שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמועה שרצה
05-Aug-2013, 17:23
הודעה: #21
RE: שמועה שרצה
(05-Aug-2013 16:35)אייל ס כתב:  אלי שגב הגיע למכבי נתניה דרך טל בנין
אלי שגב תרם בעונה שעברה 650000$,הרבה יותר מכל אותם אנשי עסקים נתנייתים ששמם מוזכר מפעם לפעם כרוכשים/ספונסרים/תורמים
אלי שגב מעולם לא היתנה את תרומותיו בהמשך העסקת טל בנין או בכל תנאי אחר.
מצד שני נציגיו של אלי שגב טל ומוטלה גרמו לתחושה(ויותר מתחושה),שיש התניה כזו.

בתחילת העונה כתבתי יותר מפעם,שמכבי נתניה חייבת בעלים חדש מסוף עונת 12/13 ובלי בעלים כזה לא תיהיה קבוצה,אני עדיין עומד מאחורי האמירה.

גיל וקובי עשו ועושים לא מעט למציאת בעלים ללא הצלחה,נכון להיום וכפי שכתבתי יותר מפעם,ברגע שימצאו אנשים שיוכלו כלכלית ויהיו מוכנים לקחת את הקבוצה,איש לא יפריע להם.

איל-שגב תרם את הסכום או נתן את חלקו לפחות כהלוואה?
שגב גם חזר לא פעם שהוא ידאג שבשנה הבאה יהיו למכבי נתניה בעלים חדשים וברגע שבנין פוטר הוא התאדה יחד איתו....לכן לא יודע עד כמה הוא רציני...
הלוואי שימצאו הרוכשים שבאמת מכבי נתניה חשובה להם(ואם זה שגב אז אין לי בעיה)...
נ.ב-לא הייתי מתנגד לראות לפחות את בלדב ממשיך יחד עם הרוכשים החדשים אם יהיו כאלה....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Aug-2013, 17:47
הודעה: #22
כמובן שאין לי מושג האם שגב התנה כן או לא. ברדיו הוא חזר ואמר שאין שום התניה כזו ומצידו שנתניה תמנה את עטר. בפועל שגב התנער ממכבי נתניה ברגע שבנין עזב / ירדה ליגה. לא נגדו ולא בעדו אבל מעשיו מעידים .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Aug-2013, 18:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Aug-2013 על ידי 18:08 אייל ס.)
הודעה: #23
(05-Aug-2013 17:47)טל.מ כתב:  כמובן שאין לי מושג האם שגב התנה כן או לא. ברדיו הוא חזר ואמר שאין שום התניה כזו ומצידו שנתניה תמנה את עטר. בפועל שגב התנער ממכבי נתניה ברגע שבנין עזב / ירדה ליגה. לא נגדו ולא בעדו אבל מעשיו מעידים .
עובדתית זה נכון
להערכתי לא טל בנין גרם לזה ששגב ניתק מגע
למרות ששגב הגיע בגלל טל,הוא מעולם לא פסל את האופציה להשקיע ולרכוש חלק או יותר,עובדתית הוא הוכיח יכולת בניגוד לאחרים
לא יודע מה ילד יום,אך אם כחלק מהלידה נימצא כאן בסביבה את האיש והאגדה,טובה לא תצמח לנו.
05-Aug-2013, 18:31
הודעה: #24
אפרופו "האיש והאגדה", לא היה אמור להיות פסל שלו בכניסה לבית המקדש?

ודרך אגב, גם מכבי חיפה למדו שנה שעברה שסמלים תולים על הקיר...

מפגר אבל אופטימי
05-Aug-2013, 22:26
הודעה: #25
(05-Aug-2013 18:07)אייל ס כתב:  
(05-Aug-2013 17:47)טל.מ כתב:  כמובן שאין לי מושג האם שגב התנה כן או לא. ברדיו הוא חזר ואמר שאין שום התניה כזו ומצידו שנתניה תמנה את עטר. בפועל שגב התנער ממכבי נתניה ברגע שבנין עזב / ירדה ליגה. לא נגדו ולא בעדו אבל מעשיו מעידים .
עובדתית זה נכון
להערכתי לא טל בנין גרם לזה ששגב ניתק מגע
למרות ששגב הגיע בגלל טל,הוא מעולם לא פסל את האופציה להשקיע ולרכוש חלק או יותר,עובדתית הוא הוכיח יכולת בניגוד לאחרים
לא יודע מה ילד יום,אך אם כחלק מהלידה נימצא כאן בסביבה את האיש והאגדה,טובה לא תצמח לנו.

אתה רומז שמוטלה מתקרב חזרה למכבי נתניה.... Huh
נקווה לטוב....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים