שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה דעתכם על שריקת הסיום
25-Jan-2015, 16:34
הודעה: #11
RE: מה דעתכם על שריקת הסיום
היה צריך לשרוק אחרי הריבאונד אבל יש שופטים דפוקים לכל הקבוצות הקטנות
אני בדעה שלא היה פנדל ורק בגלל זה הוא שרק מיד לסיום אחרי הבעיטה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Jan-2015, 17:44
הודעה: #12
(25-Jan-2015 16:17)פיליפצוק כתב:  אם השופט החליט עוד לפני הבעיטה שהמשחק מסתיים מיד אחרי הבעיטה, אז הוא היה צריך להודיע לכולם, לשלוח את כל השחקנים למרכז המגרש ולהותיר רק את הבועט מול השוער (כמו בדו קרב פנדלים).
מאחר והוא לא עשה את זה אזי מבחינת השחקנים המשחק ממשיך ולכן הגול הוא חוקי ולא צריך היה להיפסל.
לא יכול להיות שהוא מארגן את השחקנים כמו לפנדל רגיל, הפנדל נבעט, מוחמץ, ובמהלך הריבאונד הוא שורק לסיום.
זה רק בישראל יכול לקרות.

לשופט מותר לשרוק מתי שהוא רוצה ואין חוק שמחייב לתת לפעולה להסתיים. נקודת הזמן היחידה שבה לשופט אסור לעצור משחק (מבחינת סיום זמן חוקי) היא בין שריקה לפנדל לבין ביצוע בעיטת הפנדל.
אם השופט שרק (והוא שרק) בין עצירת הפנדל לבין חדירת הכדור לשער מהריבאונד, השער נפסל חוקית לחלוטין.

אבל בצורה מטומטמת ולא הגונה...

מפגר אבל אופטימי
25-Jan-2015, 18:39
הודעה: #13
(25-Jan-2015 16:33)טל.מ כתב:  פה לשופט היה זמן לקבל החלטה . נגד אשדוד שגיאה של הקוון החלטה של שניה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

פה השופט ראה את המקרה וקיבל החלטה, טובה או לא זו שאלה אחרת.
נגד אשדוד השופט והקוון לא ראו את המקרה ושרקו על סמך "תחושת בטן" ולכן שריקה על מקרה שלא היה חמורה יותר משריקה על מקרה שהיה.
25-Jan-2015, 19:00
הודעה: #14
יש טענה שהוא שרק לאחר שהכדור היה כבר ברשת. לא בדקתי.
25-Jan-2015, 19:55
הודעה: #15
אני לא מאמין שאתם דנים בזה שופט עם אחת ההחלטות השערוריתיות שראיתי בחיי אין לי שום דרך אחרת זה פשוט שופט שאסור לו לשפוט...
היחידי שמשתווה אליו זה שי שיטרית שפיצץ משחק חצי שעה אחרי שהגיע לסיומו גם נגד הלוזונים...
25-Jan-2015, 20:30
הודעה: #16
(25-Jan-2015 19:55)דוד חטב כתב:  אני לא מאמין שאתם דנים בזה שופט עם אחת ההחלטות השערוריתיות שראיתי בחיי אין לי שום דרך אחרת זה פשוט שופט שאסור לו לשפוט...
היחידי שמשתווה אליו זה שי שיטרית שפיצץ משחק חצי שעה אחרי שהגיע לסיומו גם נגד הלוזונים...

מסכים איתך שזה ביזיון ושערוריה. לא היה צרך להגיע לדיון אם ההתנהלות שלו היא חוקית/לפי תקנון, זה לא רלוונטי.

דרך אגב, אם כשמחזירים כדור בגלל פציעה והשחקן המחזיר מנצל את זה ומבקיע גול., מה השופט אמור לעשות?

לדעתי... לאשר את השער ולתת כרטיס אדום למבקיע על התנהגות לא ספורטיבית

מפגר אבל אופטימי
25-Jan-2015, 20:51
הודעה: #17
היד של דרור בר נור , הנבדל מקילומטר של אברהם קליין , היו כבר החלטות יותר הזויות ברמות מאשר שריקה אחרי בעיטה ..
25-Jan-2015, 22:14
הודעה: #18
אם היו גברים בועדה היו ממנים שופט מחו״ל שלא נגוע באינטרסים שיישב ויחליט ולא כל מיני עסקנים בשקל...
25-Jan-2015, 23:25
הודעה: #19
אם היו גברים בוועדה, וגברים באגוד השופטים, היו מבינים ששופטים כמו וחכמון, משיח, וקסברגר לעולם לא ישתפרו וזה לא משנה אם תגלה אותם לחודש בליגה א כעונש על טעויות, טובים - הם לא נעשים מזה.
ההחלטה של אתמול מראה כמה טפשות יש אצל האלה עם המשרוקית
26-Jan-2015, 2:58
הודעה: #20
אגב מי שופט מחר ???
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)