שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי נתניה - בני סכנין
26-Apr-2015, 0:01
הודעה: #11
RE: מכבי נתניה - בני סכנין
(25-Apr-2015 23:51)פיליפצוק כתב:  
(25-Apr-2015 23:50)טל.מ כתב:  בוא נגיד שבחצי הראשון שיחקנו רע, אבו עביד גרם לפנדל רשלני , הקישור בסדרת איבודים גרם לשני. אבל אז בא החצי השני השתלטנו על המשחק , שני פנדלים אין ספור הזדמנויות ושער שיוויון ואז בא אדון ערן לוי ועושה שטות של ילדים ג בשמיניות ... זה פשוט הזוי.. מה אתה מעביר כדור רוחב לאמצע המגרש ...
לגבי רוני לוי - רק דבר אחד מפריע לי כבר שבוע שני ברציפות . לא מבין למה הוא וויתר על כנף שמאל. אור ברוך לא שחקן אגף ואנחנו מנוטרלים בצד ההוא. רול ובן שושן עדיפים שם אבל הוא מעדיף חלוץ נוסף . בקיצור לא מבין אותו.
הזוי איך הפסדנו היום לקבוצה שביחד עם הפנדל בעטה 3 פעמים לשער כל בעיטה גול..

Sent from my iPhone using Tapatalk

הפנדל של אבו עביד, לא היה ולא נברא!
תסתכל בתקציר.
כפי שחשבתי...
שופט דמיקולו מליגת ילדים הישר לליגת העל...
ולא מספיק ששרק פנדל סתם- גם נתן צהוב...
מה שמשום מה לא עשה בקצירה של קאיודה בפנדל לטובתנו...
וגם בקצירה של דיא בפנדל השני- למה לא אדום?
בקיצור, עוד שופט חרא שלפני ששפט משחק בלאומית בה להתגלח עלינו...
בושה וחרפה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Apr-2015, 0:06
הודעה: #12
מכבי נתניה - בני סכנין
המשחק הכי חד צדדי העונה ועדיין ספגנו 3 שערים והפסדנו... ערן לוי וקאיודה נראו היום כאילו שיחקו פעם ראשונה ביחד. חבל, עם קצת יותר ריכוז ופחות זלזול בחצי הראשון, היינו מביסים היום...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
26-Apr-2015, 0:08
הודעה: #13
(26-Apr-2015 0:01)עידן444 כתב:  
(25-Apr-2015 23:50)טל.מ כתב:  בוא נגיד שבחצי הראשון שיחקנו רע, אבו עביד גרם לפנדל רשלני , הקישור בסדרת איבודים גרם לשני. אבל אז בא החצי השני השתלטנו על המשחק , שני פנדלים אין ספור הזדמנויות ושער שיוויון ואז בא אדון ערן לוי ועושה שטות של ילדים ג בשמיניות ... זה פשוט הזוי.. מה אתה מעביר כדור רוחב לאמצע המגרש ...
לגבי רוני לוי - רק דבר אחד מפריע לי כבר שבוע שני ברציפות . לא מבין למה הוא וויתר על כנף שמאל. אור ברוך לא שחקן אגף ואנחנו מנוטרלים בצד ההוא. רול ובן שושן עדיפים שם אבל הוא מעדיף חלוץ נוסף . בקיצור לא מבין אותו.

תסתכל בתקציר.
כפי שחשבתי...
בושה וחרפה!
בסדר הילד עם המשרוקית אשם בהפסד לא קאיודה הרשלן והמפוזר לא ערן לוי שהחמיץ פנדל והמסירה היחידה שלו שהגיע היתה הגול השלישי של סכנין לא ההגנה הרשלנית שלך, לא המאמן האנמי פחדן שלך רק הילד אשם..
די מספיק כבר לבכות לשופט כל הפסד רחוק לא תגיע ככה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
26-Apr-2015, 0:24
הודעה: #14
מכבי נתניה - בני סכנין
יכול שהפנדל לא היה . לא ראיתי את התקציר . במגרש היה נראה כאילו איאד תפס אותו אהל בסדר נגיד שלא היה פנדל . עדיין לא הפסדנו בגלל השופט. מתי קיבלנו שני פנדלים במשחק ? ! הפסדנו כי עשינו שטויות בשני צידי המגרש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Apr-2015, 0:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2015 על ידי 1:08 ORENARIEL.)
הודעה: #15
שיחקנו בהרבה יותר טוב ושלטנו במשחק.
רק מזל או חוסר מזל הביא לסכנין ניצחון. כל השערים של סכנין זה פוקס אחד גדול, והם לא הגיעו למצבים
מבחינת היכולת ניצחנו והבסנו את סכנין בגדול, וזה בעקרון מה שחשוב ולא ה3 נקודות

קיודה 3 פעמים לבד מול שוער, פנדל של ערן, החמצה מול שער ריק של מזרחי, נגיעת יד ברורה של סכנין ברחבה
ומצד שני פנדל שלא היה, בעיטה לחיבורים של עטא שגם עוד 20 בעיטות משם הוא לא מבקיע, והשער האחרון פוגע בשחקן הגנה שלנו ומסיט את הכדור לרשת. דבר כזה קורה אחד לעונה בקושי
26-Apr-2015, 1:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2015 על ידי 1:34 עידן444.)
הודעה: #16
מכבי נתניה - בני סכנין
(26-Apr-2015 0:08)amir כתב:  
(26-Apr-2015 0:01)עידן444 כתב:  

תסתכל בתקציר.
כפי שחשבתי...
בושה וחרפה!
בסדר הילד עם המשרוקית אשם בהפסד לא קאיודה הרשלן והמפוזר לא ערן לוי שהחמיץ פנדל והמסירה היחידה שלו שהגיע היתה הגול השלישי של סכנין לא ההגנה הרשלנית שלך, לא המאמן האנמי פחדן שלך רק הילד אשם..
די מספיק כבר לבכות לשופט כל הפסד רחוק לא תגיע ככה.

אתה יודע למה לא נגיע רחוק? כי אנחנו לא יודעים לעשות רעש בעניין הזה! אז בא עוד כלב וממציא פנדל, ובא עוד זבל ומתעלל בנו... ועוד אפס... ולפעמים גם יורדים ככה ליגה...
היום זו היתה שריקה משום מקום! ויודע מה? אם הוא שורק פנדל כזה נגד אמיר שלח הוא אוכל לו את האוזן ועד סוף המשחק רועדות לו הביצים לפני כל שריקה נגדך...
פה הבעיה!
ותרשה לי לא להתרשם משני פנדלים שאם הוא לא שורק אותם שיעבור לדוק. אם הפנדל שהוא שרק לסכנין היום זה פנדל אז לנתניה היום הגיעו 6 פנדלים- לא 2.
26-Apr-2015, 8:43
הודעה: #17
השחקנים מאד רוצים מקום 7 כי יש להם מענקי מיקום(המענקים היו במקור לפלייאוף עליון ובמסגרת הקיצוץ שגב הסכים גם להכליל את מקום 7) אבל לא בטוח שזה טוב למועדון וזה רצון ההנהלה...
26-Apr-2015, 10:25
הודעה: #18
קצת פרופורציה. כשמשחקים רע ומפסידים כותבים פה שמותר להפסיד אבל יש גם דרך להפסיד.
אז אתמול שיחקו טוב והפסידו. רצו, נלחמו, הראו נחישות 90 דקות, קיבלו 2 פנדלים והגיעו להמון מצבים.
קיודה ה"פזרן" הכניס גול והביא במו רגליו פנדל ברור, לא של התחזות.
אז הפסדנו...

ועוד דבר טוב שקורה, משחקים ב20:00 ויש דיבורים על הפסקת משחקים בשבת וכנראה שתהיה לנו שרת ספורט מהמפד"ל...
כל זה מאד יעזור לי להיגמל מלהגיע למשחקים...
לא באתי מול אשדוד וגם לא אתמול (על שלושת המנויים שלי) רק בגלל השעה, נראה מה יהיה בהמשך

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
Shaul (2626-0404-2015201520152015)
26-Apr-2015, 11:52
הודעה: #19
מחצית ראשונה שחורה של כול נתניה כולל המאמן שישב במשך 40 דקות על הספסל ולא עשה כלום ולמרות קאיודה בשני מצבים אחד על אחד וסבא בשניה הראשונה לבד מול השוער .
יכלו לנצח את המשחק מהצד זה נראה כמו שביתה איטלקית . במחצית השניה עלתה רק קבוצה אחת וזו נתניה אם עשרות מצבים של 100 אחוז וערן לוי אחד שחשב שהוא כבר בליגת החופים . אני לא מבין את רוני לוי מה לאור ברוך ולתפקיד ששחק אתמול .
26-Apr-2015, 12:09
הודעה: #20
מכבי נתניה - בני סכנין
(26-Apr-2015 10:25)אריאל כתב:  קצת פרופורציה. כשמשחקים רע ומפסידים כותבים פה שמותר להפסיד אבל יש גם דרך להפסיד.
אז אתמול שיחקו טוב והפסידו. רצו, נלחמו, הראו נחישות 90 דקות, קיבלו 2 פנדלים והגיעו להמון מצבים.
קיודה ה"פזרן" הכניס גול והביא במו רגליו פנדל ברור, לא של התחזות.
אז הפסדנו...

ועוד דבר טוב שקורה, משחקים ב20:00 ויש דיבורים על הפסקת משחקים בשבת וכנראה שתהיה לנו שרת ספורט מהמפד"ל...
כל זה מאד יעזור לי להיגמל מלהגיע למשחקים...
לא באתי מול אשדוד וגם לא אתמול (על שלושת המנויים שלי) רק בגלל השעה, נראה מה יהיה בהמשך

אם כך, טוב שאנחנו לא רצים לאליפות ומשחקינו לא צריכים להיות ״המשחק המרכזי...״

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים