שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
20-Jan-2015, 15:54
הודעה: #31
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
(20-Jan-2015 15:36)משה.ד כתב:  זה אותו אחד שחיים את האוירה בשנה שעברה בנצרת ובכלל טרבל מיקר לא קטן. מזמן היו צריכים להרחיק אותו מהמגרש. הסיפור איתו לא תם ולא נשלם.

נזרק מהיציע בחצי גמר הגביע לאחר שהתעמת עם אוהדי ב"ש והמאבטחים.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Jan-2015, 16:00
הודעה: #32
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
אני די בטוח שגם שמעתי אותו משמיע נהמות לשחקנים שחומי עור...
בקיצור, אני חושב שהבחור או על השפעת סמים או לא שפוי.
The following 1 user Likes עידן444's post:
חזום חזום (2020-0101-2015201520152015)
20-Jan-2015, 16:58
הודעה: #33
לא יודע ספציפית על מי אתם מדברים
אני מכיר חבורה של "אנרכיסטים"(שלא מבינה את משמעות המילה אנרכסט),שהיא דור שלישי(בשנים האחרונות) של "פורעי חוק" בכל דרך אפשרית,השמות ידועים למשטרה/להנהלה/לנו....ואיש לא עושה דבר.
הם מובילים את שירי השיטנה את הקללות את ההסתה את ההתפרעויות ומנצלים זמנים קשים כדי לסחוף חלקים נוספים.

לצערי חלק מהמנהיגות(מפעם לפעם) של האוהדים קרובה עליהם ויוצרת לנו שם רע.

אני מצפה מהנהלת מכבי נתניה להתחיל לעשות מעשה...ומעשה!!!!!
אני מצפה ממשטרת ישראל,למלא את תפקידה!!!!!
20-Jan-2015, 17:03
הודעה: #34
(20-Jan-2015 16:00)עידן444 כתב:  אני די בטוח שגם שמעתי אותו משמיע נהמות לשחקנים שחומי עור...
לפי התמונה שלו הוא כהה עור. אז איך הוא יכול לנהום?
אם לפי מה שמתארים פה בפורום הוא "שור מועד" אז ראשי הקבוצה צריכים להתלונן במשטרה ולדאוג שישאר במקום הראוי לו( מעצר).
20-Jan-2015, 17:53
הודעה: #35
(20-Jan-2015 17:03)חזום חזום כתב:  
(20-Jan-2015 16:00)עידן444 כתב:  אני די בטוח שגם שמעתי אותו משמיע נהמות לשחקנים שחומי עור...
לפי התמונה שלו הוא כהה עור. אז איך הוא יכול לנהום?
אם לפי מה שמתארים פה בפורום הוא "שור מועד" אז ראשי הקבוצה צריכים להתלונן במשטרה ולדאוג שישאר במקום הראוי לו( מעצר).

בדיוק...
לכן אני לא בטוח כמה הבחור בהכרה...
20-Jan-2015, 18:12
הודעה: #36
חבל שתפוח אחד פגע בחגיגה אתמול אני מקווה שבהנהלה ידעו לטפל בו
20-Jan-2015, 18:28
הודעה: #37
(20-Jan-2015 18:12)mordii2 כתב:  חבל שתפוח אחד פגע בחגיגה אתמול אני מקווה שבהנהלה ידעו לטפל בו

זה ארגז תפוחים.
20-Jan-2015, 19:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2015 על ידי 19:55 amir.)
הודעה: #38
אני שמח להעביר לכם את תגובת המועדון ושתדעו שגם לנו היה בזה חלק אני שלחתי הודעה פרטית לרועי דניאל והמועדון שמע את הקולות גם מפה.

מועדון הכדורגל מכבי נתניה, הגיש היום תלונה במשטרה כנגד האוהד שניסה לתקוף אתמול את השוער אריאל הרוש. מנכ"ל המועדון, עו"ד רועי דניאל: "לא ננהג בסלחנות וסובלנות כלפי מי שנוהג באלימות, ומי שמשחיר את שמו של המועדון ושמם של אוהדי הקבוצה. סידור פרחים לא מהווה פתרון לאקט המכוער והמסוכן שארע אתמול. התלונה היא בשם כל מועדוני הכדורגל בארץ שמעבירה מסר חד וברור של אפס סובלנות כלפי אוהדים אלימים"
בעניין אחר, בבדיקת אולטראסאונד שקיימו היום המגן שמעון הרוש והקשר דיא סבע עולה כי השניים יעדרו מהמגרשים כשלושה שבועות עקב קרע בשריר

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
20-Jan-2015, 20:18
הודעה: #39
(20-Jan-2015 18:28)אייל ס כתב:  
(20-Jan-2015 18:12)mordii2 כתב:  חבל שתפוח אחד פגע בחגיגה אתמול אני מקווה שבהנהלה ידעו לטפל בו

זה ארגז תפוחים.

מסכים שלא מדובר רק בבחור הספציפי אבל ברגע שירחיקו אחד השאר או התיישרו או יורחקו אבל צריך להתחיל ממישהו ...
20-Jan-2015, 22:09
הודעה: #40
יש גם כאלו סביבנו בתור לבנק (אם הם לא מחלטים לעקוף) בביתי הספר , בשכונות....,
מדובר באנשים שספק אם הם מחזיקים בשפת אם או יודעים לספור עד 100 ולכתוב את שמם. אלו אנשים מהרמה הכי נמוכה,
והם לא ישתנו. לצערנו הם מתרכזים בדר"כ סביב הכדורגל ומוצאים לכל הקבוצות שם רע.
ככל שהמדינה מפותחת יותר הכמות שלהם פוחתת, בישראל הם נמצאים בעליה מתמדת .

מפגר ולא אופטימי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים