שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רשמים מהמגרש.
01-Feb-2015, 15:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Feb-2015 על ידי 15:45 אלון.)
הודעה: #31
RE: רשמים מהמגרש.
(01-Feb-2015 14:54)amir כתב:  
(01-Feb-2015 12:23)עידן444 כתב:  
(01-Feb-2015 8:41)davidb7 כתב:  
(01-Feb-2015 1:21)אלון כתב:  הייתי במשחק ויש לי עדים (כאן בפורום). הירש וחוגי הגיעו לפחות ל שישה מצבים ב-16? נו שויין. כנראה שאחד מאיתנו לא היה במשחק וזה בטח לא אני...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(01-Feb-2015 1:21)אלון כתב:  הייתי במשחק ויש לי עדים (כאן בפורום). הירש וחוגי הגיעו לפחות ל שישה מצבים ב-16? נו שויין. כנראה שאחד מאיתנו לא היה במשחק וזה בטח לא אני...

והנה עמרי אפק מצדיק אותי...

הוא היה לא מפוקס...4 מצבים...היית במשחק אחר...הבעיה העיקרית זה פירס וגורגיו...צריך פתרון יצרתי בשבילם...או סירגי או שלו מנשה..הם לא מסוגלים לתת פס לגול ורוב הזמן הם היו פנויים...ערן לוי מיותר שהוא משחק על הקו..צר לי עידן אבל הוא היה חלש מאד...
מסכים.
וגם מול בית"ר.

לגבי המשחק, אני בטוח שגם אמיר וגם אלון היו במשחק. משום מה הויכוח ביניהם משקף את ההבדל התהומי בין הסיקור של זאב גולדשמיט בידיעות אחרונות לסיקור של ישראל היום. AMIR משקף את ידיעות ואלון את ישראל היום.
לדעתי הסיקור של ישראל היום היה קרוב בהרבה למציאות. הפועל פ"ת מהגול רק חיכתה שמשחק יגמר. זה שנתניה יצאה קדימה והם הביכו במתפרצות לא אומר שהם היו טובים. זה כמו שנגיד שהיינו טובים נגד רעננה. הפועל פ"ת אתמול מאוד הזכירה לי את איך שאנחנו נראנו מול רעננה בשיא המשבר. לשמחתי אנחנו לא נענשנו על האנטי כדורגל והם כן. וזה הגיע להם! ובעיקר לקאלה! קבוצה מגעילה! שופט מגעיל שאני לא יכול לראות! משחק מדכא! ושמחה אדירה בסיום ששווה את ה 4 שעות האלה.
באמת כל הכבוד לקהל שלנו שגרם לקבוצה להרגיש במשחק ביתי!
איזה גול מתוק של אור ברוך!!! הוציא לנו את הנשמה עד שבעט! Smile
עידן גם אני לא טענתי שפ"ת היו טובים יותר ומסכים אם רוב מה שאמרת אני כמו גולדמישט טענתי שנתניה זכתה בנקודה שלא הגיע לה כמו שאמר בראון קיבלנו גול בלי שהשוער שלנו זינק כל המשחק תגיד לי מתי בכל דקה של המשחק נתניה הייתה עדיפה על פ"ת? להחזיק כדור ולשחק לרוחב כבר אפילו ברצלונה לא עושה יותר בתכלס לא הגעת לאף מצב אמיתי עד הגול.

תזכיר לו את הנגיחה של קאיודה במחצית הראשונה ותאמר לו שגם דורי לא זינק אפילו פעם אחת. לא רוצה להיכנס איתך לויכוחים אבל לדעתי קבוצה ששולטת ומחזיקה יותר בכדור היא הבוצה הטובה יותר במגרש גם אם לא הגיעה ליותר מידיי מצבי הבקעה. במיוחד כשהקבוצה שמנגד משחקת בונקר ומבזבזת זמן החל מהדקה ה-13, רק על זה הגיעה להם להיענש.

מסכים.
וגם מול בית"ר.

לגבי המשחק, אני בטוח שגם אמיר וגם אלון היו במשחק. משום מה הויכוח ביניהם משקף את ההבדל התהומי בין הסיקור של זאב גולדשמיט בידיעות אחרונות לסיקור של ישראל היום. AMIR משקף את ידיעות ואלון את ישראל היום.
לדעתי הסיקור של ישראל היום היה קרוב בהרבה למציאות. הפועל פ"ת מהגול רק חיכתה שמשחק יגמר. זה שנתניה יצאה קדימה והם הביכו במתפרצות לא אומר שהם היו טובים. זה כמו שנגיד שהיינו טובים נגד רעננה. הפועל פ"ת אתמול מאוד הזכירה לי את איך שאנחנו נראנו מול רעננה בשיא המשבר. לשמחתי אנחנו לא נענשנו על האנטי כדורגל והם כן. וזה הגיע להם! ובעיקר לקאלה! קבוצה מגעילה! שופט מגעיל שאני לא יכול לראות! משחק מדכא! ושמחה אדירה בסיום ששווה את ה 4 שעות האלה.
באמת כל הכבוד לקהל שלנו שגרם לקבוצה להרגיש במשחק ביתי!
איזה גול מתוק של אור ברוך!!! הוציא לנו את הנשמה עד שבעט! Smile
[/quote]

במגרש, הזמן שלקח עד שבעט היה הרבה ה ר ב ה יותר ארוך מאשר השידור החוזר בטלויזיה...
[/quote]

רק היה חסר ניסים קיוותי שיצעק אור ברווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווך Tongue
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים