שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עוד 4 ימים וסיכוי גדול שקיודה נשאר בנתניה
30-Jan-2015, 12:45
הודעה: #21
RE: עוד 4 ימים וסיכוי גדול שקיודה נשאר בנתניה
אייל סגל אנחנו חלוקים בדעותינו
קריית שמונה היא עובדה שמפריחה את טענתך ולא אוסיף
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Jan-2015, 12:58
הודעה: #22
(30-Jan-2015 12:45)זאב רווח כתב:  אייל סגל אנחנו חלוקים בדעותינו

חלוקים לא רק בזה.
קרית שמונה זה הכי קרוב למה שהיינו שמחים שיהיה במכבי נתניה,חסר לנו רק 2 דברים כדי שנוכל להתקרב לקרית שמונה.
.בעלים כמו איזי שירצקי שמבין בכדורגל יותר מכל בעלים אחר בכדורגל הישראלי ומזרים כל שנה כ10 מיליון ש"ח ויותר למועדון.
תנאים כמו שיש בקרית שמונה.

תקציב קרית שמונה כתקציב נתניה הנוכחי(בלי גרעונות שוטפים)הטבות מס/שכר דירה/מענקים ששווים מיליונים.
30-Jan-2015, 13:01
הודעה: #23
גם גיא גודס ומכבי ת"א כדורסל עם כל האנטי נגדם מוכיחים שכסף זה לא הכל ובמיוחד שני הניצחונותהאחרונים על קבוצות עם תקציב של יותר מפי 3.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Jan-2015, 13:19
הודעה: #24
מפתיעה אותי מאוד ההשקעה של איזי. הייתי בטוח שמדובר בהרבה פחות.
לגבי קאיודה, אני פשוט מופתע כל פעם מחדש כמה שחקן הוא ״אפס״ כשהוא בתקופה לא טובה ואיך אחרי משחק טוב הסופרלטיבים מרקיעים לשחקים.
קאיודה נכס לקבוצה כמו מכבי נתניה וצריך לשמור עליו. הוא צעיר, יש לו מהירות בלתי רגילה, התנועה שלו לעומק פשוט מדהימה ביחס לשחקן שעוד בתחילת דרכו ובלעדיו ערן לוי יהפוך לשחקן מסורס לחלוטין במשחק רץ.
בהחלט יש אלמנטים של חלוץ מצויין גם לליגות באירופה. לטעמי הוא שחקן שיכול לשדרג חוד של כל הקבוצות בארץ, לרבות ואף בעיקר בקבוצות הצמרת.
אבל בואו נרגע. נקווה שהוא ישאר, שנמשיך בעזרתו להתרחק עוד ועוד מהתחתית, וה׳ גדול.
בכל מקרה אני מקווה שיש בהנהלה אנשים עם שכל וקצת נסיון לדעת ששחקנים כמו קאיודה נמכרים בסכומי עתק במכירה השניה מקבוצה באירופה לקבוצה בכירה יותר באירופה ובכל מקרה חייבים להשאיר אחוזים ממכירה עתידית.
30-Jan-2015, 13:23
הודעה: #25
אייל אז אתה אומר ש 10 מליון שקל כל שנה ויש מצב לקריית שמונה ?
לא הבנתי מה צריך בעלים כמו איזי שירצקי שמבין בכדורגל כשיש לך מאמן טוב כמו רוני לוי ?
גם יצחק לנד ז"ל לא הבין בכדורגל ולקחנו איתו אליפויות וגביעים אבל זאת לא אותה תקופה של מרכזים אני מודה

האם לדעתך יוסי מאור לא יספיק ?
30-Jan-2015, 13:24
הודעה: #26
(30-Jan-2015 13:19)עידן444 כתב:  מפתיעה אותי מאוד ההשקעה של איזי. הייתי בטוח שמדובר בהרבה פחות.
לגבי קאיודה, אני פשוט מופתע כל פעם מחדש כמה שחקן הוא ״אפס״ כשהוא בתקופה לא טובה ואיך אחרי משחק טוב הסופרלטיבים מרקיעים לשחקים.
קאיודה נכס לקבוצה כמו מכבי נתניה וצריך לשמור עליו. הוא צעיר, יש לו מהירות בלתי רגילה, התנועה שלו לעומק פשוט מדהימה ביחס לשחקן שעוד בתחילת דרכו ובלעדיו ערן לוי יהפוך לשחקן מסורס לחלוטין במשחק רץ.
בהחלט יש אלמנטים של חלוץ מצויין גם לליגות באירופה. לטעמי הוא שחקן שיכול לשדרג חוד של כל הקבוצות בארץ, לרבות ואף בעיקר בקבוצות הצמרת.
אבל בואו נרגע. נקווה שהוא ישאר, שנמשיך בעזרתו להתרחק עוד ועוד מהתחתית, וה׳ גדול.
בכל מקרה אני מקווה שיש בהנהלה אנשים עם שכל וקצת נסיון לדעת ששחקנים כמו קאיודה נמכרים בסכומי עתק במכירה השניה מקבוצה באירופה לקבוצה בכירה יותר באירופה ובכל מקרה חייבים להשאיר אחוזים ממכירה עתידית.

איזי איש עסקים חכם,נקודה.
משלב רצון של לתת ולתרום ולהשקיע בקהילה,באהבתו לכדורגל ולנקודות הרבות שהוא צובר לטובת עסקיו ופעילויותיו השונות.
החשיפה שהוא מקבל בזכותו פעולותיו השונות בקרית שמונה,שווה בסדרי גודל יותר מהסכום שהוא משקיע.
30-Jan-2015, 13:30
הודעה: #27
ולמה שזה לא יהיה טוב למי שיחזיק את מכבי נתניה ?
אייל שאלה : כמה אחוזים מתוך תקציב הקבוצה הולך נטו לשחקנים ומאמנים בבוגרים ?
אני רוצה להבין למה 10 מליון שקל לעונה אמרת
30-Jan-2015, 13:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Jan-2015 על ידי 13:33 אלדד.)
הודעה: #28
אייל אז כל האוהדים ה"חדשים" שהצטרפו וקנו מנוי בעונה האחרונה הם לא אוהדים?
ולמה אתה חושב ששברנו את השיא במכירת מנויים?
תראה את הפועל ת"א מכרו את השחקנים הכי אטרקטיביים והקהל לא מגיע
ולגביי עצמי אני כן קונה מנוי כל שנה ורק השמעתי את קולם של אלה שלא יקנו ונתניה תפסיד בגדול
30-Jan-2015, 13:35
הודעה: #29
אלדד יגיע רוכש יקנה את נתניה תן רק להישאר בליגה ואם נגיע לפליאוף עליון אני חותם לכל מי שרק רוצה שיגיע רוכש
30-Jan-2015, 13:43
הודעה: #30
(30-Jan-2015 12:58)אייל ס כתב:  
(30-Jan-2015 12:45)זאב רווח כתב:  אייל סגל אנחנו חלוקים בדעותינו

חלוקים לא רק בזה.
קרית שמונה זה הכי קרוב למה שהיינו שמחים שיהיה במכבי נתניה,חסר לנו רק 2 דברים כדי שנוכל להתקרב לקרית שמונה.
.בעלים כמו איזי שירצקי שמבין בכדורגל יותר מכל בעלים אחר בכדורגל הישראלי ומזרים כל שנה כ10 מיליון ש"ח ויותר למועדון.
תנאים כמו שיש בקרית שמונה.

תקציב קרית שמונה כתקציב נתניה הנוכחי(בלי גרעונות שוטפים)הטבות מס/שכר דירה/מענקים ששווים מיליונים.

חסר לנו רק בעלים...ויש לנו איצטדיון , מתקנים, מחלקת נוער, אוהדים
שאת זה אין לק.שמונה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים