שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
14-Apr-2015, 9:43
הודעה: #51
כמו השריף למשל ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Apr-2015, 10:13
הודעה: #52
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
עידן,היו שחקנים כאלו בעבר זה מאוד מאוד נכון כשהדגש על היו,היום אין שחקנים כאלו,בדיוק כמו שאין שחקני 10 כמו בני לם או מוישיק שוויצר או ממן.
אני הייתי בדעתו של אופיר והבעתי אותה כאן בזהירות כי לצערי יש כאלו שעושים מטעמים מכתיבתי.
בחלומות הוורודים ביותר שלי לא חשבתי שערן ינהיג את חדר ההלבשה בימים קשים ויתנהל כמו שהוא מתנהל מאז שרוני לוי בקבוצה ועל כך שאפו ענקי.
ועדיין מסכים עם אופיר שיש לא מעטנפגמים בהתנהלותו(בעיקר) על המגרש שלא מתאימים לספורטאי,הוויכוח הגדול האם ב2015 מוכנים לוותר באותם פרמטרים כדי להרוויח את האחרים.
14-Apr-2015, 10:26
הודעה: #53
(14-Apr-2015 9:14)עידן444 כתב:  אופיר, אם כבר ברשימות עסקינן- אתה יודע כמה שחקנים גדולים לא ״עניינו״ את הקבוצות הגדולות?
אגב, ערן לוי בצעירותו בעט בדלי בכל מקום- במכבי חיפה, במכבי נתניה של יאמר(שהיתה אמ אמא של קבוצה גדולה!), וגם בית״ר תמיד היה וישאר מועדון גדול... וגם בב״ש הוא היה... אז לא היתה לו תחנה במכבי והפועל ת״א... אם זה הטיעון שלך באמת פרוש ופשוט תגיד תודה לשחקן הכי משמעותי כאן כבר שנתיים מחוץ ובתוך המגרש.
כל הויכוחים סביב ערן לוי כולל שלמה שרף שהודה (בדרכו המתפטלת) הסתיימו! הויכוחים היו האם הוא מתאים לליגת העל או לא ולא אם הוא יוביל אותנו לאליפות- ולא רק שהוא הוכיח שהוא מתאים- הוא הוכיח שהוא אחד השחקנים הטובים בליגה! אני מסכים איתך בהרבה דברים, בעניין ערן לוי פשוט תפרוש מהדיון הזה!

אגב, הרבה בזכותו חדר ההלבשה שלנו לא התפרק! אז אפילו אם הוא היה זבל וגומר עם הסטטיסטיקה של עמית בן שושן- רק על זה צריך להצדיע לו!

עידן, גם אני מסכים עם רב הדברים שאתה כותב, אבל מה לעשות, לא חייבים להסכים בכל דבר.
ולפרוש מהדיון זה לא בלקסיקון שלי ואפילו ערן לוי לא יגרום לי לעשות את זה.
14-Apr-2015, 11:01
הודעה: #54
(14-Apr-2015 10:13)אייל ס כתב:  עידן,היו שחקנים כאלו בעבר זה מאוד מאוד נכון כשהדגש על היו,היום אין שחקנים כאלו,בדיוק כמו שאין שחקני 10 כמו בני לם או מוישיק שוויצר או ממן.
אני הייתי בדעתו של אופיר והבעתי אותה כאן בזהירות כי לצערי יש כאלו שעושים מטעמים מכתיבתי.
בחלומות הוורודים ביותר שלי לא חשבתי שערן ינהיג את חדר ההלבשה בימים קשים ויתנהל כמו שהוא מתנהל מאז שרוני לוי בקבוצה ועל כך שאפו ענקי.
ועדיין מסכים עם אופיר שיש לא מעטנפגמים בהתנהלותו(בעיקר) על המגרש שלא מתאימים לספורטאי,הוויכוח הגדול האם ב2015 מוכנים לוותר באותם פרמטרים כדי להרוויח את האחרים.

יש גם היום...
ואם אתה רואה קצת כדורגל בזמנך הפנוי אתה אמור לדעת...
אפילו השחקן הטוב בעולם היום(או אחד מבין השניים) הוא כזה שלא רץ יותר מידי ומסתובב חלק גדול מהזמן כמו פרימדונה... וגם מסוט אוזיל בארסנל הוא סוג של כזה שחקן, וכמובן טוטי הבלתי נגמר, וצ'ארלי אדם שהיה בליברפול עונה ורוב הקריירה בקבוצות קטנות הוא מספר 10 של פעם ועוד ועוד דוגמאות...
14-Apr-2015, 11:19
הודעה: #55
(14-Apr-2015 11:01)עידן444 כתב:  
(14-Apr-2015 10:13)אייל ס כתב:  עידן,היו שחקנים כאלו בעבר זה מאוד מאוד נכון כשהדגש על היו,היום אין שחקנים כאלו,בדיוק כמו שאין שחקני 10 כמו בני לם או מוישיק שוויצר או ממן.

יש גם היום...
ואם אתה רואה קצת כדורגל בזמנך הפנוי אתה אמור לדעת...
אפילו השחקן הטוב בעולם היום(או אחד מבין השניים) הוא כזה שלא רץ יותר מידי ומסתובב חלק גדול מהזמן כמו פרימדונה... וגם מסוט אוזיל בארסנל הוא סוג של כזה שחקן, וכמובן טוטי הבלתי נגמר, וצ'ארלי אדם שהיה בליברפול עונה ורוב הקריירה בקבוצות קטנות הוא מספר 10 של פעם ועוד ועוד דוגמאות...

ממש ממש לא דומים,לו ידעת מה ההבדל במרחק התנועה בין השחקנים לא הייתי נותן אותם כדוגמא,זה לא קיים היום בעולם ספורט,זה נכון שיש שחקנים שמוגדרים כשחקנים חופשיים ועדיין אותם שחקנים עושים תנועה והם חלק ממשחק קבוצתי והם לא פוגעים בעור התוף של תושבי היציעים ולא מחסלים ציפורים בצורה שיטתית.
ועדיין,הערך הסגולי של ערן מאז הגיעו של רוני לוי שווה גם לתפיסתי את הוויתורים האלו(וזה שינוי של 180 מעלות לדעתי הקודמת),מה שלא היה נכון בתקופת יוסי מזרחי ששם השילוב בין השניים היה רע למכבי נתניה מהיום הראשון.
14-Apr-2015, 11:56
הודעה: #56
מבחינתי ערן לוי נכנס לקבוצה המכובדת שכוללת את איציק זוהר, ראובן עטר, וגיא צרפתי כשחקני הרכש הטובים והמשפיעים ביותר במועדון ב 30 שנה האחרונות ואולי אי פעם.
לאסלו צה 1999
איברהים עבדול ראזאק 2005
ערן לוי 2014
ההבדל בין השלושה הוא שערן לוי היה דומיננטי בדיוק באותה מידה גם בליגת העל.
The following 1 user Likes עידן444's post:
shraga (1414-0404-2015201520152015)
14-Apr-2015, 12:07
הודעה: #57
אגב מי שמשחק בסגנון של ערן לוי זה גלאבן ומעניין יהיה לראות אם בני יהודה ישאירו אותו...
מודה שטעיתי לגבי ערן לוי ואם סביב מחזור 10 חשבתי שעדיף יהיה בלעדיו...אז דעתי השתנתה בעיקר בגלל האיכפתיות והרצון שערן גילה שהדביק את שאר השחקנים...
מודה שבתחילת העונה אפילו התעצבנתי ושאלתי כמה טיפשים שחקני כדורגל יכולים להיות אלוהים חנן את ערן בכשרון יוצא דופן יש לו עוד 2-3 לשחק בשיא ועל המגרש רוב הזמן ראיתי שחקן כבד שממעט לרוץ לרוב צועק על הסובבים אותו בתנועות ידיים מעצבנות...
לזכותו של ערי ייאמר שהוא עשה הכנה טובה לעונה ושינה פאזה בראש בתקופת רוני לוי והיה עוגן בחדר הלבשה והראה שהוא גבר אמיתי עם אופי, ברור שיש עדיין פרמטרים לשיפור אך דעתי השתנתה מהקצה לקצה בעניינו...
14-Apr-2015, 12:09
הודעה: #58
דרך אגב עידן - אני מפנה אותך לאתר ההתאחדות. ההתקפה של נתניה מורכבת מערן לוי וקאיודה (20 שערים ) דיא סבע (4 שערים) , ברוך, שמעון הרוש וסרגי 2 כל אחד, ועוד רשימה ארוכה של שחקנים שכל אחד מהם כבש שער בודד. תוציא מנתניה את ערן לוי או קאיודה וירדת בערך בחצי. זו אצלך התקפה מאוזנת ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

14-Apr-2015, 15:54
הודעה: #59
אני זוכר איך כאן בפרום שחטתם את יוסי מזרחי על השחקנים שהביא למכבי נתניה , פרט מבן שושן כל שחקן במכבי נתניה נתן את שלו והצדיק את הבאתו .... מתברר שרגינות הקופונים שגזר יוסי מזרחי הפסיקו את מרכזיותם כשרוני לוי עם רונן גבאי אמנים אותם , פתאום לא מדברים על הרומנים שהביא אבי נמני ואת השוער שנמני דאג לו יותר מאשר למכבי נתניה ...

מתברר ששינוי בעמדת המאמן והשחקנים נותנים את הלב והנשמה בשביל האוהדים והקבוצה , משמע שטעיתם במשך כל הדרך ...יוסי מזרחי הביא שחקנים טובים למכבי נתניה .

אני מאוד מקווה ומייחל שלא תוציאו רינונים על רוני לוי אם רוני רוזנטל ימצא לו ולנו שחקנים טובים ולא תאמרו שרוני לוי גזר קופון ....
14-Apr-2015, 16:32
הודעה: #60
בוא נראה - גבי ג'ורג'יו שחקן בעיניך ? במה סרגי טוב מחסן או עידו לוי ? כמה נקודות הרוש השוער הביא לנתניה ?
נתניה של רוני לוי יותר מאומנת עומדת יותר נכון יותר רצה כי יש לה כושר גופני יותר גבוה כי על זה רוני עבד מהיום הראשון. מכבי נתניה של רוני לוי מחפה בעזרת לחימה וטקטיקה על החסרונות המקצועיים. ועכשיו תגיד לי - שני הרומנים שווים 250-300 אלף יורו ? עמית בן שושן שווה 80 אלף דולר ? אני עדיין מציע לך להתרכז בפלופים של הרוש. הזר היחידי ששווה משהו מאילו שהוחתמו השנה הוא פירס וגם הוא שחקן שאלישע לוי הביא קודם. בגזרת הישראלים - סבע ואיאד הם היחידים שהיו שווים החתמה וזה רק מוכיח כמה רוני לוי מאמן גדול.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים