שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חסיד אומות העולם
01-Mar-2015, 10:12
הודעה: #1
חסיד אומות העולם
אחד מל"ו צדיקים,שנשמר כאתרוג מהודר ע"י אופירע וכנופיתה,האיש שהציב דוגמן שמפו בחזית ערוץ 5 על מנת שייסנגר עליו מעל כל במה אפשרית,הראשון מבעלי מועדון כדורגל ישראלי שנתן לגיטימציה לאירגון אוהדים אנרכיסטי פורע חוק נורה אתמול בלילה ע"י מתנקש שליימזל(או שלא) רכוב על אופנוע.
מקווה שהמורי לימד אותו,שפעם אחת מקרה פעם שניה צרוף מקרים פעם שלישית שיטה והוא יבין ויפה שעה אחת קודם שלעמותת האדומים וסניפיה האנרכיסטים יש בעיות אחרות בחיים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Mar-2015, 10:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2015 על ידי 10:34 amir.)
הודעה: #2
RE: חסיד אומות העולם
אותי מעניין למה עד היום אף כתב פלילי לא עושה תחקיר מעמיק על עסקיו,משאירים אותו רק לכתבי הספורט האינטרסנטים , זה מישהו מהכדורגל עאלק.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
01-Mar-2015, 10:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2015 על ידי 10:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
כי לעיתונאים יש אינטרס שזבל כזה יישאר בסביבה.

נ.ב: אין לגמרי לא שולל כאן קונספירציה שקשורה לגזר הדין שצריך להינתן השבוע נדמה לי.
כל תיאור ההתנקשות נראה לי חובבני מידי ומבוים מידי וגם כל המצלמות שהלכו אחריו במסדרונות בית החולים והראיון שהוא נתן תוך כדי מינימום
"הפצוע האנגלי".
01-Mar-2015, 11:14
הודעה: #4
די משה אל תגזים עם קונספירציות

גם אתה אייל למרות הסלידה מהאיש צריך לומר עד כאן

כדורגל זה לא מלחמה יריבות זה לא אוייבים

לא משנה איך התנהל מתנהל אלי טביב( ואני מוחה על הרמזים התימניים שלך אייל סגל בענין המורי - כמו שלא היית רוצה שיצחקו על הרביי מהחדר ) לא מגיע לאף אדם שיתנקשו בחייו , למי שיש בעיה יש בתי משפט יש שופטים בישראל

כאוהדים אנחנו צריכים לגנות הדברים הללו מכל וכל וזאת הסיבה שהתנגדתי בזמנו עם המחאות נגד אשר אלון שהובילו כמה חמומי מוח עם אבנים וקללות על משפחתו
01-Mar-2015, 11:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2015 על ידי 11:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #5
זאב, זכותך לבחור להאמין לאיש.

1. לי קשה לבלוע את התיאור שמתנקש חובבן שבחובבנים מטווח אפס מצליח רק לשרוט לו את הכתף.
2.אלי טביב עוד בדרך למיון בראיון מתוקשר כבר החליט מי היורים ועושה רושם שהוא ממש יודע מי הם, אז מדוע הוא לא הצביע עליהם והתלונן נגדם אחרי המקרה הקודם עם רימון הרסס בחצר.
01-Mar-2015, 12:00
הודעה: #6
(01-Mar-2015 11:52)פיליפצוק כתב:  זאב, זכותך לבחור להאמין לאיש.

1. לי קשה לבלוע את התיאור שמתנקש חובבן שבחובבנים מטווח אפס מצליח רק לשרוט לו את הכתף.
2.אלי טביב עוד בדרך למיון בראיון מתוקשר כבר החליט מי היורים ועושה רושם שהוא ממש יודע מי הם, אז מדוע הוא לא הצביע עליהם והתלונן נגדם אחרי המקרה הקודם עם רימון הרסס בחצר.

אני איתך....מוזמן...חברה כאלה לא "מפספסים בזמן אמת"..מסריח....
01-Mar-2015, 12:02
הודעה: #7
גזר הדין היה אמור להינתן הבוקר...
לא שולל את מה שפיליפצוק כותב...
01-Mar-2015, 12:21
הודעה: #8
הבוקר הוא מזמר לכל דורש שהוא עוזב את הכדורגל.
"תחזיקו אותי" הוא זועק עכשיו לכולם.
אני מוכן לשים את מיטב כספי בהימור שהוא לא עוזב ולא בטיח.
01-Mar-2015, 12:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2015 על ידי 12:26 טל.מ.)
הודעה: #9
חסיד אומות העולם
קשה לפברק דברים כאלה מטווח אפס ועוד בחלל סגור כמו מכונית ועוד בלילה עם שלושה כדורים .. וגם אם היה ניסיון פיברוק בחלל כזה קטן זה עוד יכול היה להגמר בפציעה הרבה יותר רצינית . לכן תאוריות קונספירציה לא נראות לי. גם קשה לי להאמין שטביב כזה למוד קרבות שיהיה מוכן שירו עליו מטווח אפס לשם הפיברוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Mar-2015, 12:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Mar-2015 על ידי 12:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #10
(01-Mar-2015 12:25)טל.מ כתב:  קשה לפברק דברים כאלה מטווח אפס ועוד בחלל סגור כמו מכונית ועוד בלילה עם שלושה כדורים .. וגם אם היה ניסיון פיברוק בחלל כזה קטן זה עוד יכול היה להגמר בפציעה הרבה יותר רצינית . לכן תאוריות קונספירציה לא נראות לי. גם קשה לי להאמין שטביב כזה למוד קרבות שיהיה מוכן שירו עליו מטווח אפס לשם הפיברוק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יותר קשה לפספס מטווח כזה מאשר לפגוע.
לא חסר בארה"ב אנשים שמיומנים גם לפספס במכוון.
האיש מנהל עסקים מפוקפקים בארה"ב אז גם יש לו גישה לאנשים מסוג זה.
"אני אעזוב כמעט בוודאות" הוא אומר, למה כמעט? משאיר פתח לרחמים וזיכוי מוחלט?
לא לשכוח שהאיש כבר העלים את הסרטים ממצלמות האבטחה בעבר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים