שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סיכום ביניים עד עכשיו על הליגה.
05-Oct-2013, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Oct-2013 על ידי 12:57 ron m..)
הודעה: #1
סיכום ביניים עד עכשיו על הליגה.
נתניה- עדיין הכול תלוי בנו! אין ספק סגל השחקנים , הקהל והמתקנים הטובים ביותר.

הכוח- ההפתעה עד היום , לא ראיתי אותם משחקים אבל יש להם 4-5 שחקנים ממכי ת"א . כמו ציון צמח והחלוץ שלהם הזר שלא מפסיק לכבוש.
אין ספק שבנתיים הם ניראים כקבוצה שתיאבק איתנו למעלה.

הפועל פ"ת- ראיתי אותם נגדנו. לדעתי הם לא יעלו השנה . קבוצה טובה אבל בלי עומק על הספסל.

הפועל רמת גן- בסה"כ מאכזבת- הפתיעה אותי ההפסדים בבית לנצרת עלית ואשקלון אתמול. מצד שני הפתיעה אותי הניצחון הקל-4-0 בחוץ על קטמון.

אשקלון- נראית קבוצה טובה התקפית אך גם סופגת הרבה- לדעתי יש שם קבוצה טובה.(לא ראיתי אותם)

אום אל פאחם- מבחינתם חבל שעלו בכלל , נראה שהם יובסו על ידי כל קבוצה...
לפחות עד ינואר.

קבוצות שידגדגו את הצמרת - הפועל י"ם למרות ההפסד הראשון אתמול , מכבי הרצליה ואשקלון ביחד עם הכוח אשקלון והפועל פ"ת. גם נצרת עלית יכולה להפתיעה

קבוצות חלשות - נראה לי שקטמון ויבנה עדיין לא בשלות לליגה הזאת וכמובן אום אל פאחם....
גם ביתר ת"א ו עפולה , ראשון , אחי נצרת ולוד קבוצות בינוניות מינוס
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Oct-2013, 15:24
הודעה: #2
RE: סיכום ביניים עד עכשיו על הליגה.
(05-Oct-2013 12:49)ron m. כתב:  נתניה- עדיין הכול תלוי בנו! אין ספק סגל השחקנים , הקהל והמתקנים הטובים ביותר.

הכוח- ההפתעה עד היום , לא ראיתי אותם משחקים אבל יש להם 4-5 שחקנים ממכי ת"א . כמו ציון צמח והחלוץ שלהם הזר שלא מפסיק לכבוש.
אין ספק שבנתיים הם ניראים כקבוצה שתיאבק איתנו למעלה.

הפועל פ"ת- ראיתי אותם נגדנו. לדעתי הם לא יעלו השנה . קבוצה טובה אבל בלי עומק על הספסל.

הפועל רמת גן- בסה"כ מאכזבת- הפתיעה אותי ההפסדים בבית לנצרת עלית ואשקלון אתמול. מצד שני הפתיעה אותי הניצחון הקל-4-0 בחוץ על קטמון.

אשקלון- נראית קבוצה טובה התקפית אך גם סופגת הרבה- לדעתי יש שם קבוצה טובה.(לא ראיתי אותם)

אום אל פאחם- מבחינתם חבל שעלו בכלל , נראה שהם יובסו על ידי כל קבוצה...
לפחות עד ינואר.

קבוצות שידגדגו את הצמרת - הפועל י"ם למרות ההפסד הראשון אתמול , מכבי הרצליה ואשקלון ביחד עם הכוח אשקלון והפועל פ"ת. גם נצרת עלית יכולה להפתיעה

קבוצות חלשות - נראה לי שקטמון ויבנה עדיין לא בשלות לליגה הזאת וכמובן אום אל פאחם....
גם ביתר ת"א ו עפולה , ראשון , אחי נצרת ולוד קבוצות בינוניות מינוס

לדעתי צריך לחכות סיבוב לראות את כל הקבוצות לחכות לינואר למקצה שיפורים (במידה ולא יחתם הסכם עם הטוטו פרימו פירסם שהרבה קבוצות בליגה שלנו יתחילו לשחרר שחקנים במידה ולא יחתם הסכם)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים