שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 4 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו לא לבד
02-Apr-2015, 18:00
הודעה: #31
RE: אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 17:11)טל.מ כתב:  אלון - קיבלת רמז מאייל. זה יהיה התקציב בהנחה שתהיה קבוצה יהיה בעלים וכו וכו. נ.ב לא מאמין שאח של גולדהאר יקנה אותנו בקיץ אבל אולי אופיר יביא בעלים Wink .

עידן למיטב זכרוני עידו לוי הרוויח לפני שנתיים שכר של כ80 אלף דולר בעונה . לא יודע כמה עכשיו . אני מניח שאייל יכול לתקן אותי. בן שושן מרוויח את אותו סדר גודל כנל שריקי. אלה המספרים למיטב ידיעתי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה בדיוק הבעייה שאתה לא מאמין. שנתחיל לעבור על כל הדברים שלא האמנת שיקרו ובסוף קרו ??
ואני לא יודע אם אח של גולדהאר או הבת דודה של ברקת יגיעו , אני כן יודע שלא נשאר יתומים ושגם עם 17-18 מליון ניתן יהיה לעשות דברים יפים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Apr-2015, 18:12
הודעה: #32
א. כן בוא נעבור עליהם (וואי יוסי מזרחי מאמן שלנו ...ֱֱֱֱֱ!!! די אני לא מאמין) ואחכ נעבור על כל השטויות שכתבת פה בקיץ ונראה מי נפל בגדול ומי טעה במשהו נקודתי ולא נשכח שלך היה מקור במועדון.
ב. מה שאתה יודע גם אני יודע.
ג. פה הדעות חלוקות.
ד. זה מה יש וזה עדיין עדיף מפירוק (לפני שאתה מתחיל עם מנטרה אחרת חסרת שחר)

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Apr-2015, 18:14
הודעה: #33
תקציב של 17-18 מליון יחשב לגבוה או לנמוך אך ורק בהשוואה לתקציבים של שאר הקבוצות.
העונה למכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש יש תקציבים של מעל 50 מליון, ולכל שאר הקבוצות יש תקציבים באותו סדר גודל.

לכן עם תקציב של 18 מליון היה אפשר השנה להיכנס לפליאוף העליון (מקומות 4-6). בדיוק כמו ביתר, מכבי פ"ת וכמעט רעננה ואנחנו.

בשנה הבאה לא צפוי שינוי. הפועל ת"א כנראה תמשיך להיות על הפנים וביתר ירושלים לא תהיה עם תקיב גדול יותר כל עוד טביב באזור
02-Apr-2015, 19:51
הודעה: #34
היה יכול לעזור קצת לא ? נתניה, סכנין, עכו ואשדוד לא יקבלו מענק מאופ"א
ארבע הקבוצות יחד עם הפועל חיפה והפועל פ"ת לא קיבלו רישוי לאירופה, ויפסידו כ-40 אלף יורו.
http://www.one.co.il/Article/14-15/1,1,8...ml?ref=rss

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
02-Apr-2015, 21:18
הודעה: #35
אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 18:14)arika כתב:  תקציב של 17-18 מליון יחשב לגבוה או לנמוך אך ורק בהשוואה לתקציבים של שאר הקבוצות.
העונה למכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש יש תקציבים של מעל 50 מליון, ולכל שאר הקבוצות יש תקציבים באותו סדר גודל.

לכן עם תקציב של 18 מליון היה אפשר השנה להיכנס לפליאוף העליון (מקומות 4-6). בדיוק כמו ביתר, מכבי פ"ת וכמעט רעננה ואנחנו.

בשנה הבאה לא צפוי שינוי. הפועל ת"א כנראה תמשיך להיות על הפנים וביתר ירושלים לא תהיה עם תקיב גדול יותר כל עוד טביב באזור

מכבי ת״א עם מעל 100
מכבי חיפה עם בערך 80
ב״ש עם 35-40(אגב, שכר השחקנים שם מפתיע! אג׳ידה המשתכר הגבוה ביותר, הובאן מציאה לא נורמלית עם שכר בסדר גודל של סרגי...)
אחר כך באות בית״ר והפועל ת״א ואז מגיעות ק״ש ו... אנחנו...
פ״ת ורעננה עם תקציבי מינימום. עם מינימום באמת שאין הרבה אפשרויות... רעננה הצליחה, ולפ״ת כלום לא הולך וזה עוד עם שחקנים מושאלים שמעלים את הרמה ומורידים את התקציב...
16-18 עם התנהלות נכונה אפשר לבנות בהדרגה קבוצת צמרת. הקטע המבאס הוא ששוב כל שחקן טוב יימכר...
לא יודע מה איתכם, לי אישית זה נמאס ועל סף יאוש...
כבר חודשים אני חולם ומתכנן איך אני מקים סטארט-אפ מצליח שיהפוך אותי למולטי מיליונר כשבראש שלי יש רק דבר אחד- לא וילה מטורפת בבית ינאי, לא מכוניות פאר ולא טיולים מסביב לעולם- בראש ובראשונה להחזיר את מכבי נתניה לגדולתה! ולא סתם בזריקת כסף בלי סוף... אלא ממש לבנות מועדון צמרת מלמטה לשנים כך שביום שימאס לי או שאמות(מה שיבוא קודם) אדע שאני משאיר מועדון שלא זקוק לי ולכסף שלי כדי להישאר בצמרת אלא מתפעל את עצמו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים