שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משחק ראשון בעידן בני לם עונת 14/15
26-Mar-2015, 19:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Mar-2015 על ידי 19:30 עידן444.)
הודעה: #41
RE: משחק ראשון בעידן בני לם עונת 14/15
(26-Mar-2015 18:49)פיליפצוק כתב:  
(26-Mar-2015 15:28)עידן444 כתב:  היינו בויכוח הזה מספיק.
לפי תפיסת עולמו יש רק מכבי ת"א, מכבי חיפה ומכבי פ"ת בנוער. כל השאר אפסים. אה.. וגם טוברוק... מועדון ספורט עם לובי בתקשורת שפועל למטרת רווח. באמת דוגמה ומופת!

עובדתית זה נכון, מכבי ת"א ומכבי חיפה, כל השאר מלקטות פירורי כישרונות.

ועדיין קונות שחקנים ממכבי נתניה...

אגב, תעשה ספירה כמה שחקנים ממכבי חיפה יש בהרכב הנבחרת...
לדעתי תעצר בפחות מ- 3...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Mar-2015, 21:08
הודעה: #42
(26-Mar-2015 18:49)פיליפצוק כתב:  
(26-Mar-2015 15:28)עידן444 כתב:  היינו בויכוח הזה מספיק.
לפי תפיסת עולמו יש רק מכבי ת"א, מכבי חיפה ומכבי פ"ת בנוער. כל השאר אפסים. אה.. וגם טוברוק... מועדון ספורט עם לובי בתקשורת שפועל למטרת רווח. באמת דוגמה ומופת!

עובדתית זה נכון, מכבי ת"א ומכבי חיפה, כל השאר מלקטות פירורי כישרונות.

כלומר אתה סוף סוף מכיר בעובדה שרק הבחירה השלישית במקרה הכי טוב ולרוב הרביעית והחמישית מגיעים לנוער של נתניה וכל השאר מגיעים לקבוצות הגדולות ? אז על מה אתה מלין ? עובדים עם חומר פחות מוכשר כי תנאי הפתיחה פשוט לא טובים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2015, 22:05
הודעה: #43
גם לא, ועל זה אני מלין, שחקנים בינוניים מינוס מסיימים את גיל הנוער במועדון כבר שנים.
קבוצת הנוער מדשדשת בירכתי הטבלה כבר שנים.
26-Mar-2015, 22:28
הודעה: #44
נכון, קבוצת הנוער לא מצליחה כבר שנים ועדיין יש רשימה מכובדת של שחקנים תוצרות המחלקה הזו בקבוצות הגדולות ואף בנבחרת ובזה מחלקת נוער נמדדת ולא בתארים.
לדעתי זה בכלל פלא שמועדון שמזמן ירד מגדולתו עדיין מצליח ליצר שחקנים ואם לא מגיל ילדים, יודע לזהות כישרונות בגיל 16-17 ולהביאם לנוער(וזה בסדר גם אם זה מעבר לכביש מטוברוק כמו במקרה של חן עזרא, ואלמוג כהן וגם אם זה אין טיבי מבית"ר חיפה או שיר צדק מבית שאן...).
לדעתי אחרי מכבי חיפה ומכבי ת"א(שהם מועדונים גדולים, עשירים פי כמה וכיוון שכך גם מחלקות הנוער שלהם עשירות פי כמה) מכבי נתניה היא ספקית השחקנים הגדולה ביותר של הליגה.
אם לא לפרגן לפחות לא להכפיש...
26-Mar-2015, 22:48
הודעה: #45
נו מה יהיה, הבנת הנקרא קשה לך? מה לא ברור שחן עזרא לא גדל במחלקות הילדים והנוער של מכבי נתניה?
26-Mar-2015, 22:52
הודעה: #46
(26-Mar-2015 22:05)פיליפצוק כתב:  גם לא, ועל זה אני מלין, שחקנים בינוניים מינוס מסיימים את גיל הנוער במועדון כבר שנים.

משום שזה החומר שמגיע למועדון... במה מכבי נתניה יכולה לפתות שחקן נוער מוכשר שאולי יש לו מקום בקבוצות הגדולות ? בכלום. ולכן מה שאתה מגדל בשנים האחרונות הם בעיקר שחקני הגנה . פיזיות לחימה רצון מעט טכניקה . דרך אגב אבו עביד לא שונה בקטע הזה. בגלל זה מכבי תא מגדלת דור מיכה דור פרץ גאל מרגוליס ואתה מגדל את עידו לוי ירין חסן עומרי בן הרוש ודודי תירם. שחקנים אפורים ולגיטימיים שאף אחד מהם לא כוכב וכל קבוצה צריכה .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
26-Mar-2015, 22:59
הודעה: #47
(26-Mar-2015 22:52)טל.מ כתב:  
(26-Mar-2015 22:05)פיליפצוק כתב:  גם לא, ועל זה אני מלין, שחקנים בינוניים מינוס מסיימים את גיל הנוער במועדון כבר שנים.

משום שזה החומר שמגיע למועדון... במה מכבי נתניה יכולה לפתות שחקן נוער מוכשר שאולי יש לו מקום בקבוצות הגדולות ? בכלום. ולכן מה שאתה מגדל בשנים האחרונות הם בעיקר שחקני הגנה . פיזיות לחימה רצון מעט טכניקה . דרך אגב אבו עביד לא שונה בקטע הזה. בגלל זה מכבי תא מגדלת דור מיכה דור פרץ גאל מרגוליס ואתה מגדל את עידו לוי ירין חסן עומרי בן הרוש ודודי תירם. שחקנים אפורים ולגיטימיים שאף אחד מהם לא כוכב וכל קבוצה צריכה .

אני לא חי בסרט וברור לי שאין סיכוי להתחרות במכבי חיפה ומכבי ת"א.
אבל לדעתי עם מערך סקאוטינג איכותי יותר היה אפשר לשים יד על שחקנים מוכשרים ברחבי הארץ עוד לפני שמכבי ת"א/חיפה מגיעים אליהם.
יש לי בעיה קשה גם עם האדרה של שחקנים בינוניים מינוס (חסן, כחלון, מנצור) ע"י אוהדים רק בגלל שהם תוצרת מחלקת הנוער.
26-Mar-2015, 23:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Mar-2015 על ידי 0:02 עידן444.)
הודעה: #48
(26-Mar-2015 22:48)פיליפצוק כתב:  נו מה יהיה, הבנת הנקרא קשה לך? מה לא ברור שחן עזרא לא גדל במחלקות הילדים והנוער של מכבי נתניה?

אני לא מבין אותך...
מצד אחד אתה אומר שהחומר בינוני וצריך לחרוש את הארץ ולעשות סקאוטינג, וכשעושים את זה ומביאים לכאן בגיל 16-17 שחקנים אתה טוען שלא מגיע למחלקת הנוער קרדיט על זה...
תאמין לי, אי אפשר לצאת ממך...

ובזה ניכרת עבודה של מחלקת נוער...
את הכישרון יוסי בניון לא קיבל מהפועל ב"ש, וליאור רפאלוב וערן לוי לא קיבלו את מה שיש להם ברגליים מרוני לוי שאימן אותם בנוער. הם נולדו עם זה. דווקא בבניה של שחקנים עם פחות כישרון ניכרת עבודה של מאמנים.
עם שחקנים כישרוניים רוב העבודה היא בצד המנטלי ובזה אין כמעט אף מועדון שמצטיין בארץ.
דור מיכה כשרון נהדר שגדל במכבי ת"א והתפתח, וגם ראובן עובד כשרון אפילו עוד יותר גדול שרוב הקריירה שיחק בליגה א'. שניהם למדו באותו ביה"ס. אחד עם ראש דפוק ואחד עם הברגים במקום. מה שבטוח- את הכשרון יש להם מלידה.
לעומת זאת לקחת שחקנים כמו אבו עביד, אורי אוזן, ניר קלינגר, ואמיר שלח ולהפוך אותם לשחקני נבחרת ואת חלקם אף לאגדות כדורגל- פה ניכרת עבודה של מאמנים!

אגב, תמיד היו מועדונים גדולים ממכבי נתניה. גם בשנות ה- 70 וה 80 מכבי ת"א היתה מכבי ת"א, והפועל ת"א היתה הפועל ת"א, והיתה הפועל פ"ת. נכון שהיתה פחות חשיפה ותקשורת אבל אני בטוח שגם אז להגיע למכבי או הפועל ת"א יכול היה להיות משהו קורץ.
מה שייחד את נתניה ולדעתי קיים גם היום במידה רבה זה שילדי העיר, כמו ירין חסן, כמו עומרי בן הרוש- חלומם היה להגיע לבוגרים של מכבי נתניה. זה עניין של חינוך, שייכות, וקבוצה שביום שתפסיק להיות דומיננטית בעיר הזו- היא גמרה את הסיפור!

אני משחק כדורגל בעיר. נפגש עם אנשים מכל קצוות העיר ומהמושבים מסביב. יש מי שבעניינים יותר ויש מי שפחות, יש מי שמגיע למשחקים ויש מי שלא- בכל אופן כשמדברים על כדורגל זה או מהעולם, או מכבי נתניה! אין משהו אחר! ואני מדבר על ח'ברה בני 20+, ועל ח'ברה בני 30+ כמוני שאפילו לא ראו תארים. אנשים בעיר הזו חיים את מכבי נתניה. אני רוצה להאמין שזה כך גם בגילאים קטנים יותר. והילדים האלה גדלים על האהדה למכבי נתניה, וגם הכישרוניים יותר חולמים לשחק בבוגרים של מכבי נתניה, ולכן יעדיפו את מכבי נתניה על כל מקום אחר בטח בנערותם.

על אותו משקל אם אחד מעשירי העיר יחליט שהוא רוצה לרכוש קבוצת כדורגל זו תהיה מכבי נתניה ולא משנה אם בית"ר תהיה על המדף, ולא משנה עם הפועל ת"א תהיה על המדף.

(26-Mar-2015 22:59)פיליפצוק כתב:  

אני לא חי בסרט וברור לי שאין סיכוי להתחרות במכבי חיפה ומכבי ת"א.
אבל לדעתי עם מערך סקאוטינג איכותי יותר היה אפשר לשים יד על שחקנים מוכשרים ברחבי הארץ עוד לפני שמכבי ת"א/חיפה מגיעים אליהם.
יש לי בעיה קשה גם עם האדרה של שחקנים בינוניים מינוס (חסן, כחלון, מנצור) ע"י אוהדים רק בגלל שהם תוצרת מחלקת הנוער.

אף אחד לא מאדיר. רק טוענים שאם אין כסף עדיף שהם ישחקו מאשר שחקנים יקרים יותר שלא בהכרח טובים יותר.
אני לא חושב שעודד גביש עדיף על עידו לוי, ולא חושב שהיה צריך להביא את קנדה במקום לתת לויקי כחלון לשחק, ולא בטוח שהיה צריך להביא בלם בכל כך הרבה כסף אם אין כסף... עובדה שמאמן טוב מסתדר בסדר גמור גם עם עידו וירין, והלואי ומוגרבי היה כאן במקום בן שושן ורן רול ביחד, ומזל שברגע האחרון צירפו לסגל את דיא סבע ולא הביאו עוד איזה זר בלוף...
ולדין גל מגיע צאנס!
ואביב אברהם היה אחלה בקצת ששיחק. וגם גרשומוב לקח את הצאנסים שקיבל. ובבוא היום יגיע גם צאנס לניר עזריה...
למה?
ככה...
כי פשוט אין דרך אחרת...
ואם צריך לסבול ולראות כדורגל חרא ואולי גם לרדת ליגה עדיף עם שחקני בית זולים בתקציב שפוי מאשר עם ליגיון זרים ב 25 מיליון ש"ח תקציב(לדעתי גם בעונת הירידה התקציב לבסוף לא היה הרבה פחות מזה...) שאיך נגיד זאת בעדינות... לא ממש נותן כאן כדורגל ללקק את האצבעות...
The following 1 user Likes עידן444's post:
shraga (2727-0303-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים