שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 4 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו לא לבד
02-Apr-2015, 13:15
הודעה: #21
אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 13:04)טל.מ כתב:  
(02-Apr-2015 11:49)אלון כתב:  
(02-Apr-2015 10:16)טל.מ כתב:  ברור שאלו המספרים. להם 7000 מנויים ועמותה שמכניסה כסף. אנחנו לא שם. לגבי הדוגמאות שנתת - בסוף בני יהודה ירדה ליגה, עכו רעננה אשדוד הפועל פת הפועל חיפה (לא יודע לגבי סכנין) כולן מתחת ל20 מ ש״ח ורובן נלחמות בקרבות הישרדות. כמו שאמרתי ברור לי ש
א. זה מה יש.
ב. כסף בכמות בינונית (נגיד עד 25 מ ש״ח ) לא בהכרח קונה הצלחות .
ג. תקציב מצומצם לא מאפשר תימרון, ולא מאפשר להחזיק כוכבים.
ד. זה לרוב מוביל לתחתית
ה. זה מה יש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אלוף אתה...

תסביר את ההערה שנבין מה מפריע לך ?

למה אתה חושב שמפריע לי משהו?
לדעתי, רק אלוף/נביא יכול לקבוע על מה אנחנו יכולים להתמודד שנה הבאה כשעוד לא סיימנו את העונה הנוכחית וכלל לא ידוע איך נפתח את העונה הבאה, אם בכלל...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Apr-2015, 13:43
הודעה: #22
RE: אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 10:16)טל.מ כתב:  ברור שאלו המספרים. להם 7000 מנויים ועמותה שמכניסה כסף. אנחנו לא שם. לגבי הדוגמאות שנתת - בסוף בני יהודה ירדה ליגה, עכו רעננה אשדוד הפועל פת הפועל חיפה (לא יודע לגבי סכנין) כולן מתחת ל20 מ ש״ח ורובן נלחמות בקרבות הישרדות. כמו שאמרתי ברור לי ש
א. זה מה יש.
ב. כסף בכמות בינונית (נגיד עד 25 מ ש״ח ) לא בהכרח קונה הצלחות .
ג. תקציב מצומצם לא מאפשר תימרון, ולא מאפשר להחזיק כוכבים.
ד. זה לרוב מוביל לתחתית
ה. זה מה יש.

כבר מזמן אין להם 7,000 מנויים וגם לא יהיו כל עוד זה מצבם. משנה לשנה המספר ילך ויקט. גם יצא לי לקרוא אוהדים שלהם שטוענים שהעמותה הזו בדיחה ועדיף שתעלם מהשטח... הדשא של השכן לא כזה ירוק...
הקהל הגדול במשחקים האחרונים התגייס בגלל מצוקה(וכל הכבוד להם על כך) וגם בגלל מחירי ריצפה(בין חצי לשליש מהמחירים הרגילים- אגב, גם המנויים שלהם הם הכי יקרים בליגה אם אני לא טועה ואם אני טועה מכבי ת"א היחידה שיתכן שמוכרת יקר יותר- כל שאר הקבוצות זולות משמעותית- כך שההורדה של המחירים היא באמת ירידה לזנות במושגים שלהם).

טל, אתה פסימי מידי. בני יהודה בזכות בסיס טוב החזיקה כמה עונות טובות בחלק העליון. גם בעונה שעברה היתה לה קבוצה שלא אמורה לרדת ליגה. רעננה והפועל פ"ת אלה קבוצות של 12 מיליון ש"ח וברור שלרוב יאבקו בתחתית. עכו והפועל חיפה קבוצות של 17-18(אין לי מושג איפה יש בעכו 17-18 אבל כך הם טוענים) שפשוט כלשו בבניית הסגלים שלהם וכפי שאמרת אין הרבה מרחב תמרון כשטועים הרבה בתקציבים כאלה. אצלנו איכשהו כן היה מרחב תמרון שה' יודע מי אישר לנו אותו ללא כל בסיס וערבויות מתאימות... ועדיין אני לא בטוח כמה השינויים תוך כדי תנועה תרמו לנו משהו(פירס אולי היחיד ולא בגלל שהוא גדול אלא בגלל שצלישר ורוב הזמן גם גבי היו פשוט נוראיים). השינוי הבאמת משמעותי לא עלה כסף...

ועכשיו לעיקר- למה אתה כל כך פסימי?
תקציב השחקנים שלנו העונה לפי מקורות יודעי דבר הוא באזור ה 11-12 מיליון ש"ח.
עם תקציב של 16-18 הוא יהיה 8-9, ואולי אפילו 10.
הקבוצה שיש לנו היום, עם מאמן טוב כמו רוני לוי, בלי הצרות הכלכליות- היתה מגיעה לפליאוף העליון כמעט ללא שום ספק. וזה עוד כשכולנו מסכימים שלא עשו בקיץ הזה כמעט שום דבר נכון!
אתה באמת חושב שעם התנהלות נכונה ומאמן טוב תעמיד קבוצה פחות טובה ממה שיש היום? אני דווקא חושב הפוך-
עם מאמן כמו רוני לוי, שקט כלכלי, ותקציב שחקנים של 8-9 מיליון ש"ח אתה יכול לבנות קבוצה אטרקטיבית, בלי פוזות, שתוכל להתמודד למעלה. לא אליפות אבל למעלה... בחיאת רבאק, איזה כוכבים יש בליגה הזו?
כמו שמישהו אמר כאן (וזה רק לשם ההמחשה- לא שאני חושב שזה אפשרי כי קאיודה לא ישאר כאן)- מספיק שאתה משאיר את דיא, ערן לוי, וקאיודה- אפילו עם עוד שוער ושבעה נגרים אתה יכול לעשות עונה טובה.(ע"ע רעננה)
כל העניין הוא לעשות דברים בשכל!
02-Apr-2015, 14:26
הודעה: #23
אנחנו לא לבד
למה שאתה ואלון קוראים פסימי גאון וכו אני קורא פשוט ריאליזם. קבוצות בתקציבים כאלה לרוב מתברגות בתחתית, לא ברור לי איך פסימיות קשורה לזה . כל הקבוצות שנקבת בשמן בתחתית אז למה אתה חושב שאתה לא תהיה ? זה אומנם רחוק מלהיות מדע מדויק וכמובן שהכל יכול להתהפך אבל הסיכוי לזה קטן. לגבי השחקנים - אני לא מאמין שקאיודה לא ימכר. הבור גדול מידי. לכל מי שאתה קורא נגרים - אני מציע שתברר מה השכר של עידו לוי של עמית בן שושן ואריאל הרוש למשל. ואז תחליף אותם בדודי תירם ניר אברג׳יל ושוער כלשהו וזו סתם דוגמא לאיך קבוצה בינונית מאוד נראית אחרי קיצוץ. כמובן שזו רק דוגמא, אין לי מושג מי ילך מי יבוא מי יאמן וכו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Apr-2015, 15:08
הודעה: #24
(01-Apr-2015 20:46)אייל ס כתב:  הם קנו את המניות על מנת שרמון לא יוכל לחזור,הרכישה לא דורשת מהם הזרמת הון.

זה מה שהצעתי בעבר שאתה או מישהו אחר יקנו את המניות בלי להשקיע, רק כדי ששגב לא יהיה פה
02-Apr-2015, 16:12
הודעה: #25
(02-Apr-2015 14:26)טל.מ כתב:  למה שאתה ואלון קוראים פסימי גאון וכו אני קורא פשוט ריאליזם. קבוצות בתקציבים כאלה לרוב מתברגות בתחתית, לא ברור לי איך פסימיות קשורה לזה . כל הקבוצות שנקבת בשמן בתחתית אז למה אתה חושב שאתה לא תהיה ? זה אומנם רחוק מלהיות מדע מדויק וכמובן שהכל יכול להתהפך אבל הסיכוי לזה קטן. לגבי השחקנים - אני לא מאמין שקאיודה לא ימכר. הבור גדול מידי. לכל מי שאתה קורא נגרים - אני מציע שתברר מה השכר של עידו לוי של עמית בן שושן ואריאל הרוש למשל. ואז תחליף אותם בדודי תירם ניר אברג׳יל ושוער כלשהו וזו סתם דוגמא לאיך קבוצה בינונית מאוד נראית אחרי קיצוץ. כמובן שזו רק דוגמא, אין לי מושג מי ילך מי יבוא מי יאמן וכו.

נתתי לך את בני יהודה כדוגמה. וגם מכבי פ"ת היתה הרבה עונות בצמרת בלי תקציבים גדולים.
אריאל הרוש לא יקר אבל קיבלנו אותו במחיר מציאה. במשכורות שהוא רגיל לקבל אין בו צורך. לויטה(שאני ממש לא מחסידיו ומקצועית הייתי בעד החלפתו) היה עושה עבודה לא פחות טובה.
בן שושן יקר וממש לא יורגש אם לא יהיה כאן. עידן שריקי כנ"ל. הוא חסר למישהו? מישהו באמת היה מרגיש נורא אם שמעון הרוש לא היה כאן? מישהו זוכר שהיו כאן שחקנים כמו אנס דאבור? בעודד גביש באמת היה צורך? למישהו כאן חסר הבלם שלקח העונה מהתקציב 50,000 ש"ח בחודש? נמות אם במקום להביא את אור ברוך היינו מעלים מישהו צעיר או אם אין מישהו מספיק טוב משאילים שחקן? (ואני נגד השאלות אבל למשבצת של חלוץ מחליף לעיבוי הסגל אין לי בעיה- ואם מכבי חיפה מתקשרת שישחק אז תשאיל ממקום אחר- אפילו זר צעיר שתבשל בנוער עונה קודם...)
אני לא מזלזל באף אחד. אל תקחו את הדברים שלי כזלזול בשחקנים- אני רק בא להדגיש כמה בזבוז היה כאן וכמה היה אפשר לבנות קבוצה באותה רמה בהרבה פחות כסף.
02-Apr-2015, 16:23
הודעה: #26
אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 14:26)טל.מ כתב:  למה שאתה ואלון קוראים פסימי גאון וכו אני קורא פשוט ריאליזם. קבוצות בתקציבים כאלה לרוב מתברגות בתחתית, לא ברור לי איך פסימיות קשורה לזה . כל הקבוצות שנקבת בשמן בתחתית אז למה אתה חושב שאתה לא תהיה ? זה אומנם רחוק מלהיות מדע מדויק וכמובן שהכל יכול להתהפך אבל הסיכוי לזה קטן. לגבי השחקנים - אני לא מאמין שקאיודה לא ימכר. הבור גדול מידי. לכל מי שאתה קורא נגרים - אני מציע שתברר מה השכר של עידו לוי של עמית בן שושן ואריאל הרוש למשל. ואז תחליף אותם בדודי תירם ניר אברג׳יל ושוער כלשהו וזו סתם דוגמא לאיך קבוצה בינונית מאוד נראית אחרי קיצוץ. כמובן שזו רק דוגמא, אין לי מושג מי ילך מי יבוא מי יאמן וכו.

אבל אתה לא יודע מה התקציב/ אם יהיה תקציב, אתה לא יודע מי יהיה/ אם יהיה בעלים, שנה הבאה. למה לצאת בהצהרות ששנה הבאה יהיה תקציב שפוי בסדר גודל של 18 מיליון₪ שמתוכו 9 מיליון שכר שחקנים וכתוצאה מכך נילחם בתחתית בהנחה שאתה (כמו כולם כאן) לא יודע בכלל מה יהיה שנה הבאה?

02-Apr-2015, 16:23
הודעה: #27
עידו לוי זה ששחקן שקבוצה עם תקציב מינימום יכולה להרשות לעצמה. לא נראה לי שיניב לביא מקבל פחות ברעננה או שחקני הגנה אחרים ברחבי הליגה. ואם בא לו להרוויח קצת יותר ולגרבץ על הספסל של ב"ש או בית"ר שילך... יקבור את הקריירה שלו כמו עוד כמה גאונים...
02-Apr-2015, 17:11
הודעה: #28
אנחנו לא לבד
אלון - קיבלת רמז מאייל. זה יהיה התקציב בהנחה שתהיה קבוצה יהיה בעלים וכו וכו. נ.ב לא מאמין שאח של גולדהאר יקנה אותנו בקיץ אבל אולי אופיר יביא בעלים Wink .

עידן למיטב זכרוני עידו לוי הרוויח לפני שנתיים שכר של כ80 אלף דולר בעונה . לא יודע כמה עכשיו . אני מניח שאייל יכול לתקן אותי. בן שושן מרוויח את אותו סדר גודל כנל שריקי. אלה המספרים למיטב ידיעתי.

02-Apr-2015, 17:44
הודעה: #29
אנחנו לא לבד
(02-Apr-2015 17:11)טל.מ כתב:  אלון - קיבלת רמז מאייל. זה יהיה התקציב בהנחה שתהיה קבוצה יהיה בעלים וכו וכו. נ.ב לא מאמין שאח של גולדהאר יקנה אותנו בקיץ אבל אולי אופיר יביא בעלים Wink .

עידן למיטב זכרוני עידו לוי הרוויח לפני שנתיים שכר של כ80 אלף דולר בעונה . לא יודע כמה עכשיו . אני מניח שאייל יכול לתקן אותי. בן שושן מרוויח את אותו סדר גודל כנל שריקי. אלה המספרים למיטב ידיעתי.

אם אתה מתייחס ברצינות לדבריו של איל (כמוני) אז תתיחס עד הסוף. אמנם אמר תקציב שפוי של 19 מיליון, אך יחד עם זאת אמר שאפשר לבנות בתקציב כזה קבוצה שתתמודד על פליאוף עליון...

02-Apr-2015, 17:51
הודעה: #30
אנחנו לא לבד
קודם כל אני תמיד מתייחס לאייל ברצינות. אבל יש לי גם דעה משלי. כשהוא אומר שזה יהיה סדר הגודל 16-18 אני מאמין לו. כשהוא רומז שאפשר להגיע לפלייאוף עליון - זו כבר דעתו האישית. אני לא אומר שזה לא יכול לקרות כי זה לא מדע, אבל סטטיסטית אם תבדוק לאורך שנים מה היו ההישגים של קבוצות בתקציב דומה אני בטוח שתגלה שהמגמה לרוב היתה קרבות תחתית.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים