שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
14-Jan-2015, 22:33
הודעה: #11
RE: אלי שגב
(14-Jan-2015 22:22)אייל ס כתב:  
(14-Jan-2015 22:12)עידן444 כתב:  האיש הזוי. כנס לאתר של רדיו אמצע הדרך תשמע את הראיון. אם האיש שפוי לגמרי ולא משקר, אני כבר איבדתי כל כיוון לגבי מה שקורה בקבוצה הזו...

לא הבנתי מה אתה טוען,שהאיש הזוי או שאיבדת כיוון?
או זה או זה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2015, 22:36
הודעה: #12
אני כבר לא מבין מה קורה הוא הרי הודיע שהוא עוזב ופתאום הוא נשאר??? אז למה לא משלם לשחקנים את המשכורות
14-Jan-2015, 22:47
הודעה: #13
(14-Jan-2015 22:22)אייל ס כתב:  
(14-Jan-2015 22:12)עידן444 כתב:  האיש הזוי. כנס לאתר של רדיו אמצע הדרך תשמע את הראיון. אם האיש שפוי לגמרי ולא משקר, אני כבר איבדתי כל כיוון לגבי מה שקורה בקבוצה הזו...

לא הבנתי מה אתה טוען,שהאיש הזוי או שאיבדת כיוון?

בכל אופציה שלא אבחר המועדון הזה יוצא רע, רע מאוד.
14-Jan-2015, 23:02
הודעה: #14
אלי שגב
(14-Jan-2015 22:28)amir כתב:  אלי שגב ב 90fm "רוני לוי יהיה המאמן גם אם נרד. על כל שחקן שיעזוב יש אפשרות להביא אחר. יוסי מאור לא השקיע שקל והוא לא מי שמשלם את שכרו של המאמן החדש. עד סוף העונה אני אהיה מושקע 20 מיליון שקלים בקבוצה"

מה קרה הנוכל עונה פתאום לכולם מאתמול לא סגר את הטלפון השקרן .

קנה טוקמן...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
14-Jan-2015, 23:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2015 על ידי 23:06 amir.)
הודעה: #15
את זה קראתם ?
שוחחנו על הנושא עם הבעלים אלי שגב ועם המאמן הטרי של הצהובים.

אמרת בראשון בינואר שתעזוב את מכבי נתניה, תגובתך?
"אם תוכיחו לי שזה מה שאמרתי, אתן לכם מה שאתם רוצים. אני אמרתי בינואר, לא בראשון בינואר, ואמרתי שיש לי כוונה לעזוב את מכבי נתניה. אני לא יכול ולא רוצה להישאר בקבוצה. מי שהזרים כסף למועדון זה אני, לא אתם ולא אף אחד אחר. אל תיכנסו לשיקולים שלי, אני לא חושב שהקבוצה שלי מתרסקת".

אתה עדיין מנהל את הקבוצה משלט רחוק?
"בואו נדייק, לא הייתי אמור להיות בישראל, אין לי שום כוונה לנהל את נתניה מהארץ. אני קיבלתי קבוצה שעמדה על סף פירוק, קיבלתי קבוצה עם גרעון של 10 מיליון שקלים. העלתי אותה ליגה וצימצמתי את הגרעון ל-3 מיליון שקלים".

רוני, איך המינוי נולד, באמת בפגישה בלונדון כפי ששגב מספר?
"קיבלתי מאלי שגב טלפון בו אמר שהם כנראה נפרדים מיוסי מזרחי. אחרי שהפרידה סוכמה, ישבתי עם רועי וקבענו את התנאים".

למה לקחת את המשרה? יש לך שם שעומד לפניך ושגב לא בטוח אם יישאר, אתה לא חושש?
"אני חושש, אבל התחלתי את הדרך שלי בנתניה ואני מרגיש זיקה לקבוצה. אני חושב שזה נכון לחזור לעזור לה להיחלץ מהתקופה הקשה. אני מבין שיש הרבה אי ודאות ויש לסחוט את המקסימום מהמצב הזה".

ביקשת ערבויות על החוזה שלך?
"לא ביקשתי ולא קיבלתי ערבויות. אני אומר להפגש עוד פעם עם רועי יותר מאוחר. אני מאמין שהדברים יסתדרו ואף פעם לא ביקשתי דברים כאלה".

בינתיים הרבה שחקנים אמורים להשתחרר מהקבוצה
"אני פחות רוצה להתייחס לשמות מסוימים, כי הם במילא לא ימשיכו. הבעיה היא אם החלוץ המרכזי ילך".

מצד אחד אין כסף למשכורות ומצד שני ממנים אותך, משהו פה לא מוזר מבחינתך?
"אם אני מבין נכון, קראתי אצלכם שנכנס כסף למועדון, שני מיליון שקלים. נכנס גם כסף מהעירייה. המצב קשה, אני חושש. היו לי כמה אפשרויות, אבל עכשיו האפשרות הזאת מתאימה לי".

באיזה מצב נמצאת נתניה מבחינה מקצועית?
"אתם יודעים שהמצב קשה מאוד בנתניה, גם מבחינת היכולת והמורל של הקבוצה. בשביל מכבי נתניה, להישאר בליגה זאת תהיה הצלחה גדולה".

אתה לא חושש לרדת ליגה?
"בהחלט חושש".

אתה חושש מהמצב המקצועי והכלכלי, אך בכל זאת סגרת לשנה וחצי במועדון
"זה נבע גם מהגעגועים, כבר אמרתי שאני אוהב מכבי נתניה. עברתי את תחילת דרכי בכדורגל ואני מרגיש מחויבות. בעיקר בזכות הרצון לחזור לאמן, ננסה להתמודד ולעשות את המקסימום בנתניה. יש הרבה אנשים שיעשו הכל כדי להשאיר את נתניה בליגת העל".

וטל מ רק בשבילך רוני לוי מתואם עם רועי דניאל כבר חודש וחצי .

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Jan-2015, 23:14
הודעה: #16
(14-Jan-2015 21:46)עידן444 כתב:  לפני יומיים יוסי מאור העביר 200,000 ש״ח והוא אומר הבטחון מלא שיוסי מאור לא שם אגורה. לעומתו הוא כבר שם למעלה מ 20 מיליון. הוא גם לא מכר את האוטו. זה שיוסי מאור יממן את רוני לוי זה גם שטויות...
בקיצור, כנראה החודשים האחרונים לא היו. הכל מצויין.

הכל מצוין, רצים לאליפות, בונים את תקציב 2017 ועוד מעט גם שפיגלר יחזור.
14-Jan-2015, 23:44
הודעה: #17
קצת היסטוריה למי שלא מכיר רועי דניאל שימש דובר מכבי חיפה כשרוני לוי אימן שם ...
נראה לי שיש ביניהם קשר טוב ומכבי נתניה מרוויחה מאמן טוב ...
נקווה שגם יתורגם לתוצאות שישאירו אותנו בליגה ....
המהלך היה מתוכנן גם אם לא סגור לפרטי פרטים...
אם אני קורא נכון את המפה מאור+דניאל מנסים למזער נזקים ואחרי ששגב יסגור את הבור שפער(או לפחות את חלקו) המועדון יעבור למאור כנראה עם עזרה של עוד כמה אנשי עסקים...
אתמול היינו בתחתית הביוב והיום אפשר לשדר אופטימיות זהירה ...גם עצם העובדה שמאור ראה שחלק מהערבויות חולטו לדעתי תרמה לנושא
14-Jan-2015, 23:49
הודעה: #18
אלי שגב
השיחה אצל אופירע היתה הכי מצחיקה איציק זוהר נכנס בו וביטל כול תשובה שלו עד ששגב ניתק הבן אדם חי בסרט מטורף רק חבל שאנחנו שחקנים בסרט

Sent from my iPhone using Tapatalk
14-Jan-2015, 23:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Jan-2015 על ידי 23:54 עידן444.)
הודעה: #19
(14-Jan-2015 23:44)דוד חטב כתב:  קצת היסטוריה למי שלא מכיר רועי דניאל שימש דובר מכבי חיפה כשרוני לוי אימן שם ...
נראה לי שיש ביניהם קשר טוב ומכבי נתניה מרוויחה מאמן טוב ...
נקווה שגם יתורגם לתוצאות שישאירו אותנו בליגה ....
המהלך היה מתוכנן גם אם לא סגור לפרטי פרטים...
אם אני קורא נכון את המפה מאור+דניאל מנסים למזער נזקים ואחרי ששגב יסגור את הבור שפער(או לפחות את חלקו) המועדון יעבור למאור כנראה עם עזרה של עוד כמה אנשי עסקים...
אתמול היינו בתחתית הביוב והיום אפשר לשדר אופטימיות זהירה ...גם עצם העובדה שמאור ראה שחלק מהערבויות חולטו לדעתי תרמה לנושא
דוד, אתה חייב לשמוע את הראיון עם אלי שגב.
אחריו כבר לא תהיה בטוח בשום דבר שקשור במועדון הזה. אני מרגיש שאני בתוך הזיה. אלא אם כן יוצאים מנקודת הנחה שאלי שגב כבר לא איתנו... חי באיזה עולם מקביל...

(14-Jan-2015 23:49)mordii2 כתב:  השיחה אצל אופירע היתה הכי מצחיקה איציק זוהר נכנס בו וביטל כול תשובה שלו עד ששגב ניתק הבן אדם חי בסרט מטורף רק חבל שאנחנו שחקנים בסרט

Sent from my iPhone using Tapatalk
אצל אפי ישראל כמובן שהיה לו ראיון מאוד נוח. אפי ישראל אמר שצריך לקרוא רחוב על שמו בנתניה כהוקרה על תרומתוSmile
15-Jan-2015, 0:07
הודעה: #20
מיום ליום שגב מזכיר לי את גומא אגיאר. רק שלא ילך לחפש שבויים בעזה...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים