שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
23-Jan-2015, 13:15
הודעה: #11
RE: אריאל הרוש בדרך החוצה מנתניה
הפועל ת״א בחובות עצומים מתחזקים מגייסים וכו...
אצלנו קרה משהו אין גיוס אין כלום...
למה נתניה לא פונה לבורר לדחות בהמה ימים ומההכנסה של המשחק משלמים לטביב...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Jan-2015, 13:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2015 על ידי 13:26 פיליפצ'וק.)
הודעה: #12
(23-Jan-2015 13:13)אייל ס כתב:  
(23-Jan-2015 13:09)פיליפצוק כתב:  אייל ,אתה מפתיע אותי גם.
הספונסר שמממן את החוזה של הרוש לא יכול להלוות את הסכום הזה?
יוסי מאור שצץ במקרה רוני לוי לא יכול להלוות את הסכום הנ"ל?
קובי בלדב נהיה פתאום חסר אונים בגיוס כספים?
יש כל הרבה אנשים ועסקנים שסובבים סביב הקבוצה הזו (יותר מידי) אז אני מצטער, לא קונה את זה שאי אפשר לגייס את הסכום בין אם כתרומה ועל אחת כמה וכמה כהלוואה חברית (עזוב את המונחים העיסקיים).
כנראה שיש פה עוד משהו שלא מספרים פה, שישלים את התמונה המלאה.

אתה מתעקש לא להבין,הלוואה במצבה הנוכחי של מכבי נתניה,זה כסף שסיכוי גדול לא לראות אותו בחזרה וכדי לתת לאחר כסף שהסיכוי לראותו נמוך,צריך להיות או תורם או בעל אינטרס או פראייר או טמבל וכניראה שכרגע קשה למצוא אחד כזה..

אז למועדון כדורגל מכבי נתניה אין אף תורם אמיד שמוכן לתת הלוואה כאוהד תוך סיכון שאולי ההלוואה הזו תהפוך לתרומה, מעניין.
מצטער אייל לא קונה את זה.
למה לא מציעים תמורת הסכום הזה אחוזים מהכרטיס שלו או ממכירה עתידית, סוג של השקעה.
מעניין שבקבוצות אחרות כמו הפועל ת"א היצירתיות חוגגת ובנתניה אימפוטנטים.
לכולם גם ברור ששיחרור של הרוש זה להתחיל ברגל שמאל עם רוני לוי ואני ממש לא בטוח לאן הכדור שלג הזה יתגלגל, יכול להיות שרוני לוי יגיד אח"כ שלא מתאים לו כל השכונה הזו, זה לא יוסי מזרחי.
23-Jan-2015, 13:32
הודעה: #13
תקנה במחיר מבצע!
למרות שאני מרים עכשיו להנחתה לאפרים,מרשה לעצמי לספר לך שיש מעט מאוד מאוד כאלו שמכניסים יד עמוקה לכיס(כדוגמת הפועל ת"א),כאחד שבשנים האחרונות היה זה שמלווה ונותן ערבויות ולוקח סיכונים בגלל אותם אחרים שהבטיחו ובגלל שההנהלה לעיתים נסחפה אחרי גחמות האוהדים בלי לבחון את מצבה הכספי,ברור לי לחלוטין שאין כאלו אנשים,כמו שאין אוהדים שלא בעלי ממון שמוכנים לסכן סכומים סבירים כדי לעזור למועדון(מצד שני מוכנים לייעץ לאחרים מה לעשות בכספם).
23-Jan-2015, 13:37
הודעה: #14
(23-Jan-2015 13:32)אייל ס כתב:  תקנה במחיר מבצע!
למרות שאני מרים עכשיו להנחתה לאפרים,מרשה לעצמי לספר לך שיש מעט מאוד מאוד כאלו שמכניסים יד עמוקה לכיס(כדוגמת הפועל ת"א),כאחד שבשנים האחרונות היה זה שמלווה ונותן ערבויות ולוקח סיכונים בגלל אותם אחרים שהבטיחו ובגלל שההנהלה לעיתים נסחפה אחרי גחמות האוהדים בלי לבחון את מצבה הכספי,ברור לי לחלוטין שאין כאלו אנשים,כמו שאין אוהדים שלא בעלי ממון שמוכנים לסכן סכומים סבירים כדי לעזור למועדון(מצד שני מוכנים לייעץ לאחרים מה לעשות בכספם).

נחיה ונראה מי יעמוד בשער ביום שני.
אני אומר אריאל הרוש.
23-Jan-2015, 13:43
הודעה: #15
(23-Jan-2015 13:37)פיליפצוק כתב:  
(23-Jan-2015 13:32)אייל ס כתב:  תקנה במחיר מבצע!

נחיה ונראה מי יעמוד בשער ביום שני.
אני אומר אריאל הרוש.

לא שאני יודע דבר וחצי דבר על הנעשה מאחורי הקלעים,הלוואי שאתה צודק!
23-Jan-2015, 13:44
הודעה: #16
(23-Jan-2015 13:15)דוד חטב כתב:  הפועל ת״א בחובות עצומים מתחזקים מגייסים וכו...
אצלנו קרה משהו אין גיוס אין כלום...
למה נתניה לא פונה לבורר לדחות בהמה ימים ומההכנסה של המשחק משלמים לטביב...
מי אמר הפועל ת"א.? אני מקווה שלשם בחיים לא נגיע.

http://m.nrg.co.il/online/3/ART2/671/583...=3&cat=659
הבעלים של הפועל ת"א בהתייחסות ראשונה לטריקת הדלת של המנהל המקצועי שלו: "איל לא הצליח לנתק עצמו מהתקשורת, התראיין והדליף ללא הרף". על חלק מהאוהדים: "חבורת בריונים אלימה עם השפעה שלילית, לכו תקימו לכם קבוצה בליגה נמוכה"

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Jan-2015, 13:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Jan-2015 על ידי 13:58 אייל ס.)
הודעה: #17
אמיר בו לא ניהיה נאיבים,הם שידרוג של כל פרמטר שלילי וחיובי שיש במחוזותינו.
.ומכיוון שאני לא מתחלף עם איש,אז הבעיה לא קיימת.
23-Jan-2015, 14:06
הודעה: #18
אני לוקח את המשפט הזה.
רמון גם תקף חלק מהאוהדים: "חבורת בריונים אלימה מגבירה את השפעתה השלילית על המועדון. כאוהד הפועל במשך 60 שנה אני מבקש מכם, לכו תקימו לכם קבוצת ‘הפועל’ חדשה בליגה נמוכה. קראו לה הפועל אינטרנציונל ת"א, ושם תוכלו לשיר את שירי הזוועה שלכם, להניף את שלטי השטן, לומר שאתם מייצגים רק את הפועל. לקרוע דגלי ישראל, ולנהל קבוצה שתדשדש בליגות הנמוכות, כי אין לכם יכולת אמיתית לגייס כסף אפילו לליגה לאומית, ותאפשרו לנו לחזור להפועל הישנה והטובה".
רמון לוקח פה הימור רציני ויוצא נגד הקהל שממלא לו את בלומפילד ואת הקופה כל שנה אני זוכר את הפועל בעונות האליפות עם 3000 איש ביציע והיום הם מוכרים 90000 מנויים מה לעשות כנראה שיש מחיר לאלימות ומבחינת אוהדי הפועל המחיר שווה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
23-Jan-2015, 14:28
הודעה: #19
הפועל הפכה מקבוצת "נישה" בסוף שנות ה90(אחרי השבר הגדול בסוף שנות ה80 תחילת שנות ה90),למועדון פאר בזכות מאמן מעולה,שילוב בן שחקנים צעירים ושחקני חיזוק מעולים וקהל שנבנה תוך מספר מצומצם של שנים,בתחילת שנות ה2000 הקהל של הפועל היה חריג בנוף הישראלי,שילוב של אהבה ואהדה שהגיע מכל השכבות הסוציואקונומיות וכללה משפחות משפחות של אוהדים(ממש כמו בארסנל).
הטעות הניהולית שאיפשרה לעו"ד המהולל לבנות תא אנרכיסטי בשער 5 שבתחילת הדרך היה הצבע והנשמה ובהמשך התחיל בבדלנותו ואת התוצאות רואים היום ביתר שאת.

במידה ומכבי נתניה לא תגדע את הענף הקלוקל,גם במחוזותינו ניראה את זרע הפורעונות בהבדל אחד,שם יש 9000 מנויים,כאן יש בקושי 2000,שם הגוש המעודד כולל אלפים שסוחפים 10000 אצלנו זה 100 שסוחפים 3000.
23-Jan-2015, 14:49
הודעה: #20
מה לא ברור לכם? אם היו רוצים את בן הרוש , היו משיגים את הכסף,הבעיה שלא כדאי לשלם 450000 על שחקן שיש לו חוזה עד סוף העונה בלבד!!!
אופציה ראשונה שבן הרוש יחתום לעוד עונה , ואז תראו איך ישיגו כסף.
אופציה שניה דני עמוס , לא צריך לשלם עליו כלום , מרויח פחות מבן הרוש ולדעתי טוב ממנו.
אופציה שלישית שניר דורי , לדעתי לא פחות טוב משניהם והגיע הזמן לתת לו צאנס.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים