שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לארי קיודה מבוקש ע"י מכבי ת"א - ישראל היום
16-Feb-2015, 21:38
הודעה: #81
RE: לארי קיודה מבוקש ע"י מכבי ת"א - ישראל היום
במקרה יצא לי היום לקרוא קצת על פיראס מוגרבי בויקיפדיה.
אם הנתונים שם נכונים מכבי נתניה קיבלה על פיראס מוגרבי מלאנס 400 אלף אירו דמי השבחה. אני מדגיש, 400 אלף אירו דמי השבחה!!! דמי השבחה זה אומר שפיראס סיים חוזה במכבי נתניה ולא היה שום מו"מ. 400 אלף אירו דמי השבחה על שחקן שמעולם לא היה חלק מנבחרת ישראל, ואני לא יודע כמה הופעות היו לו בנבחרת הצעירה.
אני חושב שזה נותן קצת פרופורציה על כמה כסף שווה לארי קאיודה שיש לו חוזה בנתניה ועד כמה אנחנו פראיירים אם נמכור את קאיודה בסכומים שעפים באוויר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
eliahu (1616-0202-2015201520152015)
16-Feb-2015, 23:52
הודעה: #82
(16-Feb-2015 21:38)עידן444 כתב:  במקרה יצא לי היום לקרוא קצת על פיראס מוגרבי בויקיפדיה.
אם הנתונים שם נכונים מכבי נתניה קיבלה על פיראס מוגרבי מלאנס 400 אלף אירו דמי השבחה. אני מדגיש, 400 אלף אירו דמי השבחה!!! דמי השבחה זה אומר שפיראס סיים חוזה במכבי נתניה ולא היה שום מו"מ. 400 אלף אירו דמי השבחה על שחקן שמעולם לא היה חלק מנבחרת ישראל, ואני לא יודע כמה הופעות היו לו בנבחרת הצעירה.
אני חושב שזה נותן קצת פרופורציה על כמה כסף שווה לארי קאיודה שיש לו חוזה בנתניה ועד כמה אנחנו פראיירים אם נמכור את קאיודה בסכומים שעפים באוויר.

דמי ההשבחה למעבר שחקן לקבוצה מאירופה משולמים בהתאם לטבלה שמחלקת את הליגות באירופה ל3 קטגוריות,בנוסף לכמות השנים שהשחקן שיחק בבוגרים ובמחלקת הנוער מגיל 15.
17-Feb-2015, 1:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 17-Feb-2015 על ידי 1:55 דוד חטב.)
הודעה: #83
(16-Feb-2015 11:02)פיליפצוק כתב:  
(16-Feb-2015 10:41)דוד חטב כתב:  
(15-Feb-2015 12:44)פיליפצוק כתב:  
(15-Feb-2015 11:02)טל.מ כתב:  לא להאמין איך קבוצה לא מסוגלת להרוג משחק אחרי שהקבוצה השניה מאבדת שוער חוטפת פנדל ונשארת ב10 שחקנים ובמקום זה היא עושה את כל הטעויות האפשריות ומפסידה את המשחק גם אם ניקח בחשבון שהפנדל שספגנו היה טעות שיפוט מפגרת.

מעניין שבתגובה שלך אין חצי מילה של ביקורת על ניהול המשחק הכושל של רוני לוי.
אם אתמול זה היה יוסי מזרחי על הקווים היית "מוריד לו את הראש".

משה בוא תסביר לי במה רוני לוי אשם בהפסד??

ההרכב שהוא העלה (למה אור ברוך החלש עם גול אחד במקום קאיודה ולא נבו מזרחי מלך השערים של הפועל ירושלים עד ינואר).
למה דיע סבע על הספסל כשאין לך את קאיודה.
למה דיע סבע נכנס רק במחצית ולא אחרי הגול (תגמור אותם סופית).
איך זה שאין בלם שלישי ב- 18 (תעלה מהנוער אם צריך)

נורא פשוט קבוצה רצה לא עושים שינויים אלא אם השינוי נקפא עלייך ...החילוף של דיא לדעתי היה בטיימינג מושלם...
לדעתי לא ניתן היה לצפות את החולשה של צלישר...ואם כבר איאד היה צריך להיות בלם וצלישר מגן אולי שם הנזק היה קטן יותר...לקחת שחקן בלי בטחון ולתת לו לנהל משחק זה טעות...
בקיצור הכל חוכמה שבדיעבד...
מה שכייף אצל רוני לוי יש לו ביקורת עצמית גבוהה והוא לוקח אחריות והוא גם יתקן...
18-Feb-2015, 2:38
הודעה: #84
דוד חטב צודק תנו לרוני לוי את הביטחון כמאמן הוא יחזיר לנו במגרש
18-Feb-2015, 10:26
הודעה: #85
רוני לוי , בניגוד ליוסי מזרחי , עובד בנתניה כמו שצריך. עם אותו חומר גלם הוא מצליח להפיק יהלומים יותר טובים.
בואו לא נהיה חכמים בדיעבד ונבקר מאמן מקצוען שקבוצתו הפסידה. רק מי שלא עובד - לא טועה.
הלוואי וישאר בנתניה תקופה ארוכה
The following 1 user Likes Hagiqq's post:
shraga (1818-0202-2015201520152015)
18-Feb-2015, 10:44
הודעה: #86
(18-Feb-2015 10:26)Hagiqq כתב:  רוני לוי , בניגוד ליוסי מזרחי , עובד בנתניה כמו שצריך. עם אותו חומר גלם הוא מצליח להפיק יהלומים יותר טובים.
בואו לא נהיה חכמים בדיעבד ונבקר מאמן מקצוען שקבוצתו הפסידה. רק מי שלא עובד - לא טועה.
הלוואי וישאר בנתניה תקופה ארוכה

מסכים לחלוטין ובגלל זה ההפסד הזה לא בא לי טוב..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים