שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
24-Feb-2015, 21:31
הודעה: #21
RE: אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
(24-Feb-2015 16:58)אייל ס כתב:  
(24-Feb-2015 16:52)זאב רווח כתב:  חחחח מה אתה מדבר אייל סגל חברי וידידי
שים לב למה שאתה אומר ליוסי מאור 25% במניות 0 אחוז בהתחייבויות - ועוד אותי אתה מכנה סכיזופרן ??

או קיי למה שאורליצקי יבקש כסף מיוסי מאור ? הרי יש לו 0 התחייבויות חחחח

אין חיה כזאת בעולם תתעורר אני רוצה להאמין שאתה לא עד כדי כך תמים

אין לי ניסיון עיסקי כשלך,אך במעט שנגעתי בעסקים ראיתי הסכמים הרבה הרבה הרבה יותר משונים וזה לגיטימי לחלוטין,כשמגיעים לאי הסכמות להפריד בין בעלות לבין אחריות,כמובן כשזה כתוב וחתום ומוסכם,

אני מניח שבביה"ס למשפטים שבו רווח או השד יודע מה שמו למד ,בקורס מסוג" דיני תאגידים" הוא היה כנראה במקום אחר.
לכן הידיעות וההבנה הכל כך נרחבת שלו בתחום.
אין ספק שגם בקורס "דיני חוזים" רווח הצטיין, כי הוא יודע לפרש את ההסכם בין מאור לשגב בצורה ברורה כל כך,מה עוד שהוא היחיד בינינו שכנראה קרא אותו.

והערה קטנה לגבי אורליצקי- היכן הוא נשמע אומר או כותב שמאור חייב משהו למישהו?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Feb-2015, 21:39
הודעה: #22
ספורט5 . לא בדיוק טענה, יותר גלגול אחריות.

אף הקללות שהושמעו נגדו. "לצערי על פי תקנון, ויש לי חילוקי דעות עם ההתאחדות בנושא הזה, ניתן לקחת מבעלי קבוצה רק ארבעה מיליון שקלים במזומן וכך היה גם עם שגב". אמר הבוקר אורליצקי, "הוא צריך להעביר עד סוף החודש מיליון שקל והוא יעביר. באוגוסט יהיה ניתן לחלט ערבות בנקאית מבנק פועלים בקיסריה שלו ושל אחותו בסך כולל של למעלה מ-3 מיליון שקלים".

"מנסים לצייר אותי כאיש הרע", המשיך אורליצקי. "אני סייעתי להביא כספים מהטוטו וממרכז מכבי כדי שישולמו משכורות עד עכשיו ואני אמשיך לעשות הכל כדי שנתניה לא תלך לפירוק. שאלתי את יוסי מאור, שמחזיק ב-25 אחוזים מהמועדון, מדוע הוא לא נותן כסף והוא אמר שהוא לא רוצה, אז מה אני יכול לעשות? עובדי נתניה להערכתי יקבלו את המשכורות השנה, אבל באיחור והעיקר שהקבוצה לא תתפרק".

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Feb-2015, 22:34
הודעה: #23
תודה רבה טל .מ על העזרה מעריך אותך על זה !!!

חברים תקראו מה אומר מישהו בשם ירון קוריס שהיה בעלי הפועל רמת גן .... נקלע לאותה בעיה כמו שגב

אין לי בעיה שתתקפו בן אדם שאכזב אתכם רק תזכרו תמיד את המקרה של רובי שפירא ז"ל , אל תגזימו בהתבטאויות ...
24-Feb-2015, 22:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 24-Feb-2015 על ידי 23:05 עידן444.)
הודעה: #24
אלי שגב בחור טוב עם כוונות טובות. קשה לי עם מה שהוא עשה עם הערבויות בלונדון. לא עולה בקנה אחת עם אדם טוב, ונקי כפיים.
למה הוא עשה את זה? רק הוא וה' יודעים... אף אחד לא עמד לו עם אקדח לרקה כדי שיעמיד תקציב שהוא לא יכול לעמוד בו. להפך...
25-Feb-2015, 1:31
הודעה: #25
(24-Feb-2015 22:54)עידן444 כתב:  אלי שגב בחור טוב עם כוונות טובות. קשה לי עם מה שהוא עשה עם הערבויות בלונדון. לא עולה בקנה אחת עם אדם טוב, ונקי כפיים.
למה הוא עשה את זה? רק הוא וה' יודעים... אף אחד לא עמד לו עם אקדח לרקה כדי שיעמיד תקציב שהוא לא יכול לעמוד בו. להפך...

עידן מכיר את הסרט "עיניים גדולות" של אריק איינשטין ז"ל

אז אלי עיניים גדולות שגב
25-Feb-2015, 1:44
הודעה: #26
זיו היו לו כוונות טובות כשהעלה אותנו ליגה וזרק הרבה כסף לא זכור לי שהתלוננתם

גם בתחילת העונה הכל בישר טוב והוא כיוון גבוה עד שנפלה לו העיסקה הגדולה

טעיתם מההתחלה ואתם טועים וחוטאים לאיש ומכפישים על רצון טוב סך הכל
25-Feb-2015, 10:12
הודעה: #27
אורליצקי : " שאלתי את יוסי מאור למה אתה לא שם כסף ..."
אני בכל זאת מוכן לענות לך למרות שקבעתי לעצמי להתעלם מכל מה שאתה רושם
בן אדם התחייב מעל הפופיק למרות שהזהירו אותו התעלם והחליט אני הולך לבד
אותם שותפים ( גונן ) (מאור) הבינו את צרה והחליטו לקחת צעד אחורה גונן בזה שברח כמה שיותר מהר ומאור שהעדיף למכור חלק ולהשאיר 25% בידו למקרה הצורך ... שגב לא מוכן להודות בטעות לא מוכן למכור וממשיך בשלו עד ואני לא מאחל את זה אבל זה נראה שזה הולך לכיוון של כמו רובי שפירא ז״ל

Sent from my iPhone using Tapatalk
25-Feb-2015, 10:32
הודעה: #28
(25-Feb-2015 10:12)זיו פלם כתב:  אני בכל זאת מוכן לענות לך למרות שקבעתי לעצמי להתעלם מכל מה שאתה רושם
בן אדם התחייב מעל הפופיק למרות שהזהירו אותו התעלם והחליט אני הולך לבד
אותם שותפים ( גונן ) (מאור) הבינו את צרה והחליטו לקחת צעד אחורה גונן בזה שברח כמה שיותר מהר ומאור שהעדיף למכור חלק ולהשאיר 25% בידו למקרה הצורך ... שגב לא מוכן להודות בטעות לא מוכן למכור וממשיך בשלו עד ואני לא מאחל את זה אבל זה נראה שזה הולך לכיוון של כמו רובי שפירא ז״ל

Sent from my iPhone using Tapatalk

כמה הערות והארות:
הראשונה,גונן זה פיקציה,עוד אחד ממצגי השווא ששגב הציג לכולנו על עושרו ועל שותפיו ועל רצונותיו על יכולותיו ועל השקעותיו העתידיים(גונן הוא שותףתעיסקי של שגב והקופה אותה קופה).
השניה,הכאילו הכנסת גונן היתה להראות למאור ששגב מגדיל את השקעותיו במועדון.
השלישית,ה25 אחוז של מאור נועדו להשאירהלו אופציה לזכות בעתיד מנתח במהלך מכירת המועדון,לו אני הייתי היועץ המשפטי של מאור(ואני בסך הכל בעל השכלה ים תיכונית),הייתי מייעץ לו לעשות זאת אחרת ולא להשאר עם אחזקות בנתניה,אך אני לא יועץ משפטי ומאור לא היתייעץ איתי.
25-Feb-2015, 12:33
הודעה: #29
אייל וזיו מה אתם מצפים מאלי שגב שיאמר טעיתי ? הוא אמר זאת לפני תחילת העונה כשניסה לצמצם ב 15% את החוזים , רוב הבור לטענתכם אינו מחוזי שחקנים כמו מכמות העובדים במועדון
דוגרי רק לדוגמא בשביל מה צריך מאמן שוערים לנוער כשיש את עופר בסון ? אפילו מכבי ת"א המליונרית מחזיקה רק בשורה אוברוב , ומעניין לדעת מי זה שאר 80 העובדים ....
25-Feb-2015, 17:25
הודעה: #30
(25-Feb-2015 12:33)זאב רווח כתב:  אייל וזיו מה אתם מצפים מאלי שגב שיאמר טעיתי ? הוא אמר זאת לפני תחילת העונה כשניסה לצמצם ב 15% את החוזים , רוב הבור לטענתכם אינו מחוזי שחקנים כמו מכמות העובדים במועדון
דוגרי רק לדוגמא בשביל מה צריך מאמן שוערים לנוער כשיש את עופר בסון ? אפילו מכבי ת"א המליונרית מחזיקה רק בשורה אוברוב , ומעניין לדעת מי זה שאר 80 העובדים ....

אתה כותב את זה בהגנה על שגב?
ולמה יש (או היו) כל כך הרבה עובדים? מי בחר להעסיק כל כך הרבה עובדים? מי שילם משכורות גבוהות מהרגיל לצוות האימון של קבוצת הנוער (על פי דברים שקראתי בפורום הזה)?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים