שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
25-Feb-2015, 20:19
הודעה: #13
RE: יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך
למה להיות דפוקים ? למה לא להבין את הנקרא ?

אם יוסי מאור רק על פי דבריו כן אני לא מוציא דברים מהקשרם אלא על פי דבריו שאחרי שהשולחן יהיה נקי הוא ועוד כמה בעלי עסקים יקחו את מכבי נתניה !

נתון :
א) יוסי מאור וחבריו בעלי העסקים מסוגלים להחזיק פיננסית את מכבי נתניה
ב) יוסי מאור בעל מניות בקבוצה
ג) כולם מבינים שלארי קיודה שווה הרבה יותר ( מה שעידן הביא על שכטר שממעט להבקיע בכלל ) מאיתי שכטר כי הוא סקורר ואין הרבה שחקנים במהירות שלו בגיל הזה סקוררים בכלל בעולם !!
ד) מכבי נתניה צריכה כסף למשכורות שחקנים הכי דחוף !!

מסקנה : אם יוסי מאור קונה מאלי שגב את קיודה למכבי נתניה הוא כבר בקיץ יכול להחזיר את השקעתו לפי מה שמתפרסם ואולי להרוויח יותר , אם הוא קונה את קיודה ומשאיר אותו בנתניה עוד שנתיים שלוש קיודה ישתפר ויהיה שווה הרבה הרבה יותר מ מליון יורו !!

ולכן מה שכל איש עסקים יודע להשקיע המון המון כסף בשביל רווחים של 10% לא ודאיים , יוסי מאור לא יכול לא רוצה לא מעונין תבחרו מה שאתם רוצים מוביל בידיעה את מכבי נתניה לפירוק ביודעין .... אם זה המצב שיעזוב כבר עכשיו את מכבי נתניה כי הלב שלו לא אתנו .

כל מי שמזדעק לגבי אלי שגב ומפחד לפגוע ביוסי מאור שלא הביא 25% ? פשוט צבוע ובעל אינטרסים כאלו או אחרים , אני בעד מכבי נתניה נטו מצידי כבר אמרתי מליון פעם שיבוא אפילו בעלים סוחר סמים לא מפריע לי העיקר שיחזיר את האימפריה חזרה !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: יוסי מאור נכשלת לך הביתה - מכירת קיודה על ידיך - זאב רווח - 25-Feb-2015 20:19

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים