שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב
13-Apr-2015, 16:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Apr-2015 על ידי 17:28 אלדד.)
הודעה: #21
RE: הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב
פורסם היום שרוני לוי מתכוון לתת לעומר צלישר הזדמנות בהרכב.
צלישר קיבל יותר מידי הזדמנויות והפסיד אותם, צריך להחזיר אותו חזרה לטוברוק. שלא יהיה פה עונה הבאה.
במקום לתת הזדמנות אמיתית לצעירים, הוא מבזבז אז הזמן היקר הזה לחינם.
רוני לוי אם סיכמת כבר במכבי חיפה תהיה גילוי איתנו ותגיד את זה מעכשיו שנוכל להתכונן
אם אתה מנסה את צלישר זאת אומרת שאתה גם פה עונה הבאה, אז בבקשה תן הזדמנות למי שלא קיבל אותה עדיין. ואם לו אז תודיע להם כבר עכשיו שהם לא בתכניות ושיתחילו לחפש קבוצה חדשה כבר מעכשיו

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Apr-2015, 17:30
הודעה: #22
צלישר שיחק 56 משחקים בהרכב הראשון במשך 3 עונות...
13-Apr-2015, 17:33
הודעה: #23
איזה עוד הזדמנות אתה רוצה עוד לתת לצלישר אדון רוני לוי? תשתף אחרים יותר עדיף
אצל מזרחי צלישר פתח קבוע בהרכב ומאז שרוני לוי הגיע הוא מכניס אותו חילוף שלישי בקושי והופ הצלחה גדולה ונשארנו בליגה. רוני לא האמנת בו עד עכשיו בצדק, אז אין מה לנסות תתחיל להריץ שחקני נוער
14-Apr-2015, 10:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2015 על ידי 10:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
רומריו פירס לא יכול לשחק נגד אשדוד ולכו באופן טיבעי עומר צלישר מועמד לפתוח, אין פה שום קשר לנתינת הזדמנות.
ולגבי האגדות האורבניות של להריץ שחקני הנוער, חוץ אולי מאביב אברהם, אין שחקן מהנוער "ששווה להריץ אותו".
ומי שחושב שנתניה תפתח רגליים עם הרכבים הזויים עד תום העונה, שיחשוב שוב, זה לא יקרה במשמרת של רוני לוי, בטח לא נגד הקבוצות שעדיין נלחמות על הירידה ובצדק!!!
14-Apr-2015, 11:17
הודעה: #25
אז אביב אברהם...
אפשר לנסות להריץ את הבחור שהוא גם כך חריג גיל ואפשר להגבש החלטה האם אפשר להתחיל לשלב אותו בעונה הבאה או להשאיל.
זה בדיוק הזמן.
אף אחד לא מתכוון להכניס חצי סגל מהנוער לבוגרים...
הייתי מנסה גם לשלב מגינים צעירים(לא בו זמנית כמובן)...
14-Apr-2015, 11:20
הודעה: #26
(14-Apr-2015 11:17)עידן444 כתב:  אז אביב אברהם...
אפשר לנסות להריץ את הבחור שהוא גם כך חריג גיל ואפשר להגבש החלטה האם אפשר להתחיל לשלב אותו בעונה הבאה או להשאיל.
זה בדיוק הזמן.

אביב יהיה חריג בעונה הבאה,דין גל חריג גיל.
14-Apr-2015, 11:48
הודעה: #27
הגיע הזמן לתת להם צ'אנס בהרכב
(14-Apr-2015 11:20)אייל ס כתב:  
זה בדיוק הזמן.

גם אותו הייתי מריץ אם אני יודע שהרוש לא ממשיך...
14-Apr-2015, 13:29
הודעה: #28
(14-Apr-2015 11:48)עידן444 כתב:  
(14-Apr-2015 11:20)אייל ס כתב:  
זה בדיוק הזמן.

גם אותו הייתי מריץ אם אני יודע שהרוש לא ממשיך...

להרוש חוזה לעונה נוספת.
לויטה חוזר אוטומטית מהשאלה.
כך או כך, דין גל לא יהיה השוער הראשון של הקבוצה בעונה הבאה.
14-Apr-2015, 15:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Apr-2015 על ידי 15:39 ORENARIEL.)
הודעה: #29
(14-Apr-2015 10:06)פיליפצוק כתב:  רומריו פירס לא יכול לשחק נגד אשדוד ולכו באופן טיבעי עומר צלישר מועמד לפתוח, אין פה שום קשר לנתינת הזדמנות.
ולגבי האגדות האורבניות של להריץ שחקני הנוער, חוץ אולי מאביב אברהם, אין שחקן מהנוער "ששווה להריץ אותו".
ומי שחושב שנתניה תפתח רגליים עם הרכבים הזויים עד תום העונה, שיחשוב שוב, זה לא יקרה במשמרת של רוני לוי, בטח לא נגד הקבוצות שעדיין נלחמות על הירידה ובצדק!!!

לשלב שחקן צעיר אחד במחצית אחת זה לא לפתוח רגליים, להפך הצעירים היחידים שיתנו יותר מ 100 אחוז כדי להרשים. בידיעה שהעונה הסתיימה בעצם השחקנים באופן טבעי לא יתנו את המקסימום אלא קרוב לכך.

משה אם לא עכשיו, מתי יהיה לך זמן נוח לתת לדין גל דקות ראשונות בליגת העל אם לא עכשיו??
הרי בסופו של דבר הוא ישחק בעתיד ואז משחק ראשון שלו יהיה חשוב לנו, גל דין שוער נבחרת האולימפית זה לא לפתוח רגליים!
ואם זה לא קורה במשמרת של רוני לוי אז הוא מאמן מיושן וטיפש שלא יודע לקדם צעירים
ועוד דבר ראול יותר כשרוני בהרבה מאביב אברהם עובדה שמזרחי נתן לו יותר דקות והאמין בו

אם הדעה האישית שלך נגד להריץ בהדרגה עד סוף העונה צעירים 30-45 דקות לפחות במשחק אז אתה לא אוהד את הקבוצה או יש לך מניעים אישיים אינטרסנטים

ולגבי צלישר עדיף לשחק ב 10 שחקנים מאשר איתו
14-Apr-2015, 16:37
הודעה: #30
(14-Apr-2015 10:06)פיליפצוק כתב:  רומריו פירס לא יכול לשחק נגד אשדוד ולכו באופן טיבעי עומר צלישר מועמד לפתוח, אין פה שום קשר לנתינת הזדמנות.

בני לם שאי אפשר לקחת ממנו את רוח המשחק ואת הבנת המשחק, טוען שיש מס' שחקנים שכן יכולים לעלות מן השנתונים הללו לבוגרים.
מודה שלא ראיתי מספיק את הנוער כדי לחוות דעה ספציפית ,אבל אני מעריך את ה"עין" המקצועית של בני. פשוט ,עמד כבר במבחן המעשה והתוצאה.
לגבי הבוגרים, אני מסכים שנתניה בעידן רוני לוי לא תפתח רגליים, מה עוד שמקום 7 שווה 350K למיטב ידיעתי.
אם יש סיכוי , למה לא לנסות לקחת?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים