שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
12-Apr-2015, 15:09
הודעה: #11
RE: האם זה לא הזמן ל"אמרנו לכם"?
בוודאי שאפשר,בעיקר במסרים חדים וברורים דרך אמצעי התקשורת,על מנת שהשאלות הנוקבות ישאלו בזמן הנכון ובמקום הנכון.
ובעיקר לא לכתור כתרים מוקדם מדי,לצערנו הרב יש לו מעט שמאמינים לסיפורים של עצמם למרות שאין בסיס או הבסיס רעוע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Apr-2015, 15:37
הודעה: #12
(12-Apr-2015 15:09)אייל ס כתב:  בוודאי שאפשר,בעיקר במסרים חדים וברורים דרך אמצעי התקשורת,על מנת שהשאלות הנוקבות ישאלו בזמן הנכון ובמקום הנכון.
ובעיקר לא לכתור כתרים מוקדם מדי,לצערנו הרב יש לו מעט שמאמינים לסיפורים של עצמם למרות שאין בסיס או הבסיס רעוע.

אמצעי התקשורת הם מזמן לא אמצעי תקשורת אלה יותר בעלי אינטרסים כאלה ואחרים, במיוחד תקשורת הספורט...
12-Apr-2015, 16:36
הודעה: #13
אין שום דבר שאנחנו כקהל יכולים לעשות.
אם היינו מוחים נגד שגב והיינו מגיעים לנקודה זו היו אומרים שאנחנו אשמים ושהברחנו אותו...
אני כאוהד שרואה תקציב של 25-26 מיליון ש"ח אני מניח שיש להם כיסוי.
למה?
כי יש דבר שנקרא בקרה תקציבית שתפקידה כמה מפתיע, לבקר את התקציב...
ואם לאדון אורליצקי אין איך להביא 4 מיליון ש"ח בגלל שאלה צ'קים שהוא מחוייב לקחת והיום אין להם כיסוי שיבוא ויסביר מדוע יש למכבי נתניה גרעון של 10 מיליון ש"ח?
לי כאוהד אין שום דרך ושוב סיבה לבוא ולבקר את שגב ערב תחילת העונה, גם אם הוא ביקש קיצוץ רוחבי כולל משחקנים שהוא חתם איתם חוזים שבוע לפני כן...
לכתור כתרים?
להעריך אדם ששם כסף ושאף להביא אותנו לצמרת זו טעות? בעיני זה דבר מתבקש.
זה שבא אדם כמו אייל שיודע קצת יותר והזהיר מוקדם- גם זה לא עילה לפתוח במסע רדיפה כלפי בעל בית.
12-Apr-2015, 16:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Apr-2015 על ידי 17:13 אופיר34.)
הודעה: #14
(12-Apr-2015 15:00)טל.מ כתב:  אופיר אתה בטוח ? עם המאמן המהולל מזרחי אני בספק אם היינו צוברים את כמות הנקודות של עכו . זה שאתה כרגע מתרווח בנחת לא נובע ממה שהיה כאן קודם, אלא משינוי ענק שהוביל רוני לוי. אכשהו העובדות אף פעם לא מבלבלות אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בהקשר הזה יש כרגע עובדה אחת ברורה כשמש על פני האדמה - מכבי נתניה נשארה בליגת העל אף על פי ולמרות התחזיות השחורות הסטנדרטיות שפמפמת לפורום הזה ממחזור 3 בערך.
וכל ההסברים והאמים לא משנים את התמונה, וזה בדיוק מה שאני מנסה כבר שנים להגיד לך - לא במחזור 3 ,לא במחזור 10 וגם לא במחזור 15 מורידים קבוצה ליגה, ולא משנה מי מאמן אותה. זה ענף כל כך דינמי ומשתנה שרק עיתונאים בשקל ומחפשי כותרות כאלה ואחרים מסוגלים לקבוע גורלות בשלבים כל כך מוקדמים.
12-Apr-2015, 16:47
הודעה: #15
(12-Apr-2015 16:41)אופיר34 כתב:  
(12-Apr-2015 15:00)טל.מ כתב:  אופיר אתה בטוח ? עם המאמן המהולל מזרחי אני בספק אם היינו צוברים את כמות הנקודות של עכו . זה שאתה כרגע מתרווח בנחת לא נובע ממה שהיה כאן קודם, אלא משינוי ענק שהוביל רוני לוי. אכשהו העובדות אף פעם לא מבלבלות אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

בהקשר הזה יש כרגע עובדה אחת ברורה כשמש על פני האדמה - מכבי נתניה נשארה בליגת העל אף על פי ולמרות התחזיות השחורות הסטנדרטיות שפמפמת לפורום הזה ממחזור 3 בערך.
וכל ההסברים והאמים לא משנות את התמונה, וזה בדיוק מה שאני מנסה כבר שנים להגיד לך - לא במחזור 3 ,לא במחזור 10 וגם לא במחזור 15 מורידים קבוצה ליגה, ולא משנה מי מאמן אותה. זה ענף כל כך דינמי ומשתנה שרק עיתונאים בשקל ומחפשי כותרות כאלה ואחרים מסוגלים לקבוע גורלות בשלבים כל כך מוקדמים.

ואני אוסיף ואומר על זה, שלא משנה יכתב בפורום הזה, הוא לא מקדם כהוא זה בהבאת בעלים נורמליים, בהרחקת בעלים הזויים, בהחלפת מאמן או שיטת משחק. לטוב.... ולרע

הוא מכסימום יוצר אוירה אצל האוהדים

מפגר אבל אופטימי
12-Apr-2015, 16:47
הודעה: #16
(12-Apr-2015 16:36)עידן444 כתב:  אין שום דבר שאנחנו כקהל יכולים לעשות.
אם היינו מוחים נגד שגב והיינו מגיעים לנקודה זו היו אומרים שאנחנו אשמים ושהברחנו אותו...
אני כאוהד שרואה תקציב של 25-26 מיליון ש"ח אני מניח שיש להם כיסוי.
למה?
כי יש דבר שנקרא בקרה תקציבית שתפקידה כמה מפתיע, לבקר את התקציב...
ואם לאדון אורליצקי אין איך להביא 4 מיליון ש"ח בגלל שאלה צ'קים שהוא מחוייב לקחת והיום אין להם כיסוי שיבוא ויסביר מדוע יש למכבי נתניה גרעון של 10 מיליון ש"ח?
לי כאוהד אין שום דרך ושוב סיבה לבוא ולבקר את שגב ערב תחילת העונה, גם אם הוא ביקש קיצוץ רוחבי כולל משחקנים שהוא חתם איתם חוזים שבוע לפני כן...
לכתור כתרים?
להעריך אדם ששם כסף ושאף להביא אותנו לצמרת זו טעות? בעיני זה דבר מתבקש.
זה שבא אדם כמו אייל שיודע קצת יותר והזהיר מוקדם- גם זה לא עילה לפתוח במסע רדיפה כלפי בעל בית.

יפה אמרת !
שגב בטרום כהונתו הוכיח רצינות בכסף אמיתי (והרבה) ששם כתרומה במועדון. שבן אדם שם בוקר אחד 2-3 מליון בלי למצמץ זה מראה שיש לו כנראה מאיפה לשים. כל מה שקרה אח"כ מוכיח שלא כל הנוצץ זהב ושלגורמי האכיפה בהתאחדות יש עוד הרבה שיעורי בית לעשות.
12-Apr-2015, 17:12
הודעה: #17
כולכם צודקים ולא צודקים .. אין דרך לדעת. וזה שאדם שם 2-3 מיליון זה כנראה שיש לו או כנראה שזה כל מה שהיה לו ... ביננו את כל הכסף לשנה הנוכחית שגב לווה ממאור. את זה אנחנו לא יכולנו לדעת. אבל כשבא מישהו שהיה בפנים ומזהיר כדאי שנתחיל להאזין במקום להכפיש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Apr-2015, 17:28
הודעה: #18
עלבון להתווכח עם אלו שיציגו את השארות נתניה כהצלחת הדרך שלהם בתחילת העונה.
ומכיוון שזה נכתב(לפחות ע"י אופיר),לא בציניות,זה אומר לא מעט על תכלית הוויכוח.

מזכיר לי בדיוק את הדוסים שנדרשים אחרי אסון לשאלה,איך אלוהים נתן לאסון להתרחש ובלי היסוס הם עונים,שתארו לכם שאלוהים לא היה איזה אסון היה קורה.
12-Apr-2015, 18:30
הודעה: #19
טל, אני לא מדבר כרגע על אייל אבל יש גם עניין של "זאב זאב".
אנשים כאן, לא מרוע כמובן, ולא מתוך איחולים לרע חס וחלילה- תמיד רואי שחורות, תמיד סקפטיים, תמיד אנטי...
אם היינו נכנסים למקלט בגלל כל צפי שמשהו רע הולך לקרות, וכל אחד שיגיד כמה המצב גרוע אז לא יהיה לנו יום אחד של שקט...
ואני שוב רוצה להזכיר, אנחנו סך הכל אוהדים, כל עוד אני לא איש עשיר מאוד אני גם לא רוצה שום מעורבות מעבר לאוהד אלא אם זה יהיה תחת אדם או קבוצת אנשים טובים וכריזמטיים שבאמת תצליח להוציא אל הפועל מהלך של בעלות אוהדים- דבר שלדעתי לא יכול קרות כי אנחנו כאן בפורום אנשים שחיים את הקבוצה ולוקחים ללב אך הרוב המוחץ של אוהדי הכדורגל בארץ הם פשוט לא כאלה... הם רואים בללכת לכדורגל חוויה כמו ללכת לקולנוע או כמו ללכת להופעה של זמר... אם זה משהו שהם חושבים שיהיה מהנה הם יגיעו, אם לא אז לא, ובזה מסתכמת האהדה שלהם... שלא נדבר על להשקיע כסף מעבר לרכישת כרטיס פעם ב...

אוהדים פועלים בדרך כלל רק כאשר הסכנה ברורה ומיידית.
12-Apr-2015, 18:52
הודעה: #20
(12-Apr-2015 18:30)עידן444 כתב:  טל, אני לא מדבר כרגע על אייל אבל יש גם עניין של "זאב זאב".
אנשים כאן, לא מרוע כמובן, ולא מתוך איחולים לרע חס וחלילה- תמיד רואי שחורות, תמיד סקפטיים, תמיד אנטי...
אם היינו נכנסים למקלט בגלל כל צפי שמשהו רע הולך לקרות, וכל אחד שיגיד כמה המצב גרוע אז לא יהיה לנו יום אחד של שקט...
ואני שוב רוצה להזכיר, אנחנו סך הכל אוהדים, כל עוד אני לא איש עשיר מאוד אני גם לא רוצה שום מעורבות מעבר לאוהד אלא אם זה יהיה תחת אדם או קבוצת אנשים טובים וכריזמטיים שבאמת תצליח להוציא אל הפועל מהלך של בעלות אוהדים- דבר שלדעתי לא יכול קרות כי אנחנו כאן בפורום אנשים שחיים את הקבוצה ולוקחים ללב אך הרוב המוחץ של אוהדי הכדורגל בארץ הם פשוט לא כאלה... הם רואים בללכת לכדורגל חוויה כמו ללכת לקולנוע או כמו ללכת להופעה של זמר... אם זה משהו שהם חושבים שיהיה מהנה הם יגיעו, אם לא אז לא, ובזה מסתכמת האהדה שלהם... שלא נדבר על להשקיע כסף מעבר לרכישת כרטיס פעם ב...

אוהדים פועלים בדרך כלל רק כאשר הסכנה ברורה ומיידית.

עידן אתה צודק,ישנם פסימיסטים מקצועיים חלקם משתנים ומתבגרים כמה "משה דיקטטורה" ותוקפים את הפסימיסטיים Smile.
מצד שני,אנחנו כפורום חייבים להיות מספיק בוגרים כדי לדעת לקבל ולכבד החלטות אך מצד שני לנהל דיון(לעיתים וויכוח) עינייני על הדרך לעיתים על החלטות ולדעת לכבד גם דעות(כל עוד הן נאמרות בדרך ארץ),גם שהן סותרות את דעתנו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים