שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
23-Jan-2015, 15:42
הודעה: #21
משה אני לא יודע אם דני עמוס יחתום בנתניה או לא. ביום שני אין סיכוי שהוא משחק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jan-2015, 15:44
הודעה: #22
RE: אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
(23-Jan-2015 15:42)טל.מ כתב:  משה אני לא יודע אם דני עמוס יחתום בנתניה או לא. ביום שני אין סיכוי שהוא משחק.

ביום שני אריאל הרוש משחק.
23-Jan-2015, 16:57
הודעה: #23
גם אדון אפי אמר שעמוס חתם בלחיצת יד בכול מקרה רוני צריך להכין את שניר כי גם עמוס וגם הרוש לא מוכנים מנטלית

23-Jan-2015, 17:41
הודעה: #24
אני די נוטה להסכים עם משה בעיניין הרוש, למרות שאני לא בטוח כלל כי ישחק בשני. לדעתי, יש כאן משחק פוקר משולש בין המועדון, טביב והרוש, כאשר כל אחד מהצדדים מחכה לראות מי ימצמץ ראשון. לדעתי האינטרס של טביב שהרוש לא ישחק נגדו בשני לכן לא נראה לי שטביב יוותר לפחות עד יום שני. שגב כנראה רוצה להלחיץ את כולם ומוציא ידיעות כאילו דני עמוס כבר סיכם (מעניין שהאחראים על הפירסומים האלו הם אפי ופרימו...). הצד השלישי במשחק, מאור/דניאל יושבים על הגדר ומחכים לראות מי ימצמץ ראשון...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
23-Jan-2015, 18:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2015 על ידי 19:32 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
אופציה נוספת לפיתרון הסאגה:
אריאל הרוש מסכים לקזז את ה- 450 אלף ש"ח מהחוב של טביב אליו (החוב של טביב להרוש גדול יותר).
מכבי נתניה תכניס להרוש את ה- 450 אלף ש"ח לחוזה שלו בצורת בונוס או משהו דומה שישולם בתשלומים עד תום העונה.
23-Jan-2015, 18:48
הודעה: #26
(23-Jan-2015 18:17)פיליפצוק כתב:  אופציה נוספת לפיתרון הסאגה:
אריאל הרוש מסכים לקזז את ה- 450 אלף ש"ח מהחוב של טביב אליו (החוב של טביב להרוש גדול יותר).
מכבי נתניה תכניס להרוש ה- 450 אלף ש"ח לחוזה שלו בצורת בונוס או משהו דומה שישולם בתשלומים עד תום העונה.

זה היה יכול להיסגר בצורה הזו מזמן משהו פה מסריח גם מהצד של הרוש או נימני יש לי הרגשה שנימני מתכנן לנו כיפה אדומה

23-Jan-2015, 19:43
הודעה: #27
שנימני יחתים את הרוש על חוזה באחת הקבוצות באירופה שאיתן יש לו קשרים, עד לסוף העונה, ושהיא תשאיל אותו לנתניה עד סוף העונה.
ככה טביב לא יראה שקל מנתניה ובעצם שום דבר לא ישתנה
23-Jan-2015, 20:27
הודעה: #28
חברה לנתניה אין כסף לשלם לטביב. כל השאר קונספירציות וספקולציות . לי נראה שהעסק הרבה יותר פשוט. אין כסף. זהו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
23-Jan-2015, 23:12
הודעה: #29
(23-Jan-2015 20:27)טל.מ כתב:  חברה לנתניה אין כסף לשלם לטביב. כל השאר קונספירציות וספקולציות . לי נראה שהעסק הרבה יותר פשוט. אין כסף. זהו.

אתה נאיבי
23-Jan-2015, 23:36
הודעה: #30
(23-Jan-2015 14:28)אייל ס כתב:  הפועל הפכה מקבוצת "נישה" בסוף שנות ה90(אחרי השבר הגדול בסוף שנות ה80 תחילת שנות ה90),למועדון פאר בזכות מאמן מעולה,שילוב בן שחקנים צעירים ושחקני חיזוק מעולים וקהל שנבנה תוך מספר מצומצם של שנים,בתחילת שנות ה2000 הקהל של הפועל היה חריג בנוף הישראלי,שילוב של אהבה ואהדה שהגיע מכל השכבות הסוציואקונומיות וכללה משפחות משפחות של אוהדים(ממש כמו בארסנל).
הטעות הניהולית שאיפשרה לעו"ד המהולל לבנות תא אנרכיסטי בשער 5 שבתחילת הדרך היה הצבע והנשמה ובהמשך התחיל בבדלנותו ואת התוצאות רואים היום ביתר שאת.

במידה ומכבי נתניה לא תגדע את הענף הקלוקל,גם במחוזותינו ניראה את זרע הפורעונות בהבדל אחד,שם יש 9000 מנויים,כאן יש בקושי 2000,שם הגוש המעודד כולל אלפים שסוחפים 10000 אצלנו זה 100 שסוחפים 3000.
היום יש להם 300 שסוחפים 4,000-5,000 ובעונה הבאה אם זה ימשך בקצב הזה גם שם בעונה הבאה יהיו 100 שסוחפים 3,000 עם בקושי 2,000 מנויים. הכל פונקציה של הצלחה. הרי זה ברור כשמש. משום מה יש לך מן טבע כזה לנסות להקטין את הקהל שלנו.
תקשיב לי טוב- אין קבוצה אחת בארץ ש 30 שנה לא תיקח תואר ועדיין תהיה לה כמות כזו של אוהדים. פשוט אין. וזה שהיום הפועל ת"א כשיש קצת בלאגן(ואתה עצמך אומר שהמצב שם עוד טוב בהרבה מאשר אצלנו) גם הם חזרו לפרופורציות שלהם- 3,000-4,000 וביום טוב 5,000. הם לא מכבי חיפה, לא מכבי ת"א ולא בית"ר ירושלים. קבוצה שנוהלה די טוב מספר שנים הגיע להישגים, גידלה שחקני בית שהיה קל להזדהות איתם, הביאה שחקני רכש מצוינים- גם זרים וגם ישראלים, וגם מכבי נתניה, הפועל פ"ת, הפועל ב"ש, בני יהודה ואולי אפילו הפועל חיפה, ואשדוד אחרי הצלחות כאלה ומסעות מופלאים באירופה היו מוכרות אלפי מנויים.

נו בחייך אייל... אמנם אני לא מזקני השבט כאן, אבל אנחנו לא ילדים. אני זוכר טוב מאוד את הפועל ת"א והקהל שלה באותו משבר של תחילת שנות ה 90. ואני גם זוכר טוב מאוד את מכבי ת"א מביאה בקושי 4,000-3,000 לאצטדיון ר"ג בתקופות הלא טובות, ואני זוכר טוב מאוד את הפועל ב"ש שבקושי היתה מגרדת את ה 1,000 צופים בוסרמיל ושכדי שיבוא קהל עושים כניסה ב 10 ש"ח ובסוף מחלקים את רוב הכרטיסים בחינם והיום כשהולך הם מביאים מעל 4,000 לטדי.
הכל פונקציה של הצלחה וניהול נכון. בנתניה, כבר שנים להוציא תקופה מסויימת עם יאמר כל מה שבא לאנשים זה להקיא!

כל יום יוצא לי לראות אנשים שפשוט כבר לא מגיעים. אחד לא יכול לראות את בלדב, אחד אומר שהכדורגל זבל, השלישי לא יכול לראות את האוהד השמן שמקלל, הרביעי בא רק אם יהיו משהו מיוחד, החמישי יבוא רק אם יהיו שחקני בית, השישי יבוא רק לחצי גמר בר"ג, והשביעי רק אם דויד פיזנטי יחזור לשרוף את האגף. אלפים על גבי אלפים כאלה. בגמר הגביע היה נראה כאילו כל נתניה בר"ג, ואני באופן אישי מכיר עוד עשרות שלא היו במשחק. הפוטנציאל הוא עצום. העיר הזו גדלה בקצב מסחרר ועדיין רוב האוהדים בעיר הזו אוהבים את מכבי נתניה. ואני גם כל פעם מופתע, וזה מתבטא כאן בפורום מצוין- כמה אוהדים מגיעים מחוץ לנתניה, גם כאלה שגדלו בנתניה ועזבו וגם כאלה שמעולם לא גרו בנתניה.
תנו לאנשים קצת נחת ואני משוכנע שזה מועדון עם פוטנציאל קהל מספר 4 בארץ.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים