שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
איאד אבו עביד עוד יגיע רחוק אם לא יעשה שטויות
11-Feb-2015, 13:32
הודעה: #31
RE: איאד אבו עביד עוד יגיע רחוק אם לא יעשה שטויות
(11-Feb-2015 12:59)amir כתב:  תסלחו לי מאוד אבל אנשים היום הולכים לכדורגל לראות שואו והצגות, שחקנים כמו עמרי משעממים אותי למוות אני מחפש להנות ושחקנים כמו טוואטחה או שכטר לדוגמא נותנים את הערך המוסף.

מתי לאחרונה שכטר נתן שואו?
הארוע האחרון שזכור לי מימנו זו שליפת הכיפה....חוץ מהשליפה והעונה המופלאה שהיתה לו ולוורמוט יחד,כל שזכור לי משכטר זה בעיקר נפילות בלי מגע יד(רגל) אדם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Feb-2015, 13:35
הודעה: #32
בסדר אל תתפס עליו לא שכטר של היום שכטר הצעיר והוא רק דוגמא לשחקן פנטזיונר לא צפוי מעניין שאנשים יטריחו את עצמם למגרש בשבילו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Feb-2015, 13:42
הודעה: #33
(11-Feb-2015 12:59)amir כתב:  תסלחו לי מאוד אבל אנשים היום הולכים לכדורגל לראות שואו והצגות, שחקנים כמו עמרי משעממים אותי למוות אני מחפש להנות ושחקנים כמו טוואטחה או שכטר לדוגמא נותנים את הערך המוסף.

אוקי אני אחדד .,.. אם אני "איש" ניטראלי שפותח טלוויזיה אני אולי לשיטתך אעדיף לראות את טוואטחה עושה דריבל חסר תועלת או דאבל פאס על החצי ונגיד אפילו מגיע לרחבת היריב עושה פאדלאדה ורואה איך הכדור מתגלגל לו החוצה על פני בן הרוש הלכאורה משעמם אבל יעיל. אם אני צריך לבחור מישהו מהם לקבוצה שלי כשהמטרה שלי היא לנצח וכמה שיותר, אני בוחר בבן הרוש.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Feb-2015, 13:43
הודעה: #34
(11-Feb-2015 13:35)amir כתב:  בסדר אל תתפס עליו לא שכטר של היום שכטר הצעיר והוא רק דוגמא לשחקן פנטזיונר לא צפוי מעניין שאנשים יטריחו את עצמם למגרש בשבילו.

אני מבין את מה שאתה אומר. אני אישית מעדיף שהשואו יהיה בחלק הקדמי ולא האחורי. מאחורה אני אוהב יציבות ומעריץ את הרביעייה האחורית האפורה בהסטוריה של ארסנל שקבוצות היו צריכות להזיע בטירוף כדי לתת להם גול.
לגבי טווטחה ספציפית, הוא ממש לא מלהיב אותי. הוא באמת סוג של חמוריקו בעיני ורחוק מלהראות את מה שמצפים ממנו. יש סיכוי שהוא פשוט לא מסוגל- וזה לא קשור בהכרח לכשרון ברגליים אלא למה שיש(או יותר נכון אין) בקודקוד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים