שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שמועה שרצה
31-Jul-2013, 20:47
הודעה: #1
שמועה שרצה
יש בדף האוהדים בפייסבוק שמועה
והשמועה אומרת כך "רכשו 50 אחוז מהקבוצה 25 אחוז משפחת רועי דניאל ו 25 אחוז סגל וכנראה גיל לב הולך הביתה"

האם יש אמת בדברים ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Jul-2013, 22:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Jul-2013 על ידי 22:07 טל.מ.)
הודעה: #2
שמועה שרצה
לא יודע אבל לא נראה לי.
לפחות לגבי אייל סגל - אני יודע שהוא נשבע להדיר רגליו מהבוגרים כך שלא נותר לי אלא להאמין לו.

מי זה רועי דניאל ..?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Jul-2013, 22:17
הודעה: #3
RE: שמועה שרצה
היה פעם הדובר של נתניה אחר כך של מכבי חיפה היום עורך דין שמרכז את קבוצת רכישה המוזרה האחרונה .
31-Jul-2013, 23:45
הודעה: #4
אני לא יודע לגבי אייל, אבל אני יודע שיש דברים בגו.
קורים דברים ,יש שיחות. אני מבין שזה יקח עוד קצת זמן אבל יש מצב שרואים את האור בקצה המנהרה....
01-Aug-2013, 0:12
הודעה: #5
אני הייתי בחתימה.

ועל הדרך קניתי לי 10 אחוז, שיהיה.

מפגר ולא אופטימי.
01-Aug-2013, 9:51
הודעה: #6
השאלה, ואני לא רוצה להיות פארטי פופר, היא האם מדובר ברוכשים בסדר הגודל של ללוז מהפועל פ"ת וההוא מראשון לציון, שפשוט יהיו בעלים של קבוצה, או שמדובר ברוכשים בעלי אמצעים שיוכלו להעמיד פה קבוצה טובה מדי שנה.
01-Aug-2013, 11:23
הודעה: #7
(31-Jul-2013 23:45)אופיר34 כתב:  אני לא יודע לגבי אייל, אבל אני יודע שיש דברים בגו.
קורים דברים ,יש שיחות. אני מבין שזה יקח עוד קצת זמן אבל יש מצב שרואים את האור בקצה המנהרה....

השאלה, אם זה אור או חושך.... Huh
וסלח לי שאני לוקח את התפקיד של טל.מ Tongue
01-Aug-2013, 12:41
הודעה: #8
ימים יגידו....
בכל מקרה ,יש פה אנשים מסוימים שמבחינתם לא חשוב מי, מתי וכמה.... העיקר שיהיו בעלים. אני בטוח שהם בכל מקרה יהיו מרוצים....
וברצינות, אני מאמין ומקווה שלא יעבירו את הקבוצה לאנשים לא רציניים שלא הוכיחו את יכולתם הפיננסית. אותי לפחות מעודד שאותם אנשים לא מוכנים כרגע להחשף ומעדיפים לעשות את המו"מ בחדרי חדרים.
נקווה שבקרוב נקבל בשורות....
01-Aug-2013, 13:03
הודעה: #9
(01-Aug-2013 12:41)אופיר34 כתב:  ימים יגידו....
בכל מקרה ,יש פה אנשים מסוימים שמבחינתם לא חשוב מי, מתי וכמה.... העיקר שיהיו בעלים. אני בטוח שהם בכל מקרה יהיו מרוצים....
וברצינות, אני מאמין ומקווה שלא יעבירו את הקבוצה לאנשים לא רציניים שלא הוכיחו את יכולתם הפיננסית. אותי לפחות מעודד שאותם אנשים לא מוכנים כרגע להחשף ומעדיפים לעשות את המו"מ בחדרי חדרים.

אני מאוד מקווה שבלדב ולב לא רוצים להיפתר מהקבוצה בכל מחיר ובאמת יעבירו אותה לבעלים שהאינטרסים שלהם יהיו לטובת מכבי נתניה והקהל ולא לאינטרסים אישייים....
01-Aug-2013, 13:28
הודעה: #10
(01-Aug-2013 12:41)אופיר34 כתב:  ימים יגידו....

אני לעומתך חושב שהחוזק במקרה כזה הוא שילוב כוחות ולא החלפת חדש בישן אלא אם כן תגיד לי שגולדהאר 2 נוקש בדלת.

גם אם תביא בעלים שמזרים מיליון שקל בשנה ותשאיר את בלדב שיודע להביא ספונסרים בעלות של 3-4 מ שקל בשנה - כבר העסקה היתה שווה. מיליון שקל יותר שיביאו שחקן אחד טוב יותר שימשוך יותר קהל שיעזור למיקום גבוה יותר וכו וכו ושנה אחכ כבר יש לך תקציב קצת יותר גבוה. זה אכן לחשוב בקטן, אבל לגדולים לא הגענו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים