שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מאור הכדור בידיים שלך תקנה משגב את קיודה ובכסף תשלם משכורות
23-Feb-2015, 14:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2015 על ידי 14:36 זאב רווח.)
הודעה: #1
כולם מסתובבים סביב הזנב כשהפתרון נמצא מול העיניים !!!

לחכות לאלי שגב שימכור את קיודה או עד שיעביר עוד מליון שקל זה כמו לחכות לשלג בחודש יולי אבל הפתרון הוא מול העיניים יוסי מאור אמר טען ואני מאמין לו שיש לו קבוצת אנשים עסקים שיכנסו איתו לניהול הקבוצה באם השולחן יהיה נקי , אבל זה רק שלג שממתינים לו ביולי אז מה עושים ?

במקום שביתות וכל יום פרסומים רעים , ישבו שגב ומאור יחד יאמר מאור לשגב תעביר לי את כרטיס השחקן של קיודה תמורת חצי מליון יורו שזה 2.5 מליון שקל לתשלום המשכורות של השחקנים !!!

בצורה הזאת יוסי מאור מחזיק בנכס יקר ערך , משלם שכר לעובדים , וגם יורדים בנתיים משגב עד הסיבוב הבא !!!

כולכם יודעים שמה שהצעתי זה הפתרון הכי טוב הכי פשוט למכבי נתניה והאוהדים גם ישמחו שקיודה נשאר וגם הוא ישמח וגם השחקנים ישמחו לקבל גם את קיודה וגם את המשכורות והכי חשוב

אתם מפחדים ללחוץ את יוסי מאור כי אתם פחדנים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Feb-2015, 14:48
הודעה: #2
RE: יוסי מאור הכדור בידיים שלך תקנה משגב את קיודה ובכסף תשלם משכורות
אולי תקרא פעם אחת ותלמד מה שאייל רושם כול יום
כדאי למכור צריך מוכרררר
23-Feb-2015, 14:49
הודעה: #3
(23-Feb-2015 14:20)זאב רווח כתב:  כולם מסתובבים סביב הזנב כשהפתרון נמצא מול העיניים !!!

לחכות לאלי שגב שימכור את קיודה או עד שיעביר עוד מליון שקל זה כמו לחכות לשלג בחודש יולי אבל הפתרון הוא מול העיניים יוסי מאור אמר טען ואני מאמין לו שיש לו קבוצת אנשים עסקים שיכנסו איתו לניהול הקבוצה באם השולחן יהיה נקי , אבל זה רק שלג שממתינים לו ביולי אז מה עושים ?

במקום שביתות וכל יום פרסומים רעים , ישבו שגב ומאור יחד יאמר מאור לשגב תעביר לי את כרטיס השחקן של קיודה תמורת חצי מליון יורו שזה 2.5 מליון שקל לתשלום המשכורות של השחקנים !!!

בצורה הזאת יוסי מאור מחזיק בנכס יקר ערך , משלם שכר לעובדים , וגם יורדים בנתיים משגב עד הסיבוב הבא !!!

כולכם יודעים שמה שהצעתי זה הפתרון הכי טוב הכי פשוט למכבי נתניה והאוהדים גם ישמחו שקיודה נשאר וגם הוא ישמח וגם השחקנים ישמחו לקבל גם את קיודה וגם את המשכורות והכי חשוב

אתם מפחדים ללחוץ את יוסי מאור כי אתם פחדנים

בחייאתק,אתה קורא את שכתבת רק אתמול/שלשום?
או שיש אצלך צוו איסור פרסום על כתיבתך בגלל היותה הזויה ולעיתים מורכבת מניבולי פה שהשם לא מאשר קריאתה..
לחכות ששגב יעביר מיליון זה כמו להמתין לשלג ביולי? רק אתמול כתבת ששגב מווסת את המשכורת ואין מה לדאוג כי הוא משלם במוקדם או במאוחר.
23-Feb-2015, 14:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2015 על ידי 14:55 זאב רווח.)
הודעה: #4
הוא מחפש למכור מתחילת העונה יוסי מאור היה צריך לקנות מתחילת העונה מה לא ברור כאן מורדי ?
שגב חייב כסף יש לו נכס ששווה חצי מליון יורו כשבמציאות עוד טיפה זמן יהיה שווה פי 10 אז למה לא לקנות משגב להשאיר בנתניה ולעשות קופה ?

אייל תתייחס לפתרון מה כואב לך שיוסי מאור יקנה משגב ויפתור 2 בעיות במכה אחת ? אתה בעד נתניה או בעד יוסי מאור ?
מה זה משנה מה שכתבתי אתמול תסתכל מה אני כותב היום אני עושה לך חשבון כמה שטויות אתה כותב ?

זה פשוט שגב חייב כסף אבל לא מעביר
לשגב יש נכס שגם יוסי מאור כבעלים צריך לרצות להשאיר בנתניה
ויש את השביתה בגלל המשכורות

יוסי מאור קונה מדג בחצי מליון יורו משלם בהן משכורות וקיודה נשאר בנתניה כשהכרטיס עובר ליוסי מאור

יש אוהד מכבי נתניה שלא מסכים ? לזה תענה אדון אייל סגל
23-Feb-2015, 15:32
הודעה: #5
יש אוהד נתניה אחד שלא מסכים לזה. טוב אולי הוא לא אוהד נתניה, אבל לצערנו הוא היחידי שקובע
23-Feb-2015, 15:47
הודעה: #6
רווח - במילים פשוטות - רומזים לך אבל אתה לא מבין. אני אפשט לך . שגב לא מוכר ולא משחרר את נתניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Feb-2015, 16:05
הודעה: #7
(23-Feb-2015 14:50)זאב רווח כתב:  הוא מחפש למכור מתחילת העונה יוסי מאור היה צריך לקנות מתחילת העונה מה לא ברור כאן מורדי ?
שגב חייב כסף יש לו נכס ששווה חצי מליון יורו כשבמציאות עוד טיפה זמן יהיה שווה פי 10 אז למה לא לקנות משגב להשאיר בנתניה ולעשות קופה ?

אייל תתייחס לפתרון מה כואב לך שיוסי מאור יקנה משגב ויפתור 2 בעיות במכה אחת ? אתה בעד נתניה או בעד יוסי מאור ?
מה זה משנה מה שכתבתי אתמול תסתכל מה אני כותב היום אני עושה לך חשבון כמה שטויות אתה כותב ?

זה פשוט שגב חייב כסף אבל לא מעביר
לשגב יש נכס שגם יוסי מאור כבעלים צריך לרצות להשאיר בנתניה
ויש את השביתה בגלל המשכורות

יוסי מאור קונה מדג בחצי מליון יורו משלם בהן משכורות וקיודה נשאר בנתניה כשהכרטיס עובר ליוסי מאור

יש אוהד מכבי נתניה שלא מסכים ? לזה תענה אדון אייל סגל
פששש איזו הברקה. רק חסר נתון אחד. בטנגו הזה צריך 2, ואחד הרקדנים לא נראה כמי שרוצה למכור. הוא נראה כמי שמשחק פוקר על חשבון הקבוצה ומעל לכל על חשבון עובדי המועדון ,השחקנים ומשפחותיהם. בושה האיש הזה. ואיני מאחל לו, ולו דבר טוב אחד.
23-Feb-2015, 16:56
הודעה: #8
זה לא רק אפרים מפעם לפעם בתדירות משתנה נעשת פניה מעל גבי הפורום ליוסי מאור לקחת את הקבוצה.
יוסי מאור הגדיר בהגיעו למועדון שאין לו שום כוונה להשקיע יותר מ2 מיליון (גג 2.5) בעונה ולכן הוא מעדיף שותף אחד או יותר,יוסי מאור איש עסקים שפוי שמבין את המשמעויות של היסחפות ולכן הפניות האלו לא ישנו עמדתו,בעיקר שכל הכותבים סכומים בני 7 ספרות באינטרנט מעולם לא תרמו סכום בן 4 ספרות למועדון.
אלי שגב משחק פוקר פתוח איתנו ועם השחקנים והספקים והבקרה וההתאחדות על מנת להקטין את חשיפתו,מול שחקן טוב חייבים שחקנים טובים שבעתיים ולא בטוח שיש כאלו באזור.
23-Feb-2015, 17:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Feb-2015 על ידי 17:09 אלדד.)
הודעה: #9
צריך עמותת אוהדים שתקנה את הבעלות מאלי שגב. אפילו בידיעה שלא ישקיעו שקל רק כדי להעביר את השליטה ליעדים בטוחות שיעשו את טובת המועדון עד שיבוא רוכש ראוי
או לחילופין שאייל סגל יקח את הבעלות באופן זמני בהתחייבות שהוא לא משקיע כלום אך ורק שלא נהיה תלויים בשגעונות של שגב במידה ויגיע רוכש סביר
ברגע שאין בעלים שאוהב את הקבוצה ורוצה רק את טובתה זה אסון
חייבים להשתחרר משגב
23-Feb-2015, 17:08
הודעה: #10
מה זה יקח בעלות ... יש לך אוטו ? אני לוקח עליו בעלות היום ב 4.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים