שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שניר דורי זאת ההזדמנות שלך להפוך לשוער ראשון
27-Jan-2015, 14:49
הודעה: #21
RE: שניר דורי זאת ההזדמנות שלך להפוך לשוער ראשון
לא צריך אחרי משחק אחד להגיד שהוא שוער העונה ולא הפוך אני אישית חושב שהיה לו משחק סביר בפעם הראשונה שהיתה בעיטה אמיתית לשער (יותר נכון נגיחה ) הוא חטף גול
מזל שהיה נבדל בלי שום קשר טוב שיש שוער שני טוב . ומספיק להזכיר את המשחק הראשון מול פ"ת כי מאז הרוש נתן לנו נקודות וגם לקח Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Jan-2015, 14:49
הודעה: #22
(27-Jan-2015 14:46)אלון כתב:  
(27-Jan-2015 14:41)אייל ס כתב:  משה,שניר דורי הרשים אותי לפני 6 שנים(במשחק גביע הטוטו נגדנו...)...ומאז זוכר אותו לטובה,למרות שגם ליפשיץ תפס יום(באותה עונה) נגד הפועל ת"א....
מצד שני,למכבי פ"ת נגד הרוש(במחזור השני) היו פחות הזדמנויות מאתמול...והוא חטף 4 שערים....
כך,שלך תדע.....

איך רציתי שיחתימו את דורי אחרי המשחק הזה, כ"כ התלהבתי ממנו עד שהייתי בטוח שהוא יהיה אחד השוערים המובילים. אם אני לא טועה מרטינוביץ אז עמד אצלנו...

מרטינוביץ זו פרשה עלומה בחיי מכבי נתניה....
ההחתמה הזו גרמה לי להבין את משמעות "המקצועיות" בחיי הצוות המקצועי/מעורבות הסוכנים ובעיקר השרלטנות.
במקרה שלו נעשתה(כמעט),כל טעות אפשרית ועד היום הטועים(במקרה הטוב) לא הודו בדבר וחצי דבר.
27-Jan-2015, 15:11
הודעה: #23
(27-Jan-2015 14:49)mordii2 כתב:  לא צריך אחרי משחק אחד להגיד שהוא שוער העונה ולא הפוך אני אישית חושב שהיה לו משחק סביר בפעם הראשונה שהיתה בעיטה אמיתית לשער (יותר נכון נגיחה ) הוא חטף גול
מזל שהיה נבדל בלי שום קשר טוב שיש שוער שני טוב . ומספיק להזכיר את המשחק הראשון מול פ"ת כי מאז הרוש נתן לנו נקודות וגם לקח Smile

את הגול הזה גם הרוש לא לוקח. אם ההגנה לא מכסה מצב כזה והשוער מחליט לא לצאת , שיפשוף קל על הפדחת וזה גול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Jan-2015, 15:36
הודעה: #24
הגול מנבדל היה ממרחק אפס מה רצית משה שיסגור שער הרמטית? כל שוער היה חוטף את הגול הזה
27-Jan-2015, 16:29
הודעה: #25
(27-Jan-2015 15:36)משה.ד כתב:  הגול מנבדל היה ממרחק אפס מה רצית משה שיסגור שער הרמטית? כל שוער היה חוטף את הגול הזה

הנגיחה היתה חלשה ביותר, זה רק ליטף את הראש שלו.
התגובה של דורי היתה מאוחרת והוא זינק אחרי שהכדור עבר אותו.
אבל שטויות נעזוב את זה בצד, אני רוצה לראות מה הוא שווה במשחק שבו היריבה תבעט למסגרת יותר מאיזה דרדל'ה, שוער טוב זה שוער שמביא נקודות ואת זה דורי טרם הוכיח.
בכל מקרה ובניגוד ל"אוהדי לויטה" כל עוד דורי הוא השוער אני מאחוריו לאורך כל הדרך גם בטעויות ולא מתכוון לחפש אותו בקטנות.
27-Jan-2015, 16:33
הודעה: #26
משה - קודם כל יפה שאתה מאחוריו. חוץ מזה תבין משהו. כשכדור כזה נכנס לרחבה בהגבהה חזקה ומישהו רק מלטף אותו עם הפדחת הוא תופס תאוצה ואם הוא הולך לפינה עוד לא נולד השוער שיעצור אותו. במצבים כאלה זה או שהמגן לפני החלוץ או שהשוער יוצא לכדור להקדים את החלוץ. ממרחק כזה אם כבר היתה הנגיחה והיא מדויקת - זה גול בודאות.

27-Jan-2015, 16:39
הודעה: #27
(27-Jan-2015 16:29)פיליפצוק כתב:  
(27-Jan-2015 15:36)משה.ד כתב:  הגול מנבדל היה ממרחק אפס מה רצית משה שיסגור שער הרמטית? כל שוער היה חוטף את הגול הזה

הנגיחה היתה חלשה ביותר, זה רק ליטף את הראש שלו.
התגובה של דורי היתה מאוחרת והוא זינק אחרי שהכדור עבר אותו.
אבל שטויות נעזוב את זה בצד, אני רוצה לראות מה הוא שווה במשחק שבו היריבה תבעט למסגרת יותר מאיזה דרדל'ה, שוער טוב זה שוער שמביא נקודות ואת זה דורי טרם הוכיח.
בכל מקרה ובניגוד ל"אוהדי לויטה" כל עוד דורי הוא השוער אני מאחוריו לאורך כל הדרך גם בטעויות ולא מתכוון לחפש אותו בקטנות.

מכיוון שאין לי תוכניות לעשות עליו עסקים,מקווה שיהיה חסר תעסוקה וכמה שיותר עד הסוף השנה.
27-Jan-2015, 17:17
הודעה: #28
(27-Jan-2015 16:33)טל.מ כתב:  משה - קודם כל יפה שאתה מאחוריו. חוץ מזה תבין משהו. כשכדור כזה נכנס לרחבה בהגבהה חזקה ומישהו רק מלטף אותו עם הפדחת הוא תופס תאוצה ואם הוא הולך לפינה עוד לא נולד השוער שיעצור אותו. במצבים כאלה זה או שהמגן לפני החלוץ או שהשוער יוצא לכדור להקדים את החלוץ. ממרחק כזה אם כבר היתה הנגיחה והיא מדויקת - זה גול בודאות.

בדבר אחד תהיה בטוח.
אני אהיה הרבה יותר מאחורי דורי אם וכאשר הוא ימשיך לשחק, מאשר אתה ודומיך היו ותיהיו מאחורי הרוש.
27-Jan-2015, 17:55
הודעה: #29
אתה רומז שהכל כאן אישי. כאילו יש לי משהו נגדו . תתרומם מעל זה כי זה לא הכיוון. מקצועית הוא כבר תקופה לא טוב.

27-Jan-2015, 18:00
הודעה: #30
(27-Jan-2015 17:55)טל.מ כתב:  אתה רומז שהכל כאן אישי. כאילו יש לי משהו נגדו . תתרומם מעל זה כי זה לא הכיוון. מקצועית הוא כבר תקופה לא טוב.

הכי אישי שיש.
אנשים לקחו את הפגיעה בלויטה והפכו אותה לעוינות כלפיי הרוש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים