שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
20-Jan-2015, 23:32
הודעה: #41
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
אני לא מכיר אותו אבל אני בטוח שהוא יושב בשורות הראשונות ביציע התחתון, סמוך לספסל של נתניה, ומקלל בלי סוף כל דבר יחד עם החבורה הבזויה שתמיד נמצאת שם.. אני גם בטוח מאיזה שכונה בנתניה כל החבורה הזאת נמצאת..

יש אוהדים כאלה שאני מתבייש שהם עיר שלי/ארץ שלי/נושמים את האויר שאני נושם...
הם בטוח גלגול של בני ישראל מתקופת המדבר, שתמיד היו מתלוננים על כל דבר... אני מקווה שיקבלו עונשים כמו שקיבלו במדבר
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jan-2015, 1:34
הודעה: #42
RE: כתבה מעניינת מאפליקציית ערוץ הספורט! אוהד נתניה פרץ לאוטובוס כדי לפגוע בהרוש
(20-Jan-2015 19:54)amir כתב:  אני שמח להעביר לכם את תגובת המועדון ושתדעו שגם לנו היה בזה חלק אני שלחתי הודעה פרטית לרועי דניאל והמועדון שמע את הקולות גם מפה.

מועדון הכדורגל מכבי נתניה, הגיש היום תלונה במשטרה כנגד האוהד שניסה לתקוף אתמול את השוער אריאל הרוש. מנכ"ל המועדון, עו"ד רועי דניאל: "לא ננהג בסלחנות וסובלנות כלפי מי שנוהג באלימות, ומי שמשחיר את שמו של המועדון ושמם של אוהדי הקבוצה. סידור פרחים לא מהווה פתרון לאקט המכוער והמסוכן שארע אתמול. התלונה היא בשם כל מועדוני הכדורגל בארץ שמעבירה מסר חד וברור של אפס סובלנות כלפי אוהדים אלימים"
בעניין אחר, בבדיקת אולטראסאונד שקיימו היום המגן שמעון הרוש והקשר דיא סבע עולה כי השניים יעדרו מהמגרשים כשלושה שבועות עקב קרע בשריר

סבע הרוש בן שושן ...כמה פצועים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים