שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
האם זה אפשרי לנצח את בית"ר ירושלים בבית ?
25-Jan-2015, 5:10
הודעה: #1
האם זה אפשרי לנצח את בית"ר ירושלים בבית ?
אמנם ניצחון אחד יפה בחוץ לא מבשר את בוא האביב , אבל מי זאת בית"ר ירושלים ? חומר שחקנים צעיר תוסס אבל יש להם בעיה הם לא יציבים , הם יכולים לנצח קבוצה גדולה ושבוע מאוחר יותר להפסיד לקבוצה מליגה א בגביע .

רוני לוי מאמן שמאמין בטאקטיקה וטאקטיקה אני אישית מעדיף מאמן שמדרבן ומטריף את שחקניו מהקו , שחקנים שמוכנים להתאבד למען מאמנם ....זאת הסיבה שרציתי את בני לם אבל גם רוני לוי טוב עם רונן גבאי אחד משלים את השני .

דבר ראשון במשחק נגד בית"ר אני לא אגיע ( דלקת ריאות ) אבל אני מאוד מקווה שההגנה לא תספוג שערים במיוחד לא עצמיים , אם נשמור על רשת נקייה אנחנו שווים גול בכל משחק לפחות וכאן הענין הטאקטי טוב לנתניה !!!!

לא יודע מה עם הרוש נקווה שהסאגה תסתיים על הצד הכי טוב , אם הרוש המגן פצוע אז המשימה של כחלון היא קשה מאוד לעצור את המגן הימני הטוב בליגה , נקווה להצלחה במשימה .
הג'וקר של המשחק הוא איך לא ערן לוי , בעיטה טובה שלו שווה שער , מסירת בישול לקיודה כנ"ל , השחקנים בקישור האחורי צריכים לשחק בשבילו , אני מת לנצח את הבית"רים , ניצחון עליהם ויש לנו 24 נקודות כמו לבית"ר עצמה !!!

אם נשמור חזק בהגנה ונהיה ראשונים לכל כדור ננצח ! כל הסוד זה רמת הלחימה של השחקנים כי כדורגל הם יודעים לשחק ... אז מכאן אני שולח להם איחולי ניצחון
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים