שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הימור להיום?
09-Feb-2015, 12:08
הודעה: #31
הימור להיום?
תקרא טוב מה אני אומר. משחק ענק של נתניה שאם היה לנו שוער טוב היינו מנצחים אותו. עדיין אני מתקשה להתעלם שזהבי וטיבי איגייבור ובן הרוש לא שיחקו . אני אקח אותך לנושא הפוסט - הימור להיום? בהרכב מלא אני לא נתתי לנתניה סיכוי. מכבי תא זילזלה - אכלה אותה. תשאר בפרופורציות זה הכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Feb-2015, 12:20
הודעה: #32
RE: הימור להיום?
טל,פגשתי הבוקר אוהד מכבי ת"א....ממש לא חושב כמוך,כל משחק עולים ה11 הטובים ביותר על פי המאמן וכל משחק יכול לקחת אותך למקום אחר.
ויש דוגמאות כאלו למכביר....
לעיתים הרכב שני+רצון ומוטיבציה שווה יותר מהרכב ראשון.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (0909-0202-2015201520152015)
09-Feb-2015, 13:40
הודעה: #33
(09-Feb-2015 12:20)אייל ס כתב:  טל,פגשתי הבוקר אוהד מכבי ת"א....ממש לא חושב כמוך,כל משחק עולים ה11 הטובים ביותר על פי המאמן וכל משחק יכול לקחת אותך למקום אחר.

צודק. דוגמא לכך המשחק נגד ביתר ירושלים שכולם חששו ממנו מכיון שחצי קבוצה הייתה פצועה והשוער הראשון לא הורשה לשחק....
09-Feb-2015, 13:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Feb-2015 על ידי 13:58 טל.מ.)
הודעה: #34
הימור להיום?
והנה דוגמא מעולמות אחרים . לפני חודש בערך מאמן ברצלונה יצא למשחק חוץ נגד קבוצת תחתית, ובגלל שמסי ניימאר דני אלבס ואולי מסצ׳ראנו (לא זוכר לגביו) חזרו באיחור מחופשת החג הוא ספסל אותם. אז כן כל 11 שעולים צריכים לעשות את המקסימום וכו - אחת מקלישאות הספורט. עובדתית ברצלונה הפסידה וגם כניסה מאוחרת של מסי וניימאר לא עזרה. אז אותה קבוצת תחתית נהנתה מיום גדול של הקבוצה שלה, אבל האם היא היתה מנצחת לו ברצלונה היתה עולה בהרכב מלא ?
אז לואיס אנריקה ניסה לעשות שרירים וזה כמעט עלה לו במשרתו. השתחצנת ? אכלת אותה ולא זה לא אמור לעניין בשקל את הקבוצה שממול. סהכ אמרתי - פרופורציה.

אלון לגבי תשובתך - אתה משווה בין ביתר ים למכבי תא ..? לכל ה11 של ביתר אין מקום בסגל המורחב של מכבי תא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Feb-2015, 14:04
הודעה: #35
(09-Feb-2015 12:20)אייל ס כתב:  טל,פגשתי הבוקר אוהד מכבי ת"א....ממש לא חושב כמוך,כל משחק עולים ה11 הטובים ביותר על פי המאמן וכל משחק יכול לקחת אותך למקום אחר.

אסור לקחת את המחמאות מאף אחד,אבל עם טיבי בהרכב קיודה לא היה חוגג ככה,ועם זהבי תשעים דקות..בכל מקרה ההרכב שלהם אתמול עדיף על כל הליגה והרוב שיחקו מצויין אצלנו
09-Feb-2015, 21:33
הודעה: #36
טיבי היה בחוץ כי פאקו חשש שקיודה "ידאג" לו להרחקה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter