שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רק פיירברג יכולה לעשות פה משהו
03-Apr-2015, 11:08
הודעה: #21
ממש לא. זה לא קשור בה. זה קשור במכבי נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Apr-2015, 11:40
הודעה: #22
RE: רק פיירברג יכולה לעשות פה משהו
למיליארדר יהודי אמריקאי מכבי נתניה לא פחות אטרקטיבית מהפועל ת"א.
סביר להניח שהשם הפועל ת"א ומכבי חיפה לא אומר לו דבר וחצי דבר והוא ממש לא עוקב אחרי הידיעות באתרי הספורט הישראליים.
כיהודי הוא יכול להתחבר לירושלים והוא יכול להתחבר לפעילויות פילנטרופיות בישראל ולפעילויות חברתיות ותמיכה באוכלוסיות נכשלות.
ראש עיר בעל קשרים נכונים יכול למצוא אחד כזה ולבנות סביב מכבי נתניה סיפור לא פחות אטרקטיבי מכל קבוצה אחרת בארץ,למעט קבוצות שקשורות בשם ירושלים.
03-Apr-2015, 12:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Apr-2015 על ידי 13:35 amir.)
הודעה: #23
זה ברור שבשביל מיליארדר יהודי יגיע לארץ למכבי נתניה צריך מישהו להביא אותו לפה לא דווקא ראש העיר צריך מישהו עם קשרים ומישהו שבאמת יהיה לו מוטיבציה למצוא רוכש אפילו עם הוא גוזר קופון על זה.
בשלהי 2007 החל לשמש כנציגו של המיליארדר אלכס שניידר במשא ומתן לרכישת קבוצת הכדורגל מכבי תל אביב מידיו של לוני הרציקוביץ'‏[6]. בינואר 2008 מונה ליו"ר מועדון הכדורגל של מכבי תל אביב.

בשנת 2010 הביא בושינסקי את המיליארדר הקנדי מיטשל גולדהר לרכוש את המועדון מידיו של שניידר.
זה קטע מתוך הויקיפדיה של אביב בושינסקי אם הוא יכול למצוא תוך שנתיים 2 תותחים כאלה אז....

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Apr-2015, 12:36
הודעה: #24
אני מדבר על בושינסקי פה באתר כבר 3 שנים. אף אחד בנתניה לא יכול לפנות אליו ולהעסיק אותו בשכר לשנה במקום שחקן חיזוק ..? את ראש העיר צריך להפעיל, את המיליארדר צריך לחפש, ומה לעשות שמתחת לפנס בנתניה לא מוצאים ?

03-Apr-2015, 12:48
הודעה: #25
(03-Apr-2015 10:50)טל.מ כתב:  אפרופו הידיעה בוואינט על מיליארדר יהודי אמריקני שמתעניין בהפועל תא .. למה שמנו לא נקשר אף פעם באיזה מיליארדר יהודי אמריקאי מארהב ? תחשבו על זה.

ומהיכן הגיע יאמר?
אמנם לא מארה״ב אך הגיע מחוץ למדינתו...
ושוב, אל תאמין לכל ספין עיתונאי...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
03-Apr-2015, 13:07
הודעה: #26
אתה שוב לא מבין על מה אני מדבר .. לא קשור בלהאמין כן או לא. אתה רוצה תקרא לזה ספין אתה רוצה תקרא לזה חמישית אמת. הדוגמא של יאמר חריגה ואל תסיק ממנה לעתיד. כדי שסוג של גולדהאר ינחת בנתניה, צריך לחפש אותו, וכדי לחפש אותו צריך מישהו שכבר עשה את זה שיש לו קשרים - כל הדברים שבנתניה אין. לכן לא מעניין אותי אם זה ספין או חלקיק אמת. אני רוצה להיות חלק מזה והפתרון או דומה לו נכתב כאן כבר לא פעם לא פעמיים ולא חמש.

03-Apr-2015, 13:49
הודעה: #27
(03-Apr-2015 13:07)טל.מ כתב:  אתה שוב לא מבין על מה אני מדבר .. לא קשור בלהאמין כן או לא. אתה רוצה תקרא לזה ספין אתה רוצה תקרא לזה חמישית אמת. הדוגמא של יאמר חריגה ואל תסיק ממנה לעתיד. כדי שסוג של גולדהאר ינחת בנתניה, צריך לחפש אותו, וכדי לחפש אותו צריך מישהו שכבר עשה את זה שיש לו קשרים - כל הדברים שבנתניה אין. לכן לא מעניין אותי אם זה ספין או חלקיק אמת. אני רוצה להיות חלק מזה והפתרון או דומה לו נכתב כאן כבר לא פעם לא פעמיים ולא חמש.

ולמה אתה חושב שלא מחפשים? ולמה אתה חושב שיאמר זו דוגמא חריגה?
הנה לפני מ״ס ימים אמרו שהגרוזיני ההוא מתעניין בנו. מה זה היה? ספין עיתונאי? דוגמא חריגה? במה התעניינות זו שונה מהתעניינות בהפועל ת״א?

03-Apr-2015, 14:26
הודעה: #28
(03-Apr-2015 13:49)אלון כתב:  
(03-Apr-2015 13:07)טל.מ כתב:  אתה שוב לא מבין על מה אני מדבר .. לא קשור בלהאמין כן או לא. אתה רוצה תקרא לזה ספין אתה רוצה תקרא לזה חמישית אמת. הדוגמא של יאמר חריגה ואל תסיק ממנה לעתיד. כדי שסוג של גולדהאר ינחת בנתניה, צריך לחפש אותו, וכדי לחפש אותו צריך מישהו שכבר עשה את זה שיש לו קשרים - כל הדברים שבנתניה אין. לכן לא מעניין אותי אם זה ספין או חלקיק אמת. אני רוצה להיות חלק מזה והפתרון או דומה לו נכתב כאן כבר לא פעם לא פעמיים ולא חמש.

הנה לפני מ״ס ימים אמרו שהגרוזיני ההוא מתעניין בנו. מה זה היה? ספין עיתונאי? דוגמא חריגה? במה התעניינות זו שונה מהתעניינות בהפועל ת״א?
לא מחפשים מספיק אנשים במספיק זמן ומי שמחפש צריך לעשות את זה יותר רציני לא משהו על הדרך כדרך אגב.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Apr-2015, 14:32
הודעה: #29
(03-Apr-2015 13:49)אלון כתב:  

מי מחפש בנתניה ? קובי רועי ? בארהב וקנדה ניסו ? איך האנגלית שלהם ? איך כישורי הדיפלומטיה ? כמה הם מבינים את המנטליות ? תתחיל לחשוב על זה כעל משרה ולא על משהו שעושים בכאילו.

03-Apr-2015, 14:36
הודעה: #30
כל המיליארדרים מחו"ל זה קשקוש אחד גדול. היו בסך הכל שלושה וחצי כאלה בכל הקבוצות, ואפשר לדרג אותם לפי הרצינות שלהם:
- גולדהאר במכבי ת"א
- יאמר במכבי נתניה
- שניידר במכבי ת"א החזיק מעמד שנה ולדעתי זה היה בכלל קומבינה להוציא את הקבוצה מלוני הרשיקוביץ בחינם
- והחצי זה גאידמאק שהוא בכלל היה עולה לארץ שקנה את ביתר ממניעים אחרים והוא בטח לא "משקיע מחו"ל"

ובקשר להפועל ת"א, הם מדברים על רוכש כבר 20 שנה ותכלס, חוץ מהכסף של סמי סגול מכתר פלסטיק, לא היה להם אף אחד עם כסף.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים