שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רוני לוי הוא מאמן העונה, אבל אלי שגב הוא מנהל הכדורגל הכושל בתולדות ליגת העל.
22-Apr-2015, 22:05
הודעה: #11
כבר אייל סיפר איך פשכצקי עובד ראה את בנאדו וישר עשה סיפור רוני לוי יודע שחוץ מעיתוני החצר של חיפה שחר לא רוצה אותו

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes mordii2's post:
פיליפצ'וק (2323-0404-2015201520152015)
23-Apr-2015, 0:48
הודעה: #12
RE: רוני לוי הוא מאמן העונה, אבל אלי שגב הוא מנהל הכדורגל הכושל בתולדות ליגת העל.
עידן444 אתה יכול לישון בשקט, אריק בנאדו לא יהיה המאמן של מכבי נתניה בעונה הבאה.
26-Apr-2015, 1:24
הודעה: #13
שלמה שרף אמר עכשיו בשבת ביציע שרוני לוי אמר לו שהוא לא קיבל שום הצעה ממכבי חיפה וגם הוסיף שאם יקבל הצעה מאלונה הוא ילך לב״ש.
רוני, תודה שהשארת אותנו בליגה, סע לשלום!
26-Apr-2015, 1:28
הודעה: #14
אתה קצת מהיר חמה לא ככה ..? מה אתה רוצה מרוני לוי ? מה יש בנתניה ? אפילו לא יודעים אם תהיה קבוצה, אז אתה רוצה שהוא יסרב להצעות מקבוצות צמרת שרצות לאליפות שמשתתפות בליגה האירופית בעוד שאם תהיה קבוצה בנתניה זה יהיה באיזור התקציב שמוביל למאבקי ירידה ? לא ברור לי ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Apr-2015, 1:43
הודעה: #15
(26-Apr-2015 1:28)טל.מ כתב:  אתה קצת מהיר חמה לא ככה ..? מה אתה רוצה מרוני לוי ? מה יש בנתניה ? אפילו לא יודעים אם תהיה קבוצה, אז אתה רוצה שהוא יסרב להצעות מקבוצות צמרת שרצות לאליפות שמשתתפות בליגה האירופית בעוד שאם תהיה קבוצה בנתניה זה יהיה באיזור התקציב שמוביל למאבקי ירידה ? לא ברור לי ..

כל הסימנים מראים שרוני לוי לא יושב ומחכה להצעות... רוני לוי גורם לדברים לקרות... רוני לוי מעביר מסרים...
התחושה שלי היא שרוני לוי ממש לא תמים במחול השדים הזה סביבו...
יוני הללי אף טוען שהוא כבר עובד על העונה הבאה במכבי חיפה וגם זה משום מה לא נראה לי תלוש...
נכון שיש חוסר ודאות... תקבל הצעה ולך... אפילו תקבל את ברכת הדרך...
ברגע שאתה פעיל ומעביר מסרים דרך אנשי תקשורת ומניח שבעוד דרכים- זה מגעיל, זה חתרני, וזה לא הגון! בטח כאשר יש לך חוזה במקום העבודה שלך ואתה מקבל מסר ברור מהאנשים שקרוב לודאי ינהלו את העסק בעונה הבאה שהם רוצים שתמשיך!
26-Apr-2015, 1:49
הודעה: #16
אני לא יודע מה רוני לוי עושה.. יוני הללי לרוב מחרטט שטויות תפסיק להאמין לו עוד לא ניתקלתי בדבר אחד אמיתי שהוא אמר. אני עדיין לא מבין אותך. רוני לוי כנראה המאמן הישראלי הכי טוב בליגה , לא נראה לך טבעי שהוא יפזול בחזרה לצמרת? מה יש לנתניה להציע לו ? אפילו לא מסוגלים לשלם לו ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Apr-2015, 2:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Apr-2015 על ידי 2:10 עידן444.)
הודעה: #17
(26-Apr-2015 1:49)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה רוני לוי עושה.. יוני הללי לרוב מחרטט שטויות תפסיק להאמין לו עוד לא ניתקלתי בדבר אחד אמיתי שהוא אמר. אני עדיין לא מבין אותך. רוני לוי כנראה המאמן הישראלי הכי טוב בליגה , לא נראה לך טבעי שהוא יפזול בחזרה לצמרת? מה יש לנתניה להציע לו ? אפילו לא מסוגלים לשלם לו ..

תגיד לי, אני הכרחתי אותו לחתום בנתניה לעונה וחצי?
איך אתה מצפה ששחקנים יתנהגו כשהמאמנים מתנהגים ככה? והחוסר כבוד הזה אחד כלפי השני... פשוט מגעיל!

אם לא הבנת את הנקודה- אין לי בעיה שרוני לוי יקבל הצעה וילך. יש לי בעיה שהוא זה שיוזם...
להעביר מסר כזה לאלונה דרך שלמה שרף זה דבר מכוער- הן כלפי אלישע, הן כלפינו, והן כלפי מי שהיה מעורב בחתימה שלו במכבי נתניה לעונה וחצי.

ויודע מה הכי מצחיק? שזה בכלל לא בשביל להעביר מסר לאלונה אלא כדי להעביר מסר לשחר, ואז תקרא מה כתבתי בשורות הקודמות רק תחליף את השם אלישע בבלבול...
26-Apr-2015, 7:48
הודעה: #18
RE: רוני לוי הוא מאמן העונה, אבל אלי שגב הוא מנהל הכדורגל הכושל בתולדות ליגת העל.
רוני לוי מעביר מסרים וזה לא חדש לא מאתמול וגם לא מלפני שנה בואו לא ניתמם.
רוני לוי חתך בזמנו לבית"ר ירושלים אחרי שקיבל הצעה מרומניה.
כפי שטענתי פה לא פעם ולא פעמיים, רוני לוי רוצה למכבי חיפה יותר מאשר יעקב שחר רוצה אותו והוא לא יהיה שם תוציאו לכם את זה מהראש ויוני הללי יכול להמשיך לזיין את השכל עד מחרתיים.
רוני לוי הגיע באמצע העונה למכבי נתניה כי הוא היה חייב לחזור לאמן אחרי יותר מידי זמן בבית ואל תקנו את כל הלוקשים של "הגיע בגלל הלב" וכו', הכל חרטא.
בשורה תחתונה, כל מאמן רוצה לאמן בקבוצה גדולה ונתניה לא כזו ובנוסף, במצב הנוכחי רק משוגעים או חסרי הצעות לחלוטין, יסכימו להישאר במועדון בכזה אי ודאות.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
yaron73 (2626-0404-2015201520152015), חזום חזום (2626-0404-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים