שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי חיפה - מכבי נתניה
28-Feb-2015, 21:55
הודעה: #11
RE: מכבי חיפה - מכבי נתניה
עידן אני מאחל לך בכל ליבי שתצליח ותתפתח ובתחום עיסוקך ותיהיה בעל סמכות ותקבל החלטות ותבין שהעולם לא פועל על פי גחמות כל 4 מיליארד תושביו.
.ויש עיקרהויש תפל ויש רצונות שלך ויש רצונות של אחרים ולא תמיד הרצונות של כולם מתחברים ומישהו צריך בסופו של תהליך לקבל החלטות.
מניסיון העבר(העונה אני ממש לא מכיר את הפרטים),היו ימי שישי שלא מכרו בהם 100 כרטיסים למשחק בית או חוץ וגם אז באו בטענות מדוע הקופה לא נפתחה מ6 בבוקר ועד כניסת השבת כי אולי מישהו בדרך חזרה מהבית כנסת ירצה כרטיס.
והפעם הביאו 850 כרטיסים(כמות יפה לכל הדעות ולא מדובר בגמר גביע) וכל הכמות נמכרה,אז מה קרה? אז יבואו ביום ראשון ו/או לפני המשחק וירכשו כרטיסים.

אגב,התגובה נכונה לעידן,נכונה גם לאחרים,נכונה למקרה הזה,נכונה להרבה מקרים אחרים,כאן בפורום או בחיים בכלל,חייבים מעט פרופורציות לפני שמכריזים על אסון לאומי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2015, 22:06
הודעה: #12
(28-Feb-2015 21:36)עידן444 כתב:  
(28-Feb-2015 18:39)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2015 17:37)עידן444 כתב:  ברגע שההקצאה היא 3,000, ויש רק יומיים של מכירה זה די מגוחך להביא ביום הראשון 500...
ואם לא היה צפי למעל 1,000 אפילו לא היתה מתקיימת מכירה מוקדמת בעיר, אלא משאירים הכל לאינטרנט וליום המשחק...
זו פשוט חלמאות!

מה חלמאות מה? כנס לאינטרנט ותקנה כרטיס, מישהו מונע זאת ממך?
תגיע ביום ראשון לקופות ותקנה כרטיס מישהו מונע ממך?
די עם הפרמיטיביות הזו?!
אני לא הגעתי לקופות אתמול, אני גם לא אגיע לקופות ביום ראשון, וגם לא לקופות ביום המשחק. אני לא יכול להגיע למשחק... תתפלא, לא כולם מדברים כל הזמן מתוך חשיבה על עצמם, אלא גם על אחרים, והרבה אנשים הגיעו אתמול לקנות כרטיס ונשארו בידיים ריקות. כולל כאלה שלא גרים בנתניה.
למה לאנשים עדיין יש מחסום לקניה באינטרנט, אינני יודע, אבל זו עובדה. יש הרבה אנשים שעדיין מעדיפים לקנות בקופה במזומן ושהכרטיס אצלם ביד.

וכן, זו חלמאות!

הבנתי, אתה רוצה שירות שליחים עד הבית.
מפונק!
28-Feb-2015, 22:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2015 על ידי 22:54 עידן444.)
הודעה: #13
(28-Feb-2015 21:55)אייל ס כתב:  עידן אני מאחל לך בכל ליבי שתצליח ותתפתח ובתחום עיסוקך ותיהיה בעל סמכות ותקבל החלטות ותבין שהעולם לא פועל על פי גחמות כל 4 מיליארד תושביו.
.ויש עיקרהויש תפל ויש רצונות שלך ויש רצונות של אחרים ולא תמיד הרצונות של כולם מתחברים ומישהו צריך בסופו של תהליך לקבל החלטות.
מניסיון העבר(העונה אני ממש לא מכיר את הפרטים),היו ימי שישי שלא מכרו בהם 100 כרטיסים למשחק בית או חוץ וגם אז באו בטענות מדוע הקופה לא נפתחה מ6 בבוקר ועד כניסת השבת כי אולי מישהו בדרך חזרה מהבית כנסת ירצה כרטיס.
והפעם הביאו 850 כרטיסים(כמות יפה לכל הדעות ולא מדובר בגמר גביע) וכל הכמות נמכרה,אז מה קרה? אז יבואו ביום ראשון ו/או לפני המשחק וירכשו כרטיסים.

אגב,התגובה נכונה לעידן,נכונה גם לאחרים,נכונה למקרה הזה,נכונה להרבה מקרים אחרים,כאן בפורום או בחיים בכלל,חייבים מעט פרופורציות לפני שמכריזים על אסון לאומי.
אסון לאומי?
סלח לי ידידי,
מי שיוצא כאן מפרופורציות הוא אתה...

(28-Feb-2015 22:06)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2015 17:37)עידן444 כתב:  ברגע שההקצאה היא 3,000, ויש רק יומיים של מכירה זה די מגוחך להביא ביום הראשון 500...
ואם לא היה צפי למעל 1,000 אפילו לא היתה מתקיימת מכירה מוקדמת בעיר, אלא משאירים הכל לאינטרנט וליום המשחק...
זו פשוט חלמאות!

די עם הפרמיטיביות הזו?!
אני לא הגעתי לקופות אתמול, אני גם לא אגיע לקופות ביום ראשון, וגם לא לקופות ביום המשחק. אני לא יכול להגיע למשחק... תתפלא, לא כולם מדברים כל הזמן מתוך חשיבה על עצמם, אלא גם על אחרים, והרבה אנשים הגיעו אתמול לקנות כרטיס ונשארו בידיים ריקות. כולל כאלה שלא גרים בנתניה.
למה לאנשים עדיין יש מחסום לקניה באינטרנט, אינני יודע, אבל זו עובדה. יש הרבה אנשים שעדיין מעדיפים לקנות בקופה במזומן ושהכרטיס אצלם ביד.

וכן, זו חלמאות!

מפונק!

יש לך בעיה בהבנת הנקרא? אני לא מדבר על עצמי...

האמת שאני מנסה להבין משהו...
האוהדים של נתניה הולכים לשבת ביציע של כמה מקומות? 3,000?
מה בעצם הסיבה להביא לנתניה 850? באמת, אני רוצה להבין את ההגיון?
להעביר 850 מספיק במכונית ולהעביר 1,500 היה צריך משאית?
ואם היו מעבירים 1,500 והיו קונים רק 100? נו אז? מישהו הפסיד משהו?
באמת שאני לא מבין את החשיבה של מכבי חיפה להעביר כרטיסים בנגלות כאשר מדובר ביציע שגם אם נתניה תביא 10 אוהדים ותנשמת האוהדים של חיפה לא ישבו בו...
תעבירו כמות, מה שלא מוכרים מחזירים חזרה... הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה חיסכון בנייר... אם זה העניין? וואלה, מסיר את הכובע! איכות הסביבה זה חשוב...
28-Feb-2015, 22:57
הודעה: #14
(28-Feb-2015 22:14)עידן444 כתב:  
(28-Feb-2015 21:55)אייל ס כתב:  עידן אני מאחל לך בכל ליבי שתצליח ותתפתח ובתחום עיסוקך ותיהיה בעל סמכות ותקבל החלטות ותבין שהעולם לא פועל על פי גחמות כל 4 מיליארד תושביו.

אסון לאומי?
סלח לי ידידי,
מי שיוצא כאן מפרופורציות הוא אתה...

(28-Feb-2015 22:06)פיליפצוק כתב:  
זו פשוט חלמאות!

די עם הפרמיטיביות הזו?!

וכן, זו חלמאות!

מפונק!

יש לך בעיה בהבנת הנקרא? אני לא מדבר על עצמי...

האמת שאני מנסה להבין משהו...
האוהדים של נתניה הולכים לשבת ביציע של כמה מקומות? 3,000?
מה בעצם הסיבה להביא לנתניה 850? באמת, אני רוצה להבין את ההגיון?
להעביר 850 מספיק במכונית ולהעביר 1,500 היה צריך משאית?
ואם היו מעבירים 1,500 והיו קונים רק 100? נו אז? מישהו הפסיד משהו?
באמת שאני לא מבין את החשיבה של מכבי חיפה להעביר כרטיסים בנגלות כאשר מדובר ביציע שגם אם נתניה תביא 10 אוהדים ותנשמת האוהדים של חיפה לא ישבו בו...
תעבירו כמות, מה שלא מוכרים מחזירים חזרה... הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה חיסכון בנייר... אם זה העניין? וואלה, מסיר את הכובע! איכות הסביבה זה חשוב...

אז ככה חיפה שירינו 2500 כרטיס עד עכשיו נמכרו 1200 מחר תמשיך המכירה במידה ויגמרו 1300 הכרטיסים יבקשו עוד כרטיסים ליום המשחק
28-Feb-2015, 23:00
הודעה: #15
אני מדבר על אנשים שחושבים כמוך "עידן 444".
מחר יש לאוהד ארבע שעות ללכת לקנות כרטיס, לא יכול להגיע, שיבקש ממישהו שכן הולך לקנות בשבילו.
אוהד יכול לרכוש ממש ברגעים אלה כרטיס באינטרנט, אין לו גישה לאינטרנט, שיבקש מבן משפחה או מחבר שיעשה זאת בשבילו.
ממש "חלמאות" "גוועלד"...
01-Mar-2015, 11:11
הודעה: #16
באינטרנט העמלה גבוהה מידי..
01-Mar-2015, 11:20
הודעה: #17
בשביל לראות את מכבי נתניה אוהד אמיתי מוצא זמן וכל סידור על מנת להגיע
01-Mar-2015, 11:27
הודעה: #18
(01-Mar-2015 11:20)זאב רווח כתב:  בשביל לראות את מכבי נתניה אוהד אמיתי מוצא זמן וכל סידור על מנת להגיע

הילד ענק!
01-Mar-2015, 18:14
הודעה: #19
מכבי חיפה - מכבי נתניה
לא רוצה לפתוח את הנושא הזה שוב, אבל כל מי שטען שלמכבי נתניה אין קהל גדול כמו לב״ש ולאחרות צריך לראות (שוב) מה ניצחון אחד וקצת אוירה טובה סביב הקבוצה עושים לקהל ובאיזה כמויות/דרישה לכרטיסים יש סביב משחק שכנראה לא יקבע הרבה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
עידן444 (0101-0303-2015201520152015)
01-Mar-2015, 19:44
הודעה: #20
למכבי נתניה הקהל החמישי בגודלו בארץ.
בשנות ה- 90 הוא היה הרביעי. הפועל ת"א בזכות ההצלחות בתחילת המאה עקפה אותנו.
גמר הגביע הוא הוכחה ניצחת. לא ב"ש, לא בני יהודה, לא הפועל חיפה, ולא הפועל פ"ת הביאו כמויות כאלה. רק סכנין כנציגת המגזר. גם אם זו היתה אום אל פאחם או הפועל טייבה הכמות הזו היתה מגיעה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים