שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים מהמגרש.
01-Feb-2015, 2:15
הודעה: #21
RE: רשמים מהמגרש.
(01-Feb-2015 2:13)יגאל יהב כתב:  מי המנוול מהיריבה שדחה בגסות רוח את נסיונות הניחום של ערן לוי? קצת לא נעים להשוות בדקה כזו וככה לשבור את הלב ליריבה, אבל על הנבלה הזה אני לא מצטער. שיקרו לו מקרים כאלו כמה שיותר.

ולערן אני אומר כך: "אשריך שאתה הנעלב ולא העולב".
טאקורה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Feb-2015, 8:41
הודעה: #22
(01-Feb-2015 1:21)אלון כתב:  הייתי במשחק ויש לי עדים (כאן בפורום). הירש וחוגי הגיעו לפחות ל שישה מצבים ב-16? נו שויין. כנראה שאחד מאיתנו לא היה במשחק וזה בטח לא אני...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(01-Feb-2015 1:21)אלון כתב:  הייתי במשחק ויש לי עדים (כאן בפורום). הירש וחוגי הגיעו לפחות ל שישה מצבים ב-16? נו שויין. כנראה שאחד מאיתנו לא היה במשחק וזה בטח לא אני...

והנה עמרי אפק מצדיק אותי...

הוא היה לא מפוקס...4 מצבים...היית במשחק אחר...הבעיה העיקרית זה פירס וגורגיו...צריך פתרון יצרתי בשבילם...או סירגי או שלו מנשה..הם לא מסוגלים לתת פס לגול ורוב הזמן הם היו פנויים...ערן לוי מיותר שהוא משחק על הקו..צר לי עידן אבל הוא היה חלש מאד...
01-Feb-2015, 10:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2015 על ידי 10:33 דוד חטב.)
הודעה: #23
שוער - משחק טוב לא אשם בגול .
חלק אחורי - איאד -הגנתית מצויין התקפית ניסה אך עדיין איבד 2/3 כדורים
עידו+ירין משחק שקט ויציב
אורי שיטרית תרם בחלק ההתקפי ,בהגנה שומר רחוק מידי ומאפשר לשחקי מולו להרים כדור
קישור- החלק הכי חלש אתמול : גבי רץ משקיע אבל לא מעביר את כובד המשחק קדימה משחק לרוחב ואחורה ,
רומריו- אדיש ואיטי בצורה מעצבנת חלש אבל זה מה יש אין לנו אלטרנטיבה טובה יותר...
רן רול - הגנה והתקפה נחמד מאד קיבל בטחון.
עומר פרץ - ניכר עליו שהוא לא בכושר
ערן לוי -חלש מאד ,היו לו 2 מצבי בעיטה נוחים שלא בעט משחק שלא נזכור.
קאיודה - משחק אנוכי וחלש החיות הצליחו להוציא אותו מריכוז וחבל
חילופים- סוף סוף מאמן שעושה חילופים בזמן ומשתמש בכל הכלים ההתקפיים והתשלום הגיע בדיוק בזמן...
מילה טובה לאברג׳יל שהתגבר על האנוכיות ומסר כדור רוחב ענק.
אור ברוך -סוף סוף מגיע לו...
שתי נקודות משמעותיות האחת מתי בנתניה ילמדו להיות רעים עם היריבות לתחתית שיחררתם את גביש תכניסו סעיף שלפחות במשחק הקרוב הוא לא משחק די לנאיביות ...
דבר שני הקהל חוויה ללא ספק קהל רעב להצלחות נקווה שידעו לספק אותן....
01-Feb-2015, 11:46
הודעה: #24
אני רואה את התמונה כולה.
נתניה השנה לא קבוצה של 3 נצחונות ברצף.
אחרי 2 נצחונות שנבעו בעיקר ממשמעת טקטית של שחקנים, מגיע משחק חלש יותר, בו שער (בלתי נמנע) ברבע שעה הראשונה טורף את הקלפים.
הקבוצה, למרות הלחץ המנטלי והמשחק המגעיל של היריבה לא נשברת עד הדקה ה-90 ומונעת שני הפסדים ברצף (כי שבוע הבא מפסידים)

אני מרוצה

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
nitzan (0101-0202-2015201520152015)
01-Feb-2015, 11:54
הודעה: #25
צודק אריאל עדיין לא חיברנו 3 ניצחונות
לגבי מכבי ת"א עדיין לא סגור חחחחח
01-Feb-2015, 12:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2015 על ידי 12:46 עידן444.)
הודעה: #26
(01-Feb-2015 8:41)davidb7 כתב:  

הוא היה לא מפוקס...4 מצבים...היית במשחק אחר...הבעיה העיקרית זה פירס וגורגיו...צריך פתרון יצרתי בשבילם...או סירגי או שלו מנשה..הם לא מסוגלים לתת פס לגול ורוב הזמן הם היו פנויים...ערן לוי מיותר שהוא משחק על הקו..צר לי עידן אבל הוא היה חלש מאד...
מסכים.
וגם מול בית"ר.

לגבי המשחק, אני בטוח שגם אמיר וגם אלון היו במשחק. משום מה הויכוח ביניהם משקף את ההבדל התהומי בין הסיקור של זאב גולדשמיט בידיעות אחרונות לסיקור של ישראל היום. AMIR משקף את ידיעות ואלון את ישראל היום.
לדעתי הסיקור של ישראל היום היה קרוב בהרבה למציאות. הפועל פ"ת מהגול רק חיכתה שמשחק יגמר. זה שנתניה יצאה קדימה והם הביכו במתפרצות לא אומר שהם היו טובים. זה כמו שנגיד שהיינו טובים נגד רעננה. הפועל פ"ת אתמול מאוד הזכירה לי את איך שאנחנו נראנו מול רעננה בשיא המשבר. לשמחתי אנחנו לא נענשנו על האנטי כדורגל והם כן. וזה הגיע להם! ובעיקר לקאלה! קבוצה מגעילה! שופט מגעיל שאני לא יכול לראות! משחק מדכא! ושמחה אדירה בסיום ששווה את ה 4 שעות האלה.
באמת כל הכבוד לקהל שלנו שגרם לקבוצה להרגיש במשחק ביתי!
איזה גול מתוק של אור ברוך!!! הוציא לנו את הנשמה עד שבעט! Smile
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (0101-0202-2015201520152015)
01-Feb-2015, 12:49
הודעה: #27
ולגבי קיואדה....אתמול.
הבחור פתח חד מאוד את המשחק ועשה כמה פעולות "מעניינות" כולל תנועה מימין לשמאל (בלי להרגיש את ההגנה) ובעיטה בשמאל.
גם הפעולה לפני הצהוב היתה מרשימה כל איש מקצוע,חבל שזרק עצמו במקום לסיים בשער או בישול.
מאותו רגע שחטף ת'צהוב...היה זה קאיודה אחר....
01-Feb-2015, 12:53
הודעה: #28
(01-Feb-2015 12:49)אייל ס כתב:  ולגבי קיואדה....אתמול.
הבחור פתח חד מאוד את המשחק ועשה כמה פעולות "מעניינות" כולל תנועה מימין לשמאל (בלי להרגיש את ההגנה) ובעיטה בשמאל.
גם הפעולה לפני הצהוב היתה מרשימה כל איש מקצוע,חבל שזרק עצמו במקום לסיים בשער או בישול.
מאותו רגע שחטף ת'צהוב...היה זה קאיודה אחר....

עד עכשיו אני מנסה להבין למה הוא נפל אתמול...Huh
01-Feb-2015, 13:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2015 על ידי 13:30 אריאל.)
הודעה: #29
[/quote]
מסכים.
וגם מול בית"ר.

לגבי המשחק, אני בטוח שגם אמיר וגם אלון היו במשחק. משום מה הויכוח ביניהם משקף את ההבדל התהומי בין הסיקור של זאב גולדשמיט בידיעות אחרונות לסיקור של ישראל היום. AMIR משקף את ידיעות ואלון את ישראל היום.
לדעתי הסיקור של ישראל היום היה קרוב בהרבה למציאות. הפועל פ"ת מהגול רק חיכתה שמשחק יגמר. זה שנתניה יצאה קדימה והם הביכו במתפרצות לא אומר שהם היו טובים. זה כמו שנגיד שהיינו טובים נגד רעננה. הפועל פ"ת אתמול מאוד הזכירה לי את איך שאנחנו נראנו מול רעננה בשיא המשבר. לשמחתי אנחנו לא נענשנו על האנטי כדורגל והם כן. וזה הגיע להם! ובעיקר לקאלה! קבוצה מגעילה! שופט מגעיל שאני לא יכול לראות! משחק מדכא! ושמחה אדירה בסיום ששווה את ה 4 שעות האלה.
[/quote]

במגרש, הזמן שלקח עד שבעט היה הרבה ה ר ב ה יותר ארוך מאשר השידור החוזר בטלויזיה...

מפגר אבל אופטימי
01-Feb-2015, 14:54
הודעה: #30
(01-Feb-2015 12:23)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2015 8:41)davidb7 כתב:  

מסכים.
וגם מול בית"ר.

עידן גם אני לא טענתי שפ"ת היו טובים יותר ומסכים אם רוב מה שאמרת אני כמו גולדמישט טענתי שנתניה זכתה בנקודה שלא הגיע לה כמו שאמר בראון קיבלנו גול בלי שהשוער שלנו זינק כל המשחק תגיד לי מתי בכל דקה של המשחק נתניה הייתה עדיפה על פ"ת? להחזיק כדור ולשחק לרוחב כבר אפילו ברצלונה לא עושה יותר בתכלס לא הגעת לאף מצב אמיתי עד הגול.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים