שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משה פרימו.
19-Apr-2015, 9:45
הודעה: #21
RE: משה פרימו.
אני לא חושב שמרפים ידי מישהו כרגע.
ראשית מנסים להבין מה התמונה האמיתית. גם בעולם עסקי נורמלי ( וקב' כדורגל זה לא...) לפני כניסה למהלך כזה או אחר, מבקשים לראות את מלוא התמונה.
כל מי שמנסה לצייר תמונה חלקית כזו או אחרת או מעדיף את הגרסאות החלקיות של כל מיני עיתונאים ומתחזים לעיתונאים, לבריאות.
לא חושב שיש קסמים או יש מאין.
אבל זה בוודאי לא מתחיל ונגמר בהלוואה של 1.5 מיליון ₪...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Apr-2015, 10:33
הודעה: #22
אני דווקא מקווה שרועי אייל או בלדב אומרים למאור והקונה הנוסף שכרגע לא חושפים את שמו...את כל האמת הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה בעלים ששוב יחשוב שהוא משיח וייעלם אחרי כמה שנים....
הקהל צריך להיות מעורב בגובה התקציב שלקצב מכירת המנויים תהיה השלכה ישירה על גובה התקציב כל 1000 מנויים שווים ל-3 מל״ש שהבעלים מביאים מהבית...
אגב ההכנסות של העונה הבאה מספונסרים וכרטיסים כבר ניתנו כהלוואה למועדון העונה...
19-Apr-2015, 10:39
הודעה: #23
(19-Apr-2015 9:26)טל.מ כתב:  אני חושב שכל מי שמוזכר מודע לקשיים ולא עיוור. רק יש הבדל בין לרפות את ידי מישהו ( בשביל מה אתה צריך את זה ) לבין להיות מודע ועדיין להכנס ( בוא נעשה פה משהו יפה ) . אתם מנסים לצייר את הכל שחור וזה לא בדיוק ככה. אדם עם דרך וכיוון לא צריך להעלב כל חמש דק משלושה אוהדים באוהל כמו גם לא להגיב לרחשי הקהל. אפשר להיות בעלים שמחפש את המקרופון כמו שגב ואפשר להיות נחבא אל הכלים ולשים את המנכל בפרונט. אפשר הרבה דברים, אבל אם מישהו כבר רוצה ושוקל אז אמירות בשביל מה אתה צריך את זה שבאות מאיתנו בטח לא ישרתו את המטרה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טל אני מסכים איתך אני בטוח שאם יוסי מאור קורא את מה שאייל רשם פה בשנה האחרונה הוא בורח כמו מאש . אייל אין ספק שחובה להיכנס בעיניים פקחות ולדעת בדיוק ולאן נכנסים אבל ככול שתפחיד אותו יותר ככה הוא יברח יש דברים שעושים גם מהלב לא רק מהראש . ולגבי הקהל תן קצת כבוד ויחס גם לנו כולם יודעים מה המצב וכולם רוצים קבוצה בליגת העל . אליפות לא ניקח אבל קבוצה כמו קרית שמונה או אפילו מכבי פ"ת שיש להם תקציב שפוי ושחקנים שנלחמים על המגרש בשבילנו זה כמו אליפות . וכדאי שתראה גם שידענו ששגב לוקח אותנו למטה הקהל לא נכנס בו .
19-Apr-2015, 11:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Apr-2015 על ידי 11:08 אייל ס.)
הודעה: #24
יוסי מאור ואלי שגב לא היו צרכים להכנס לכאן כדי לדעת דעתי,הם יודעים אותה מפגישתנו הראשונה.
והיום הם מצרים שלא הלכו באותה דרך(בעיקר שגב),בגובה התקציב/במבנה הניהולי ובתאום ציפיות הקהל.
19-Apr-2015, 11:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Apr-2015 על ידי 11:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
אנשים פה מצחיקים אותי, חושבים שיוסי מאור או דב לנד צריכים את אייל סגל בשביל שיסביר להם איך זה עובד פה בכדורגל הישראלי כאילו הם עולים חדשים כמו דניאל יאמר בזמנו.
כל אדם שחי בישראל מבין את ההשלכות של להיות בעלים של קבוצת כדורגל.
מכבי נתניה בתפיסה של האוהד הממוצע, לא תוכל להיות לאורך זמן מבחינת הקהל קבוצה נחמדה סטייל אשדוד, רעננה ופ"ת.
בשנה הראשונה יחבקו את המשקיעים, בשנה השניה כאשר יראו שאין השגיות יתחילו פרימו ושות' ללכלך בתקשורת, הקהל יתחיל לאבד סבלנות, תהיה דרישה להגביר את ההשקעה ואם לא אז לשים את המפתחות וללכת הביתה ולא נראה לי שמאור או לנד (שוב כאחד שלא מכיר אותם אישית אבל מסתכל על התנהלותם מהצד היום ובעבר) יאחזו בקרנות המזבח אלא באותה שניה יקומו ויילכו.
ואז חזרנו לנקודת ה- 0
19-Apr-2015, 11:33
הודעה: #26
משה פרימו.
יש לך הצעות אחרות ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
19-Apr-2015, 11:35
הודעה: #27
[quote='פיליפצ'וק' pid='35075' dateline='1429428052']
אנשים פה מצחיקים אותי, חושבים שיוסי מאור או דב לנד צריכים את אייל סגל בשביל שיסביר להם איך זה עובד פה בכדורגל הישראלי כאילו הם עולים חדשים כמו דניאל יאמר בזמנו.
כל אדם שחי בישראל מבין את ההשלכות של להיות בעלים של קבוצת כדורגל.
מכבי נתניה בתפיסה של האוהד הממוצע, לא תוכל להיות לאורך זמן מבחינת הקהל קבוצה נחמדה סטייל אשדוד, רעננה ופ"ת.
בשנה הראשונה יחבקו את המשקיעים, בשנה השניה כאשר יראו שאין השגיות יתחילו פרימו ושות' ללכלך בתקשורת, הקהל יתחיל לאבד סבלנות, תהיה דרישה להגביר את ההשקעה ואם לא אז לשים את המפתחות וללכת הביתה ולא נראה לי שמאור או לנד (שוב כאחד שלא מכיר אותם אישית אבל מסתכל על התנהלותם מהצד היום ובעבר) יאחזו בקרנות המזבח אלא באותה שניה יקומו ויילכו.
ואז חזרנו לנקודת ה- 0
[/qu
אז מה אתה אומר ??? אם אתה לא יאמר על תבוא
19-Apr-2015, 12:32
הודעה: #28
אני אומר שמי שרוצה להיכנס ל"סחלה" הזה שיחשוב 10 פעמים, אני באופן אישי אודה למי שיכנס, אני בספק עם האספסוף המתלהם ביציע יעשה את אותו הדבר כמוני ברגע שלא יקבל את מבוקשו.
19-Apr-2015, 13:10
הודעה: #29
אני טוען שבגדול אפילו האוהד הישראלי המצוי בסופו של דבר יודע להעריך ולהוקיר בעלים שמראה רצינות ודרך ולא אחד שבא לעשות כותרות, להגשים דחף ילדותי ולהשאיר שוקת שבורה אחרי שנתיים שלש. יאמר, שגב, אשר אלון הם דוגמאות לכאלה ולכן הם לא קיבלו מכולם את אותה הערכה ששחר וברקת להבדיל מקבלים. אני לא אומר שמי שלא בא לפה ל 20 שנה מגיע לו שיפגינו לו מתחת לבית כל שני וחמישי, אבל אנשים שלוקחים קבוצת כדורגל תחת חסותם חייבים להבין שלא מדובר פה במועדון בלבד, מדובר במסורת, ברגשות ובאנשים שנכנסים לדיכאון בגלל הפסד ונכנסים לאופוריה בגלל עוד ניצחון דחוק על הפועל עכו....
כל בעלים חייב להבין איזה חבילה הוא לוקח על עצמו. יש לה מינוסים אין ספק, אבל יש לה באותה מידה גם לא מעט פלוסים.
בשורה התחתונה, אנשים רציניים ואחראים עם כוונות טהורות יקבלו גיבוי ותמיכה גם אם הקבוצה לא תהיה הצלחה כל כך גדולה.
19-Apr-2015, 14:06
הודעה: #30
משה פרימו.
נו וואלה ! הסכמנו Smile

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]