שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סתם שאלה?!
27-Feb-2015, 12:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Feb-2015 על ידי 12:22 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: סתם שאלה?!
(27-Feb-2015 11:38)דוד חטב כתב:  קובי בין המגייסים הטובים בארץ אבל גוזר 10 אחוז מכל ספונסר שהוא מביא ככה היה בעבר ...ייתכן והיום זה שונה כי הוא קורא את המפה ולוקח כשיש לא כשאין...
אבל מנהל הוא מנהל גרוע זו לפחות דעתי לאורך השנים גיל לב די איזן וביחד הם השלימו אחד את השני רק שזה לוקסוס גדול מידי להחזיק שניים ....
אגב שנים רבות קובי קיבל שכר כמנהל בחשבונית אבל גבוה כולל רכב , כולל קופה קטנה להוצאות , ו-10 אחוז מסכום שמוערך בין 3-4 מל״ש בעונה ...תעשו את החשבון לבד תחשבו אם מועדון מפסיד יכול להרשות לעצמו תחשבו אם מקצועית היה פה סדר וארגון ב-30 שנה האחרונות....
כל הסכומים הם לכאורה ובטח לא מדוייקים סתם הערכה ...

ו

ומה הבעיה עם זה?
תביא אתה, תגזור גם אתה.
בינתיים כל האנטי בלדב (ולא חסר כאלה) רק מקשקשים ברשתות החברתיות, מפגינים מחוץ למשרד שלו, מקימים עמותות קש וגוררים אחריהם מסיבות אינטרסנטיות גם מיני ילדודס, אבל כסף מזומן לקבוצה לא רואים מהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (2727-0202-2015201520152015)
27-Feb-2015, 18:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Feb-2015 על ידי 18:03 דוד חטב.)
הודעה: #22
זכותו של אחד מאיתנו לחשוב אחרת....
מכבד ומעריך אבל שואל אם אין אלטרנטיבה טובה יותר???
כנראה שאת התשובה לא נדע כל עוד לא יחליפו דמויות....
27-Feb-2015, 20:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2015 על ידי 1:40 אייל ס.)
הודעה: #23
(27-Feb-2015 18:02)דוד חטב כתב:  זכותו של אחד מאיתנו לחשוב אחרת....

במכבי נתניה נכון ל20 שנים האחרונות הוא האחרון שמכבה את האור וזה קרה לנו 3 פעמים ב20 שנה ובכל המקרים הוא הצליח להשאיר אותנו מעל המים,כולם ברחו/כולם נעלמו/איש לא ענה לטלפון והוא נשאר בדיוק כמו הילד ההולנדי.
.ואתה שוב תדבר על אחוזים ושוב תיתייחס לשכר ושוב תחזור על המנטרות הקבועות,עובדתית נכון להיום הקבוצה כבר מזמן לא היתה קיימת במתכונת הנוכחית בלעדיו.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (2727-0202-2015201520152015)
28-Feb-2015, 0:23
הודעה: #24
כבר היום הוא זכאי לקבל את פרס "יקיר העיר נתניה".
28-Feb-2015, 14:43
הודעה: #25
(27-Feb-2015 20:26)אייל ס כתב:  
(27-Feb-2015 18:02)דוד חטב כתב:  זכותו של אחד מאיתנו לחשוב אחרת....

במכבי נתניה נכון ל20 שנים האחרונות הוא האחרון שמכבה את האור וזה קרה לנו 3 פעמים ב20 שנה ובכל המקרים הוא הצליח להשאיר אותנו מעל המים,כולם ברחו/כולם נעלמו/איש לא ענה לטלפון והוא נשאר בדיוק כמו הילד ההולנדי.
.ואתה שוב תדבר על אחוזים ושוב תיתייחס לשכר ושוב תחזור על המנטרות הקבועות,עובדתית נכון להיום הקבוצה כבר מזמן לא היתה קיימת במתכונת הנוכחית בלעדיו.

אני חושב שבכל כך הרבה שנים היה אפשר להשיג יציבות או לפחות תואר ....
בתקופה הזו היו בעלים עשירים, בעלים משתדלים, ובעלים גרועים, אפילו ניסינו אותו ואת גיל כבעלים הכל הזמן הזה במקום לצבור תארים צברנו חובות....
זכותך אייל כחבר להמשיך להאמין בו אני חושב שאם לא ננסה משהו אחר לא נדע...
דיעה אחרת...
28-Feb-2015, 15:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2015 על ידי 15:03 טל.מ.)
הודעה: #26
סתם שאלה?!
דוד איזו התממות בחיי ... בלדב ולב יכלו להביא תואר ? בוא תגיד לי אתה איך קבוצה ללא בעלים שחיה מלשנורר כסף ומכירת שחקנים ונהנתה משנתיים של שחקני נוער שגדלו להיות שחקנים טובים (וכמובן נמכרו) יכלה להשיג תואר ? אליפות אין על מה לדבר נכון ? על זה הסכמנו ? אז גביע ? הגעת פעם אחת לחצי הגמר נגד חיפה והשיפוט היה נגדך באופן מובהק וגם שיחקת נגד קבוצה עדיפה עליך .
בעלים - היו לך בעלים עם כסף רק ארבע שנים. מתוכן בשנה הראשונה היית אחרי עליית ליגה, בשנתיים שלאחר מכן הגעת למקום שני וגם לחצי הגמר שוב. מה לעשות שמולך עמדה ביתר של עידן גאידמק שהכניס את יאמר בכיס הקטן בכל הנוגע להשקעה?
בוא ניקח את גולדהאר את שחר את אלונה .. כמה זמן לקח להם אם בכלל לזכות בתואר ? לבנות קבוצת צמרת ? לשנות חשיבה ? אני זוכר את מכבי תא עם תקציב ענק חוטפת 3:0 בקופסא ו3:0 בבלומפילד.
בלדב קשור לכל זה ..? בלדב מתפקד כמושיע כשכולם בורחים מהספינה ואתה מתייחס אליו כאילו הוא זה שגרם לחורים בספינה ועכשיו היא שוקעת ושוב הוא נהיה הגיבור שמציל. צר לי , לא ראיתי אף אחד אבל אף אחד שמתנדב להחליף אותו. עובדתית הוא יכול היה להשאיר את הבמה כרגע לרועי דניאל. בלדב לא בעל תפקיד ניהולי מוגדר כרגע נכון ? אבל הוא לא עשה את זה, אז עכשיו האחוזים שלו מפריעים לך ? אתה עוסק בתחום הבניה נכון ? יזמות או משהו בסגנון ? לך תביא ספונסר לנתניה מתוך עסקיך וקח עמלה . מה הבעיה בזה ?

ביום שיהיה לנתניה בעלים נורמלי - שימנה איזה מנכל שבא לו וגם אז אני לא רואה איך מוותרים על הכספים שבלדב משיג. עד אז - לא ברור לי מה אתה רוצה מהאיש שפעם אחרי פעם מנסה להציל את המועדון הזה מקריסה, גם אם תוך כדי הוא מקבל אחוזים. נ.ב - אם אתה חושב שמישהו אחר יעשה את זה בחינם או בהתנדבות אתה מוזמן להציע .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Feb-2015, 15:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2015 על ידי 15:47 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
תעזבו נו, דוד חטב כמו גם האוהדים צביקה בן יעקב, רועי כהן ועוד כל מיני אנשים שמסוכסכים עם בלדב מנהלים נגדו רדיפה אישית בכל במה אפשרית, אין פה שום דבר ענייני.
28-Feb-2015, 15:58
הודעה: #28
לא מסוכסך רק אומר שלי הדרך נראית רעה אם אתם שמחים כל כך הרבה שנים לסבול תמשיכו לחשוב שהוא מושיע זכותכם...
אני חושב שאפשר לעשות הרבה יותר ורועי סניאל שיפר לא מעט דברים ...שוב כבודו של בלדב במקומו ...אבל לא יקרה כלום אם ננסה משהו שלא כל כך מצליח דווקא כשנחשוב בצורה שונה נצליח...
28-Feb-2015, 17:26
הודעה: #29
סתם שאלה?!
אתה לא עונה לעניין . שגב הפך את בלדב למשהו במחלקת הנוער . לא מעורב בבוגרים נכון ? וברגע שהצרות הכלכליות התחילו , למי רועי פנה ? זה בסדר לבקר את כישוריו כמנכל. תכלס אין לי מושג אלו כישורים יש לו. עובדתית הבנאדם נרתם כל פעם מחדש בשביל המועדון הזה , בלי שמישהו ימנה אותו, כך שלא ברור לי מה אתה רוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Feb-2015, 19:30
הודעה: #30
יותר מעניין, מה עם המיליון של שגב???

מפגר אבל אופטימי
שלח תגובה