שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חלוקת יציעים?
02-Feb-2015, 22:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Feb-2015 על ידי 22:37 Gadi.)
הודעה: #11
RE: חלוקת יציעים?
(02-Feb-2015 21:22)theone כתב:  לפי אתר ײלאןײ הם מוכרים לתא במזרחי ולנתניה במערבי.
אם גם נתניה ישבו במזרחי אז המקומות הכי טובים באמצע יהיו ריקים לחציצה.
למה לא למכור מראש לתא במערבי ששם כבר יש סוג של חציצה - יציעי כסף וזהב.

למכבי ת"א מוכרים בינתיים רק חלק מהיציע. אם נסיים את המערבי יפשירו לנו בין שליש לשני שליש מהמזרחי.
בקשר לחציצה, בסה"כ פורסים בד לארוך היציע ברוחב של כמה כיסאות, לא יותר מזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Feb-2015, 22:49
הודעה: #12
(02-Feb-2015 22:37)Gadi כתב:  
(02-Feb-2015 21:22)theone כתב:  לפי אתר ײלאןײ הם מוכרים לתא במזרחי ולנתניה במערבי.
אם גם נתניה ישבו במזרחי אז המקומות הכי טובים באמצע יהיו ריקים לחציצה.
למה לא למכור מראש לתא במערבי ששם כבר יש סוג של חציצה - יציעי כסף וזהב.

למכבי ת"א מוכרים בינתיים רק חלק מהיציע. אם נסיים את המערבי יפשירו לנו בין שליש לשני שליש מהמזרחי.
בקשר לחציצה, בסה"כ פורסים בד לארוך היציע ברוחב של כמה כיסאות, לא יותר מזה.

גוש של 25 מושבים לפחות.
02-Feb-2015, 23:24
הודעה: #13
(02-Feb-2015 21:51)טל.מ כתב:  עוד פעם הסיפור הזה .....? אוהדי הבית יושבים ביציע המערבי. כי הוא קרוב לספסלים כי הוא היציע המרכזי כי הוא מוצל בקיץ ומוגן מגשם בחורף. מה אכפת לי מהטלוויזיה ? מי שרוצה לראות את נתניה שיואיל בטובו להגיע למגרש. היציע המערבי עוד לא היה מלא עד אפס מקום אפילו פעם אחת.

כל הסיפור הזה עם האוהדים שרוצים שיראו שלנתניה יש קהל בטלוויזיה פשוט מעצבן (ולא מתכוון אליך דווקא אלא לתופעה הזו שחוזרת פה על עצמה כל כמה חודשים).
למה זה אמור לעניין אותנו מה חושב עלינו אוהד הכורסא בסלון ? הוא אוהד נתניה ? שיבוא למגרש . הוא סתם אוהד כדורגל ? אז לא חשוב לי מה הוא חושב אם יש או אין לנו קהל. אני משלם כסף וקונה מנוי ורוצה לשבת ביציע המרכזי קרוב לספסל של הקבוצה שלי ולא להתעסק אם ראו אותי בטלוויזיה. דרך אגב המיקרופונים ממילא במערבי ועל כן גם אם כל העיר נתניה תשב במזרחי - ישמעו את הקהל במערבי, כמו שהיה בשנת הירידה בכל משחק גדול. במשחק הפתיחה הפועל הביאה 2000 צופים ולא הפסיקו לשבח אותם על השירה ... כי מי שמע אותנו ?
אתה פשוט סותר את עצמך
1. אתה אומר שלא אכפת לך מאוהדי הכורסא שיראו אותנו בטלויזיה ומצד שני אכפת לך מאוד שאותם אוהדי כורסא ישמעו אותנו וידעו שאנחנו מעודדים חזק ויפה
2. ממזמן לא משחקים בשמש אין דבר כזה צל בקיץ
3. כמה כבר ימי גשם יש לנו בחורף וגם אם יש באים פחות אוהדים באופן טבעי
4. הטלויזיה זה הכלי היחידי לתקשורת ולתושבי המדינה שיכולים לראות ולהעריך קבוצה גדולה אז אל תזלזל, אין לך מושג מה שההופעה בגמר הגביע עשתה לתדמית של נתניה ותרמה מאוד לשיא במכירת המנויים
5.מה הקירבה לספסל עושה לך בדיוק? אה ככה אפשר לקלל את מזרחי ולגרום לו להתפטר
6.והסתדרת יפה מאוד 20 שנה בקופסא בלי להיות קרוב לספסל ובלי הגנה מהשמש או מגשם
03-Feb-2015, 0:09
הודעה: #14
חלוקת יציעים?
אלדד אתה בטוח שהבנת מה כתבתי ..? ממש לא אכפת לי מה אוהד הכורסא יחשוב . נתתי לך דוגמא לסתור את הטענה של ״יראו אותנו ״. אמצעי התקשורת לא מעניינים אותי.
תמיד יש משחקים בשמש ,השנה זה פשוט נפל לך במשחקי חוץ לפחות בינתיים . ימי גשם יש כשיש ועדיין לא בא לי להרטב - נרטבתי מספיק בקופסא.

לגבי הטלוויזיה - על מה בדיוק אתה מדבר ?? נתניה מכרה 3000 מנויים בגלל הטלוויזיה ששידרה את משחקי הגביע ?? כלומר לטענתך מי שקנו מנויים היו אלה שלא באו למגרשים אלא התרשמו מהקהל דרך המסך ..? יש לך טענה מעניינת רק חסרת הגיון.
לגבי הקרבה לספסל - אתה רדוד אני מצטער. ככה חיים את הקבוצה שלך, ולא מאפשרים לקהל היריב לשבת לקבוצה על הראש.
אתה צודק לגבי הקופסא. פעם גם לא היו מזגנים במכוניות ועדיין נסעו. יופי.
אני אסכם את כל מה שרשמת - טלוויזיה ושיראו אותי. כלום מעבר לזה . זה שבכל מקום מקובל שהיציע המערבי הוא יציע ביתי לא חשוב , זה שבכל טקס מפגר של תחילת משחק , כשישבנו במזרחי השחקנים רואים את הדגלים של האורחים במקרה הרע או יציע ריק במקרה הטוב גם לא משנה. העיקר שיראו בטלוויזיה שיש לנתניה אוהדים..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2015, 0:16
הודעה: #15
יום ראשון הבא בכל מקרה המזרחי יהיה כולו צהוב.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
03-Feb-2015, 0:22
הודעה: #16
בכית על זה שלא שומעים אותנו משמע חשוב לך איך נוצג בתקשרות ושישמעו שיש קהל גדול ששר בקול רם אבל לא ממש רואים אותו.
לשבת על הקבוצה על הראש? לידיעתך הקבוצה נמצאת על הדשא במרחק שווה מהיציעים ולא על הספסל
המאמן והשחקנים המחליפים לא ממש מתרגשים מהקהל מאחורה
03-Feb-2015, 0:42
הודעה: #17
מעניין לי את הת'חת מה חושב הצופה בבית, מה שחשוב זה מה קורה במגרש, איזה דחיפה הקהל נותן ועד כמה האיצטדיון הוא ביתי.
03-Feb-2015, 1:40
הודעה: #18
חלוקת יציעים?
(03-Feb-2015 0:22)אלדד כתב:  בכית על זה שלא שומעים אותנו משמע חשוב לך איך נוצג בתקשרות ושישמעו שיש קהל גדול ששר בקול רם אבל לא ממש רואים אותו.
לשבת על הקבוצה על הראש? לידיעתך הקבוצה נמצאת על הדשא במרחק שווה מהיציעים ולא על הספסל
המאמן והשחקנים המחליפים לא ממש מתרגשים מהקהל מאחורה

תגיד לי מה אתה לא מבין ...? ציינתי עובדה! שדרי הטלוויזיה אומרים את זה. לא בכיתי לא יללתי ולא התלוננתי. זה רק מראה לך שאפקט הטלוויזיה ריק מתוכן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2015, 11:23
הודעה: #19
כמה אנשים בארץ רואים ושומעים את הקהל של נתניה רק בטלויזיה? לפחות 2 מיליון , איך אתה יכול להגיד שאין השפעה בתקשורת
למה ב"ש נחשבת קבוצה גדולה כרגע?
03-Feb-2015, 11:42
הודעה: #20
(03-Feb-2015 11:23)אלדד כתב:  כמה אנשים בארץ רואים ושומעים את הקהל של נתניה רק בטלויזיה? לפחות 2 מיליון , איך אתה יכול להגיד שאין השפעה בתקשורת
למה ב"ש נחשבת קבוצה גדולה כרגע?

כי יש לה כסף.
והכסף הזה כבר שנתיים הופך אותה לקבוצת צמרת.

מבחינת קהל, הקהל שלהם אדיר במשחקי חוץ. לדעתי הכי טוב בליגה.
לעומת זאת בבית הם לא מצליחים לעשות את הקפיצה. והם די דומים לנו בקטע הזה. תמיד יש סיבה. תמיד יש תרוץ.
פעם התרוץ הוא שהקבוצה בליגה שניה. "ברגע שנהיה בליגת העל תראו 10,000 כל משחק!". עולים ליגה ועדיין לא בא קהל. "חכו תראו שנרוץ למעלה - 15,000 כל משחק תראו!". עונה שעברה עונת שיא, מאבק אליפות עד הפליאוף. העונה שוב עונה טובה. כוכבים(אין קבוצה שהביאה ליגיונרים וזרים ברמה שהם הביאו). מועדון שעושה הכל כדי לקרב את הקהל. בעלים מדהימה!
ביום רע מגרדים את ה- 5,000(שזו כמות המנויים שלהם- בהחלט כמות מנויים מרשימה מאוד!), ביום טוב מגרדים את ה- 7,000, וכשמגיעה קבוצה גדולה יש 10,000. למה לא באים יותר במה שנראה כמו השיא שלהם בהסטוריה(אני לא יודע אם באליפויות שלהם היו להם אחוזי הצלחה כמו בעונה שעברה...)? אז היום אשם האצטדיון...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים