שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
13-Apr-2015, 0:54
הודעה: #31
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
אסף , אני מקווה שברור לך שהדברים שלי לא מכוונים אליך ?
יש אנשים שהפכו את גישת האנטי ואת הפסימיות שלהם לדרך ארץ ולשיטה. לא משנה מי מאמן, מי מנהל ומי עושה כביסה.... ואותי זה משגע. בדיוק כמו שהדיעה שלי משגעת אחרים... בשביל זה יש פורום שאפשר לפרוק בו את העול....
לא יכול לפרגן למזרחי על צורת ההתנהלות שלו השנה. הוא נכשל ברב הדברים שעשה, מצד שני לפחות היה לו את היושר להתפטר ולהמשיך הלאה ולא להאחז בקרניים.
אני עדיין נגד ציד המכשפות כי אני לא חושב שצריך "להרוג" מאמן ולבטל קריירה של עשרות שנים בגלל שנה אחת כושלת ככל שתהיה.
אם היינו יורדים איתו או לא אני לא יודע וזה גם לא חשוב. מה שחשוב זה לעשות כל מה שניתן לעשות כדי שמחליפו ישאר איתנו לפחות עוד שנה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Apr-2015, 2:09
הודעה: #32
(13-Apr-2015 0:07)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2015 22:54)Gadi כתב:  
(12-Apr-2015 16:41)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2015 15:00)טל.מ כתב:  אופיר אתה בטוח ? עם המאמן המהולל מזרחי אני בספק אם היינו צוברים את כמות הנקודות של עכו . זה שאתה כרגע מתרווח בנחת לא נובע ממה שהיה כאן קודם, אלא משינוי ענק שהוביל רוני לוי. אכשהו העובדות אף פעם לא מבלבלות אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בהקשר הזה יש כרגע עובדה אחת ברורה כשמש על פני האדמה - מכבי נתניה נשארה בליגת העל אף על פי ולמרות התחזיות השחורות הסטנדרטיות שפמפמת לפורום הזה ממחזור 3 בערך.

אתה לא זה ש"פמפם" פה שנה שלמה שערן לוי לא מתאים לליגת העל ולא יסיים את העונה? צריך לפתוח ליגת תחזיות?

זה בהחלט אני זה שפמפם את זה ועודני ממשיך לפמפם את זה. ערן לוי הוא לא שחקן שהייתי בוחר לסגל ששווה על הנייר 14-15 מליון. מיקצועית, לא חוזר בי באף מילה שאמרתי בעניין שלו. לא לוקח לו את מה שיש לו (ויש לו) אבל בקבוצה רצינית עם שאיפות ותקציב טוב (ולנו על הנייר היה תקציב טוב) לשחקנים כמו ערן לוי אין מקום. בכדורגל של שנת 2015 שחקנים כאלה כבר לא קיימים. ועכשיו תספר לי על הבישולים והשערים ואני אגיד לך שבכסף שהמועדון הוציא עליו עם סקאוטינג טוב הייתי מביא שחקן עם תפוקה דומה שהיה יודע לעשות גם הגנה שצריך, שהיה עושה יותר תנועה, שהיה פחות מעיר לשחקנים ושכולנו היינו יכולים להנות לא פחות ולדעתי אפילו יותר.

מה שכן, בדבר אחד אני מוריד את הכובע בפניו. בכל מה שקשור להתנהלות שלו מול המועדון בכל נושא המשכורות ובדרך שבחר להגיב בנושא מגיע לו כל הכבוד. באמת מגיע לו שאפו על זה. ולא בציניות אני אומר את זה.
אשמח עם תתן לי דוגמאות לשחקנים בליגה ששווים כלכלית כמו ערן לוי שהיית שם במקומו. אתה זורק פה הרבה דברים שהם אולי נשמעים מאוד יפה אבל בינם לבין המציאות אין שום קשר.
מתעלם באלגנטיות מהשערים והבישולים שלו(באמת החלק שלהם בכדורגל הוא די משני סה"כ) אבל מזדעזע מהערות וחוסר בתנועה. רן רול לדעתי עושה המון תנועה, מעולם לא העיר לאף אחד וכנראה גם עוזר לזקנות לחצות את הכביש. עכשיו ממי אתה נהנה יותר?
בקשר לציפיות הן מעולם לא היו יותר מפלייאוף עליון. אם אחרי הכל היינו רחוקים נצחונות על רעננה ועכו משם אז כנראה שגם איתו אפשר להשיג אותן.

חוץ מזה שמה שכתבת בפסקה האחרונה אמור לבד לבטל כל ביקורת אחרת. אם אין בקבוצה חדר הלבשה חזק אנחנו נעים בין להתכונן ללאומית להשבתת משחקים. יש שני אנשים (בצד המקצועי) שגורמים לקבוצה לעלות כל שבוע ולהלחם ככה ולשניהם יש את אותו שם משפחה. רק תאר לך מה היה קורה אם במקומו היה קפטן אחר, למשל הקודם..
13-Apr-2015, 4:20
הודעה: #33
כל התגובות נכונות וראויות אבל לא יעזור כלום מתברר שהשחקנים שבחרו מזרחי וגבאי היו טובים גם לפליאוף העליון ולא היינו רחוקים מכך ואלי שגב לא היה הוזה כשהצהיר שהוא רוצה פליאוף עליון
הבעיה העיקרית היתה דווקא בצד הניהולי הכספי כמו שציין אייל סגל אבל מעשיו של אייל היו מסוכנים כי זה רק התסיס עוד יותר את המערכת
אני מודה שגם טל.מ צדק בענין פינאס עד היום אין תשובה למה מזרחי שחרר אותו
ושוב הבאת מאמן שהגיע למכבי נתניה בגלל הרגש לא הכסף זה מה שעשה את השינוי הגדול , הלוואי והצמד רוני לוי את רונן גבאי ימשיך , שניהם יכולים להחזיר את ימי נתניה השמחים !!!

לגבי מוטל'ה שפיגלר אין לי מושג מה באמת הוא גרם בכל ה"בור" שיכול להיות בכוונת מכוון , אבל אם יש לו קצת אצילות אני מצפה ממנו לחזור רק לעמדת הסמל ולא בניהול !!
לגבי עובדי המועדון אתם תהיו תמיד בליבותינו כל האיפוק שלכם ישתלם בעתיד
13-Apr-2015, 10:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Apr-2015 על ידי 10:30 אריאל.)
הודעה: #34
(12-Apr-2015 22:27)אני gad כתב:  אני אמרתי שנרד
ובוא נגיד את האמת וכולם לדעתי יסכימו, עם יוסי מזרחי היינו יורדים.
אני לא חוזה את העתיד, עשיתי הסקת מסקנות ממה שראיתי , ומה שראיתי היה קבוצה נוראית במשך תקופה מספיק ארוכה, כדי לצאת בהצהרה שהירידה במתכונת הזו היא בלתי נמנעת.

נסעתי אתמול בכביש 6 במהירות של 110 קמ"ש (נניח, לא אפליל את עצמי...) וחשבתי, וואו, אם אמשיך כך עד הבית אני אתרסק על הקיר של החניה, אם לא אדרוס מישהו בדרך... והפלא ופלא, כשירדתי מכביש 6, הורדתי מהירות, כשנכנסתי לעיר, הורדתי עוד, עצרתי במעברי חציה וחניתי בזהירות ליד הבית... וואו אי אפשר היה לצפות שאתאים את הנהיגה להתפתחויות בשטח!!!

יש פה אנשים שעוד במחנה האימונים (או לפניו) כבר קבעו שנרד ולא "ומה שראיתי היה קבוצה נוראית במשך תקופה מספיק ארוכה"

תמיד צריך להאמין שיש במערכת אנשים שיראו את הנסיבות המשתנות ויגיבו.

קריאות יורדים ליגה כל עונה ביולי פשוט מחליאות

מפגר אבל אופטימי
13-Apr-2015, 11:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Apr-2015 על ידי 11:39 אסףג.)
הודעה: #35
צודק אריאל,
אבל כשמחברים יכולת, חוסר אימון, חוסר כושר גופני עם מה שהמאמן הזה וצוותו עשו לכאורה בתחילת העונה, טוב לא יכול לצאת מזה.
כמו כל תחום בחיים, כנראה למנהיגות יש חלק מרכזי.
צאו וראו את בנין בהפועל חיפה, אפילו מביאי הכדורים לא רצים בשבילו.
13-Apr-2015, 12:30
הודעה: #36
אריאל,כנס ליוני/יולי/אוגוסט לפורום,לא דובר על ירידת ליגה,כן דובר על קבוצה שפיספסה חלון הזדמנות להכנות נכונות,כן דובר על כושר גופני לקוי,כן דובר על צוות מקצועי שהיה עסוק בהכל חוץ מכדורגל,כן דובר על תפילה בתחילה להעברת הקבוצה בבקרה ובהמשך על זה שלהתחייבויות יהיה כיסוי.
13-Apr-2015, 18:01
הודעה: #37
(13-Apr-2015 2:09)Gadi כתב:  אשמח עם תתן לי דוגמאות לשחקנים בליגה ששווים כלכלית כמו ערן לוי שהיית שם במקומו. אתה זורק פה הרבה דברים שהם אולי נשמעים מאוד יפה אבל בינם לבין המציאות אין שום קשר.
מתעלם באלגנטיות מהשערים והבישולים שלו(באמת החלק שלהם בכדורגל הוא די משני סה"כ) אבל מזדעזע מהערות וחוסר בתנועה. רן רול לדעתי עושה המון תנועה, מעולם לא העיר לאף אחד וכנראה גם עוזר לזקנות לחצות את הכביש. עכשיו ממי אתה נהנה יותר?
בקשר לציפיות הן מעולם לא היו יותר מפלייאוף עליון. אם אחרי הכל היינו רחוקים נצחונות על רעננה ועכו משם אז כנראה שגם איתו אפשר להשיג אותן.

חוץ מזה שמה שכתבת בפסקה האחרונה אמור לבד לבטל כל ביקורת אחרת. אם אין בקבוצה חדר הלבשה חזק אנחנו נעים בין להתכונן ללאומית להשבתת משחקים. יש שני אנשים (בצד המקצועי) שגורמים לקבוצה לעלות כל שבוע ולהלחם ככה ולשניהם יש את אותו שם משפחה. רק תאר לך מה היה קורה אם במקומו היה קפטן אחר, למשל הקודם..

אני לא מבין, אתה מנסה לשכנע אותי בכח לאהוב את השחקן ?? כי אם כן זה לא ילך.
ואני יכול לתת לך שמות בלי בעייה - הובאן , ראיוס, גורדנה , אור אוסטוינד , נוואקמה. זה מה שעולה לי כרגע. חוץ מאלה האמן לי שיש עוד כמה שחקנים לא רעים ברחבי הגלובוס שעם קשרים טובים וסקאוטינג טוב הם יכולים לנחות פה.
ואני לא מתעלם מהבישולים ומהגולים , מספרית הוא את שלו תרם אבל אני רואה עוד דברים בשחקן כדורגל מיקצועני ואותם לערן לוי אין.
אז כל עוד אנחנו קטנים (בתקציב) וחסרי שאיפות אפשר לחיות עם ערן לוי, ביום שנשתדרג קצת תקציבית ומחשבתית לדעתי יהיה מגיע לנו שחקנים יותר מקצועניים ואיכותיים מערן לוי.
13-Apr-2015, 18:25
הודעה: #38
(13-Apr-2015 18:01)אופיר34 כתב:  
(13-Apr-2015 2:09)Gadi כתב:  אשמח עם תתן לי דוגמאות לשחקנים בליגה ששווים כלכלית כמו ערן לוי שהיית שם במקומו. אתה זורק פה הרבה דברים שהם אולי נשמעים מאוד יפה אבל בינם לבין המציאות אין שום קשר.

אני לא מבין, אתה מנסה לשכנע אותי בכח לאהוב את השחקן ?? כי אם כן זה לא ילך.
ואני יכול לתת לך שמות בלי בעייה - הובאן , ראיוס, גורדנה , אור אוסטוינד , נוואקמה. זה מה שעולה לי כרגע. חוץ מאלה האמן לי שיש עוד כמה שחקנים לא רעים ברחבי הגלובוס שעם קשרים טובים וסקאוטינג טוב הם יכולים לנחות פה.
ואני לא מתעלם מהבישולים ומהגולים , מספרית הוא את שלו תרם אבל אני רואה עוד דברים בשחקן כדורגל מיקצועני ואותם לערן לוי אין.
אז כל עוד אנחנו קטנים (בתקציב) וחסרי שאיפות אפשר לחיות עם ערן לוי, ביום שנשתדרג קצת תקציבית ומחשבתית לדעתי יהיה מגיע לנו שחקנים יותר מקצועניים ואיכותיים מערן לוי.

השחקנים שכתבת הם או בתפקיד אחר(הובאן, נאווקמה, גורדנה), או במחיר אחר(ראיוס) או גם וגם. בקיצור לא מצאת אחד וזה לא מפתיע. היחיד שאולי יכולנו להציב במקום ערן לוי זה אוסטווינד.
אתה יודע מה המאזן שלו? גול ו-4 בישולים.
אבל אם נעמיק עוד קצת בדו״ח הסקאוטינג שלך אז מעניין אותי איך ערן לוי שרוף כי הוא לא עושה הגנה אבל נאווקמה בפנים, איך ההתנהגות שלו כל כך בלתי נסבלת מבחינתך אבל היית מביא במקומו את ראיוס.
יש ברחבי הגלובוס כנראה שחקנים יותר טובים ממנו במחיר נורמלי, בפועל אף אחד מהם לא משחק בארץ אז כנראה צריך יותר מסקאוטינג נורמלי כדי להביא אותם.
לא מכריח אותך לאהוב אף אחד, רק להעריך קצת מה שיש לך אבל בעיקר לפני שאתה מטיף פה מוסר לאנשים שהיו מודאגים מהמצב לפני כמה חודשים לזכור שגם לא כל מה שאתה צפית קרה אחד לאחד.
13-Apr-2015, 19:02
הודעה: #39
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
עזוב גדי הוא מעולם לא טעה ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Apr-2015, 19:12
הודעה: #40
(13-Apr-2015 19:02)טל.מ כתב:  עזוב גדי הוא מעולם לא טעה ..

זה לא קשור לטעה/לא טעה....יש שחקנים שכל האטמוספרה סביב התנהלותם מפריעה גם שהמספרים מסנוורים,ערן לוי זו הדוגמא לשחקן כזה,אז נכון שמאז רוני לוי זה ניראה טוב יותר,אך עדיין יש טעם לפגם בשפת גופו.

יאמר לזכותו שהתנהלותו במהלך המשבר היתה למופת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים