שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים":
03-Mar-2015, 0:31
הודעה: #11
RE: היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים":
עזבו אתכם מכבי חיפה זה יותר חשוב
יו"ר הבקרה התקציבית, עופר אורליצקי, שקיבל בעונה האחרונה לא מעט ביקורות אחרי אי תשלום המשכורות למכבי נתניה והבלגן עם אלי שגב, עלה הערב (שני) לשידור בתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM ודיבר גם על התפקיד של הבקרה בשמירה על שחקני הכדורגל.

מה יהיה עם מכבי נתניה?
"אני אסביר את התהליך, כי אנשים לא יודעים מה זה הבקרה ואיפה זה עומד. כשיש תקציב יש הכנסות בטוחות ויש הוצאות. בהכנסות הבטוחות יש טלוויזיה, כרטיסים, עירייה, בטוחות וכד' וגם ארבעה מיליון שקל צ'קים דחויים, שזו הבעייה ואני מודה".
צ'קים לא שווים כלום.
"אני מסכים שהם לא שווים כלום. אני בודק את הצ'קים מול הבנק רק באותו רגע. החוק הוא נגדי. העליתי את הדברים בפני ההתאחדות והמנהלת, התשובות הן שהקבוצות לא יעמדו בזה".
מה הצלחת לגייס עד עכשיו בנתניה?
"הבאתי עד היום 70-80 אחוז, אני מנסה לאלץ אותם להביא עוד. המכירה של קאיודה כבר עכשיו לשנה הבא זה יישפר, זה יוריד את הסיכון לגמרי. איזי שרצקי מוכן לגמור עם זה מחר בבוקר, אבל פתאום בא הסוכן ויש קשיים. בשנה הבאה תהיה לשחקן האופציה לצאת לאירופה ואז הרווחים יתחלקו בין הקבוצות. אשתו של קאיודה צודקת, אבל אנחנו בעזרת הקבוצות ננסה למכור אותו באירופה. יש לו חוזה ארוך ויש לו עוד קבוצות בליגה שרוצות לקנות אותו, הוא לא חייב לעבור לק"ש. יש הצעות גם ממועדונים נוספים".

יש פתרון לשחקני נתניה?
"עושים מאמצים בכל הכיוונים, עובדה שהם בפיגור של משכורת כרגע, אחרי שהיו שתיים. מיליון שקל נביא בשבוע הבא ואני מניח שיצטרכו להביא עוד שני מיליון".

ואם לא יהיו השני מיליון
"אם זה יקרה, הקבוצה תגיע אליי בתחילת יולי והם לא יוכלו לפתוח את העונה עד שיישלמו".
למה לא מעיפים את הבעלים?
"זו לא זכותי להעיף אותו כרגע, עוד שלושה חודשים אני אגיע ולא אשאיר אותו כבעלים. בעונה הבאה לא אאשר אותו כבעלים, בגלל שהוא מסתבך כלכלית ואין לו את הכסף ואני יודע את זה עכשיו".

איך מונעים דברים דומים בעתיד?
"קרה לי אותו דבר עם הפועל פתח תקווה ואבי ללוז שעסקיו קרסו, התמודדתי ובסוף בכל השנים שילמנו את כל המשכורות בשש שנים שאני בתפקיד. אני מבקש שישנו את השיטה, שינסו להוריד מ4- מיליון דחויים לפחות, להקטין את הסיכון, אבל להגיד לכם את האמת אני סקפטי כי זה נוח לקבוצות. לגולדהאר זה לא בעיה, אבל לקבוצות הקטנות זה קריטי"

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Mar-2015, 14:58
הודעה: #12
מה אורליצקי יודע ?
אייל סגל אמר שהועברו רק מליון שקל ולא 4 מליון שקל
כנראה שאורליצקי סופר 5 פעמים את ה 600 אלף ו 5 פעמים את ה 400 אלף
כי אם אייל סגל אומר אייל סגל יודע
03-Mar-2015, 16:34
הודעה: #13
לו היו עוברים ה4 מיליון שאורליצקי מדבר פלוס כל הכספים שהגיעו מכל הספונסרים מראש פלוס הקצבת העיריה שכבר עברה פלוס גידול משמעותי בהכנסות מכרטיסים ומנויים,הבעיה היתה אמורה להתחיל להתעורר רק עכשיו.
ולצערי יד ימין לא מעורבת ביד שמאל וכמו שרו"ח אורליצקי סובב היטב בהעברת התקציב,כך הוא מייד טובע בסיפורים הנוכחיים,כולל הבנק ההולנדי החדש.
03-Mar-2015, 16:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Mar-2015 על ידי 16:54 amir.)
הודעה: #14
(03-Mar-2015 16:34)אייל ס כתב:  לו היו עוברים ה4 מיליון שאורליצקי מדבר פלוס כל הכספים שהגיעו מכל הספונסרים מראש פלוס הקצבת העיריה שכבר עברה פלוס גידול משמעותי בהכנסות מכרטיסים ומנויים,הבעיה היתה אמורה להתחיל להתעורר רק עכשיו.
ולצערי יד ימין לא מעורבת ביד שמאל וכמו שרו"ח אורליצקי סובב היטב בהעברת התקציב,כך הוא מייד טובע בסיפורים הנוכחיים,כולל הבנק ההולנדי החדש.
האם אתה טוען שרואה החשבון המפורסם עופר אורליצקי אינו דובר אמת? כי מה שיש פה למעלה זה לא המצאה של איזה עיתונאי הוא אמר את זה בקולו ברדיו.

03-Mar-2015, 17:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Mar-2015 על ידי 17:04 עידן444.)
הודעה: #15
אני לא עונה במקום אייל כמובן ,אבל המספרים לא מסתדרים.
בלי מכירת קאיודה ובלי שום קיצוצים הבור של מכבי נתניה היה אמור להיות של 3-3.5 מיליון ש"ח בגלל הצ'קים שאין להם כיסוי בבנק בקיסריה שאורליצקי טוען שבזמן שהוא קיבל אותם היו שם בחשבון 10 מיליון ש"ח שהיום כנראה כבר לא שם ואין לו שליטה על כך.
משום מה מדברים היום על בור של 8 מיליון ש"ח, למרות הקיצוצים. 8 מיליון ש"ח פחות המיליון ש"ח שנניח ששגב יעביר זה עדיין 7 מיליון ש"ח. מכירת קאיודה לא מכסה אפילו חצי מהבור...
חשבון פשוט שכל ילד בכיתה ב' יודע לעשות מצביע על כך שיש כאן בעיה. שיש כאן חוסר תאימות. שמישהו כאן אישר תקציב שגם לאחר פידיון הערבויות(בהנחה שאכן ניפדו מהבנק בלונדון\הולנד או איפשהו...) יש פער של כמה מיליונים...
03-Mar-2015, 17:09
הודעה: #16
לפי אורליצקי לאחר מכירת קאיודה וללא הצ'קים האבודים ישאר בור של 2 מליון ש"ח בלבד.

03-Mar-2015, 17:54
הודעה: #17
(03-Mar-2015 17:09)amir כתב:  לפי אורליצקי לאחר מכירת קאיודה וללא הצ'קים האבודים ישאר בור של 2 מליון ש"ח בלבד.
לפי איזה חשבון? אורליצקי חי בסרט שנתניה הולכת לקבל מהמכירה הזו 3 מיליון ש"ח נקי לכיס.
לפי ההצעות המנצלות שיש כרגע על השולחן נתניה בקושי תכניס 2 מיליון ש"ח.

אתה מבין שיש פער רציני בין מה שאורליצקי אומר לבין הבור האמיתי? וזה עוד אחרי קיצוצים של מעל מיליון ש"ח...

2 מיליון ש"ח זה לא מה שיציל את נתניה... לפחות לא לפי התאורים של אייל ס שמאוד תואמים את התאורים של רועי דניאל לגבי גודל הבור.

2 מיליון ש"ח זה משהו שגם אפשר היה לגלגל לקיץ ואז מכירה של קאיודה בלי לחץ, ובלי שאתה עם אקדח לרקה גם היתה מכניסה יותר כסף וסוגרת חלק גדול יותר מהבור.

אם עושים לנתניה ולקאיודה את העוול הזה בגלל 2 מיליון ש"ח שחסרים זה בכלל הזוי...
03-Mar-2015, 18:19
הודעה: #18
(03-Mar-2015 17:54)עידן444 כתב:  
(03-Mar-2015 17:09)amir כתב:  לפי אורליצקי לאחר מכירת קאיודה וללא הצ'קים האבודים ישאר בור של 2 מליון ש"ח בלבד.
לפי איזה חשבון? אורליצקי חי בסרט שנתניה הולכת לקבל מהמכירה הזו 3 מיליון ש"ח נקי לכיס.
לפי ההצעות המנצלות שיש כרגע על השולחן נתניה בקושי תכניס 2 מיליון ש"ח.

אתה מבין שיש פער רציני בין מה שאורליצקי אומר לבין הבור האמיתי? וזה עוד אחרי קיצוצים של מעל מיליון ש"ח...

2 מיליון ש"ח זה לא מה שיציל את נתניה... לפחות לא לפי התאורים של אייל ס שמאוד תואמים את התאורים של רועי דניאל לגבי גודל הבור.

2 מיליון ש"ח זה משהו שגם אפשר היה לגלגל לקיץ ואז מכירה של קאיודה בלי לחץ, ובלי שאתה עם אקדח לרקה גם היתה מכניסה יותר כסף וסוגרת חלק גדול יותר מהבור.

אם עושים לנתניה ולקאיודה את העוול הזה בגלל 2 מיליון ש"ח שחסרים זה בכלל הזוי...

הגדולה של החוצפן הזה אורליצקי..שעכשיו הוא גם פרשן וגם סוכן שחקנים(זהירות נמני)...פשוט לא תאמן חוצפתו...איך לא תבעו אותו עד היום השחקנים..לא ברור לי...
03-Mar-2015, 18:22
הודעה: #19
היינו צריכים להבין בקיץ כמה הדברים האלו הזויים":
אי אפשר לתבוע אותו, הוא חסין.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Mar-2015, 20:39
הודעה: #20
אני לא מחזיק מולי את ספר התקציב,אני ניזון כמו כולם ממספרים שנזרקים לחלל האוויר,אני בגדול מבין איך בנוי תקציב המועדון ומה התזרים החודשי המינימלי לקיומו ויודע בוודאות שניצלו את כל המקורות האפשריים עד סוף העונה (כולל הלוואה מלאן על חשבון העונה וכניראה גם על חלק מהעונה הבאה)למעט חלק מתקציב ההתאחדות שמוזרם חודש בחודשו.
וכשמבין שהתקציב ניבנה גרעונית ושגב היה אמור להשלים לפחות 10 מיליון ש"ח זה אומר ששאר המקורות הם כ15 מיליון בהפחתת תקציב שוטף של ההתאחדות של כ2 מיליון ש"ח אנו מגיעים ל13 מיליון ללא שגב.
מרבית ההוצאות נחלקות ב10 חודשים(כך בונים את תקציב המועדון),זה אומר שכל חודש מאוגוסט ועד מאי זקוקים לכ2.5 מיליון ש"ח(בהנחה שתקציב המועדון כ26 מיליון).
לפי אורליצקי שגב הזרים 4 מיליון ועוד 13 מהשוטף,שווה 17 לחלק ל2.5 שווה קרוב ל7 חודשים.
.מאוגוסט ועד פברואר(השכר שאמור להיות משולם במרץ),היה אמור להיות מכוסה ע"פ תזרים אורליצקי.
בפועל שולמו לספקים תשלומים על חשבונות החצי הראשון של העונה(החשבוניות עד דצמבר),שכר שולם עד נובמבר(דצמבר שולם מהלוואות),משמע לאורליצקי אין שום קשר למציאות.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים