שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוסי מזרחי אתה יודע שאני לא נגדך אבל הגיע הזמן לעזוב עכשיו
14-Jan-2015, 1:52
הודעה: #1
יוסי מזרחי ושי הולצמן אני מאחרוני המאמינים בכם במכבי נתניה ולא בגללכם אלא בגלל ההתנהלות של הבעלים כולם ומנהלי המועדון שלא שמרו עליו מכל משמר ראו בטובתם יותר מטובת המועדון ....

למה אני פונה אליך יוסי כי אתה אדם ישר עם לב סופר אמיץ מאמן אחר מזמן היה בורח מתפטר , דורש את כל החוזה עד הסוף אבל אני מכיר אותך ויודע אל מי אני פונה ישירות .

כרגע ההשפעה שלך על השחקנים היא אפסית ועוד מעט משתחררים המון שחקנים ככה שאין לך מה לעשות עם מה שישאר בסגל ... אתה תראה בתוצאת תיקו הישג ויופי אתה לא אשם גם אם לא נרד ליגה , אבל לא בשביל זה באת לנתניה ... באת כי ידעת שזאת אימפריה באת כי תמיד יש לכל מאמן וותיק חשק להחזיר את האימפריה חזרה ... אז זהו שפספסת השחקנים שבחרת לא מסוגלים ...

בני לם יקח את מה שנשאר ויהפוך אותם תוך חודש ליחידה ללוחמה בטרור , הוא יקרע אותם באימונים יצרח ויקלל כשצריך ויתחיל לנצח ברצף עד שנגיע לחוף מבטחים , אתה בזמנו קיבלת את הצ'אנס שלך בהפועל ירושלים עם אורי מלמיליאן , הגיע הזמן של בני לם ....

אני יודע שאתה רוכש המון הערכה וכבוד רב לאלי שגב ורק בגללו נשארת בנתניה אבל הפעם גם יבקש מליון פעם אל תסכים להישאר תמורת כל הבטחה שהיא שיהיה בסדר שהכל יסתדר , הפעם תסביר לו שאין ברירה ההשפעה שלך על השחקנים נגמרה ....

תודה רבה יוסי מזרחי ושי הולצמן עשיתם הכל מצידכם אבל בבקשה אל תעבירו עוד משחק בתחתית עם סכנין אלו נקודות חשובות לנו , עם בני לם על הקווים אנחנו מנצחים את סכנין 4-0 , זה נשמע דמיוני אבל אני יודע עם מי יש לי עסק .
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Jan-2015, 2:15
הודעה: #2
RE: יוסי מזרחי אתה יודע שאני לא נגדך אבל הגיע הזמן לעזוב עכשיו
איך אתה יכול לרשום משפט הזוי כמו "מאמן אחר מזמן היה בורח מתפטר , דורש את כל החוזה עד הסוף" ?
מאמן שמתפטר לא זכאי לפיצויים, וזו הסיבה היחידה שיוסי מזרחי לא נשאר.
הוא מסרב לותר על גרוש מהחוזה שיש לו ולא מעניין אותו מכבי נתניה.
ושלא תבין אותי לא נכון, לדעתי הוא צודק והוא לא אשם שהבעלים הפושע לא משלם משכורות ומפרק את הקבוצה.

צריך ללחוץ על אורליצקי שיחלט את המניות משגב, יתבע אותו בבית משפט על רמאות בגלל הערבויות ולפחות שמכבי נתניה תיפטר ממנו.
ובקשר לבני לם... אתה הזוי לגמרי. אנחנו צריכים מאמן שכבר התמודד עם מצב כזה ולא מאמן מתחיל.
אולי גיא לוי?
14-Jan-2015, 2:31
הודעה: #3
עם הסגל הזה שום מאמן לא יעזור. חוליית הגנה שהיא מסננת שוער שתופס אויר קישור חסר מושג והתקפה שלו פוגעת פלוס שחרור שחקנים. לא בני לם ולא משה גלאם .. העונה הזו גמורה עם מזרחי או בלעדיו. ואת שני הפועלים הרומנים לא הביא משרד העבודה .. רק מזרחי אשם בפירוק הזה . חידלון תקציבי שלא מעט ממנו נובע מהחתמת שחקנים מיותרים שלא ראו דקה של משחק ורק לקחו כסף ובעוד אלה שכן חתמו מקומם במקרה הטוב בליגה למקומות עבודה. בשנה הבאה מחכה לנו שנת שיקום ארוכה ומייגעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Jan-2015, 14:42
הודעה: #4
RE: יוסי מזרחי אתה יודע שאני לא נגדך אבל הגיע הזמן לעזוב עכשיו
arika אתה לא מבין מה זה להיות מאמן של קבוצת תחתית
צריך מאמן שהוא סמכות על הקו ולא דוגמן פוסטר כמו גיא לוי שמדבר כאילו הוא משחק בשח מט
צריך מאמן שיטריף שחקנים מדעתם ויוציא מהם 500% בכל משחק - זה רק בני לם ואם לא בני לם אני ממשיך להעדיף את יוסי מזרחי על פני כל מאמן אחר שפנוי כולל רוני לוי
היה מתאים לי גם יובל נעים זה שאימן בבית"ר ועכשיו באשקלון
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים