שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הימור להיום?
09-Feb-2015, 7:51
הודעה: #21
RE: הימור להיום?
מעולם לא הייתי מחסידיו של רוני לוי(גם לא ממשמיציו),מיום ליום אני מגלה איש מקצוע ה"הנגטיב" של אותו אחד ששכן במחוזותינו בשנה וחצי האחרונות והוליך את מרביתנו שולל.
תענוג לשמוע על מאמן שמגיע השכם בבוקר יחד עם עוזרו,מתכננים את היום ואת האימון/אימונים עוד לפני שראשון השחקנים מגיע,כך ניראים האימונים/כך ניראים השחקנים/כך ניראת הקבוצה על המגרש.
.הוא מצליח לגמד את החסרונות(ואתמול ראינו כמה מהם,בייחוד בכנפיים ההגנתיות ובשער) ולהעצים את היתרונות.
וכמו שנאמר ממש כאן,ממש בשבוע שעבר..מכבי נתניה התחזקה בינואר טוב מכל קבוצות הליגה.
הדוגמא הקלאסית איך קבוצה גדולה משמעותית מסה"כ שחקניה.
מכיוון שאני רחוק מלהיות חזיר,אני לא עסוק במה היה קורה לו הכנפיים לא היו שוגות ואריאל הרוש היה יוצא והכדור של ערן לוי/רן רול היה נכנס וקאיודה היה מבקיע ב1 על 1 הראשון,באותה מידה השוער של ת"א היה עוצר את הבעיטה של סבע ובן חיים היה מבקיע ב1 על 1 ועוד ועוד ועוד.
זו היתה הנאה צרופה מהרגע הראשון וגם ברגעים שנפלנו מת"א לא הרגשנו כצאן מובל לטבח,ההפך.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Dror Golan (0909-0202-2015201520152015)
09-Feb-2015, 8:36
הודעה: #22
אפשר לראות , שפתאום עידו לוי וירין חסן יודעים לקפוץ לכל כדור גובה בטירוף ולהיות ראשונים לכדורים, אצל מזרחי חשבתי שהם לא מסוגלים?
ומילה טובה לאורי שיטרית , בזמן הקצר שמשחק , נותן יופי של עבודה.
ולא להאמין נתניה לוחצים על כל המגרש את מכבי תא , עבודה של מאמן אמרנו כבר.
09-Feb-2015, 10:54
הודעה: #23
(09-Feb-2015 8:36)Shaul כתב:  אפשר לראות , שפתאום עידו לוי וירין חסן יודעים לקפוץ לכל כדור גובה בטירוף ולהיות ראשונים לכדורים, אצל מזרחי חשבתי שהם לא מסוגלים?
ומילה טובה לאורי שיטרית , בזמן הקצר שמשחק , נותן יופי של עבודה.
ולא להאמין נתניה לוחצים על כל המגרש את מכבי תא , עבודה של מאמן אמרנו כבר.

גם אני מודה שמעולם לא תיארתי לי עד כמה חשובה ומכרעת עמדת המאמן .
מדובר באותם שחקנים ממש( חלקם בהחלט בינוניים), אבל איזה הבדל.
המאמן הזה שווה כל כך הרבה נקודות...
שרק ימשיכו ...
The following 1 user Likes nitzan's post:
Dror Golan (0909-0202-2015201520152015)
09-Feb-2015, 10:54
הודעה: #24
הימור להיום?
(09-Feb-2015 3:10)אלון כתב:  
(09-Feb-2015 3:04)טל.מ כתב:  אתה היום צודק כמובן אבל קח בחשבון שפאקו שיחק לידיים שלנו. בהרכב שהיו בו טיבי בן הרוש זהבי איגייבור ואולי ורמוט לא היינו מסיימים בתיקו. גרסייה ויואב זיו פשוט בישלו לנו גולים .

Sent from my iPhone using Tapatalk

טל, מספיק להיות לוזר. רוני לוי עשה היום בית ספר לפאקו. זה כמו שהקבוצות שניצחו אותנו העונה יגידו שזה בזכות שבישלנו להם גולים (אין קבוצה שעשתה זאת יותר מאיתנו העונה).
כולי תקווה רק שרוני לוי ישאר איתנו כמה שיותר....

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אלון זה שתגיד את זה עוד 1000 פעמים לא יעשה את זה נכון. משחק ענק של נתניה שלולא הרוש בשער אולי היינו מנצחים אותו, אבל להתעלם ממה שפאקו עשה זו קצת היתממות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Feb-2015, 11:01
הודעה: #25
(09-Feb-2015 3:04)טל.מ כתב:  אתה היום צודק כמובן אבל קח בחשבון שפאקו שיחק לידיים שלנו. בהרכב שהיו בו טיבי בן הרוש זהבי איגייבור ואולי ורמוט לא היינו מסיימים בתיקו. גרסייה ויואב זיו פשוט בישלו לנו גולים .

תגיד אתה אמיתי או סתם פיקציה לוזרית שהושתלה בפורום בשביל לעצבן?
אם ואם ואם ואם ואם....
09-Feb-2015, 11:07
הודעה: #26
הימור להיום?
ממש לא וממש לא. מותר לי להנות מהרגע ונהנתי מאוד ברמה שאין לי קול כרגע, ועדיין להיות ריאלי. ואתה אל תשחק לי אותה ווינר גדול, כמו שהקיץ הוכיח החיבור שלך למציאות לוקה בחסר.

09-Feb-2015, 11:07
הודעה: #27
(09-Feb-2015 10:54)טל.מ כתב:  

טל, מספיק להיות לוזר. רוני לוי עשה היום בית ספר לפאקו. זה כמו שהקבוצות שניצחו אותנו העונה יגידו שזה בזכות שבישלנו להם גולים (אין קבוצה שעשתה זאת יותר מאיתנו העונה).

אלון זה שתגיד את זה עוד 1000 פעמים לא יעשה את זה נכון. משחק ענק של נתניה שלולא הרוש בשער אולי היינו מנצחים אותו, אבל להתעלם ממה שפאקו עשה זו קצת היתממות.

טל , פאקו טעה בענק בגישה למשחק...קבוצה כמו מכבי שהמטרה העיקרית שלה זה הצ׳מפיונס חייבת ללמוד לשחק 2 משחקים בשבוע...
רוטציה נהוגה בהרבה קבוצות באירופה שהסגל שלהם רחב עם 24-25 כמעט ברמה שווה ....
כל שחקן בסגל של מכבי ת״א הוא שחקן הרכב פותח בנתניה...
מעבר לזה זו הבעיה שלהם לא שלי...
09-Feb-2015, 11:12
הודעה: #28
הימור להיום?
הוא שאני אומר אבל לך תסביר לעדת המורעלים ..

09-Feb-2015, 11:17
הודעה: #29
פאקו טעה רק בדבר אחד כשיש לך את הבלם הכי מהיר בארץ אתה חייב להרכיב אותו מול החלוץ הכי מהיר בארץ ולא את גרסיה הגמור, אבל זה באמת הבעיה שלו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Feb-2015, 11:36
הודעה: #30
(09-Feb-2015 10:54)טל.מ כתב:  

לא צריך להגיד 1000 פעמים, פשוט אחזור שוב על דבריי. רוני לוי עשה בית ספר לפאקו! אם אתה רוצה להתעלם ממה שפאקו עשה אז אני רוצה להתעלם ממה שמזרחי עשה ולחשוב שיש לנו קבוצה לאליפות. בסיבוב הקודם זהבי לא שיחק ומכבי ת"א שיחקו ללא שוער 10 דקות ונראית שם כמו קבוצה מליגה ג. מכבי ת"א הוציאה תיקו מולנו וצריכה לאמר תודה, כן פאקו לא פאקו, הקבוצה שלנו שיחקה מצוין ולא בגלל פאקו אלא בגלל רוני לוי!!!
The following 1 user Likes אלון's post:
shraga (0909-0202-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים