שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רועי דניאל ביציע העיתונות
13-Jan-2015, 17:09
הודעה: #11
יפה אמרת. אני לא ראיתי את התוכנית אבל לעניות דעתי הלא קובעת יוסי מאור לא יקח את נתניה בטרם כוסו הבורות וזה כנראה יקרה בשנה הבאה בליגה הלאומית . לא רואה אותו לוקח את החוזה של מזרחי או של כל ליצן אחר שחתום עד המילניום הבא . הוא יעדיף שהם יעופו קודם.
נ.ב .. 770 אלף שקל לשנה מקבל הכלומניק שהקבוצה שלו נראית הכי לא מאומנת שאפשר שטעה בכל עמדה במגרש שסיבך את נתניה בעסקאות מפוקפקות ( מי אמר אריאל הרוש) שהביא ברזילאי שלא יכול לרוץ במחיר אסטרונומי וששידרג את עמדת המגן הימני בבלם בן 19 מטוברוק . הנה עוד מאמן שגמר את קריירת האימון שלו על חשבון מכבי נתניה. ועל זה היינו אומרים בגולני .. עד מתי אוג׳ 82 ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jan-2015, 17:26
הודעה: #12
RE: רועי דניאל ביציע העיתונות
(13-Jan-2015 16:59)פיליפצוק כתב:  
(13-Jan-2015 10:14)עידן444 כתב:  למי שלא ראה- אלה עיקרי דבריו.
מכבי נתניה מועדון במשבר- זה לא סוד.
מוסרית הוא לא יכול להחזיק אף שחקן שיבוא עם הצעה מקבוצה אחרת שיכולה לתת לו יציבות כלכלית ועל כן כולם על המדף בהעברה חופשית מלבד קאיודה שימכר.
יוסי מאור מסייע כספית ואתמול העביר עוד 200,000 ש״ח כדי שלא יחזרו צ׳קים בטווח המיידי.
הביע נכונות לקחת את הקבוצה כאשר אלי שגב ישחרר אותה מידיו וכמובן בלי בור כלכלי. השאיפה היא לסיים את העונה בצורה מאוזנת.
בונים על כספים שיועברו השבוע או בתחילת שבוע הבא מהעיירה וממכירת לארי קאיודה. ו... אלי שגב. רועי נמצא איתו בקשר רציף ועדיין מאמין שהוא יזרים כסף לקבוצה. אלי שגב טוען שה 600000 לא הועברו בגלל עניין טכני בלבד.
נשאל למה אלי שגב לא משחרר את הקבוצה וענה- אלי שגב מאמין שהוא יכול להמשיך להחזיק את הקבוצה.
שאלו אותו האם בעצם ההתנהלות של לצמצם בכל מחיר ולשחרר כל שחקן שירצה זה אומר שהוא השלים עם ירידת ליגה. אמר שהוא עדיין חושב שהקבוצה יכולה להישאר בליגה. רואים בהשארת אריאל הרוש נקודת מפתח בסיכויי הקבוצה ועובדים על פיתרון.
כשעלה נושא עומרי קנדה עלו הטונים באולפן. רועי דניאל הרים את קולו על פרימו ואמר שהפרסומים על כך שעומרי קנדה נזרק מביתו ונלקח רכבו שקריים. הוא התבקש לחפש דירה ורכב ועד אז הוא בדירה וברכב + דלקן של מכבי נתניה.

אמר באופן חד משמעי- מכבי נתניה לא תלך לפירוק!!!!!

כמה מכוחותינו הגיעו אמש לביתו של עופר אורליצקי שפנה לרועי דניאל שיבקש מהם לעזוב את המקום. רועי דניאל הבטיח להם שאורליצקי יפגש עם נציגי האוהדים והוסיף כי אורליצקי עוזר לקבוצה כל העת כולל בגיוס כספים.

1.רועי דניאל אמר שיוסי מאור מבחינתו ברגע שאלי שגב שם את הקבוצה "על המדף" הוא לוקח אותה ממנו מידיית יחד עם מס' אנשי עסקים, הוא לא אמר שזה רק בתנאי שהיא נקייה מחובות.
2.מדוע אלי שגב לא משחרר את הקבוצה על אף שהוא הודיע שהוא מעוניין לעזוב ועל אחת כמה וכמה שהוא מתקשה להזרים כסף, לא ברור לי.
3.מדוע לא מפעילים את אורליצקי להוציא את המועדון מידי אלי שגב? לא ניתנה תשובה ברורה.
4.מדוע רועי דניאל מאמין שאלי שגב יכול להחזיק את הקבוצה למרות כל מה שקורה.
יש הרבה דברים שקורים/שקרו שלא מספרים ונמצאים מתחת לפני השטח. הדברים האלה הם אלה שיענו על השאלות ששאלתי.
נראה שרועי דניאל עדיין נותן הרבה קרדיט לאלי שגב. יתכן שיותר מידי.

אגב, משהו ששכחתי להזכיר, מכבי נתניה הגיע להתאחדות לכדורגל לבקש את מענק העליה לליגת העל שעדיין לא שולם וגילתה שהמצב הכלכלי של ההתאחדות לכדורגל לא פחות קשה, ואין אפשרות להעביר לנתניה את מענק העליה.

אנחנו מצפים מההתאחדות לכדורגל לעזור. מסתבר שההתאחדות אפילו לא מסוגלת לשלם למכבי נתניה את מענק העליה שמגיע לה!
13-Jan-2015, 17:26
הודעה: #13
(13-Jan-2015 17:09)טל.מ כתב:  יפה אמרת. אני לא ראיתי את התוכנית אבל לעניות דעתי הלא קובעת יוסי מאור לא יקח את נתניה בטרם כוסו הבורות וזה כנראה יקרה בשנה הבאה בליגה הלאומית . לא רואה אותו לוקח את החוזה של מזרחי או של כל ליצן אחר שחתום עד המילניום הבא . הוא יעדיף שהם יעופו קודם.
נ.ב .. 770 אלף שקל לשנה מקבל הכלומניק שהקבוצה שלו נראית הכי לא מאומנת שאפשר שטעה בכל עמדה במגרש שסיבך את נתניה בעסקאות מפוקפקות ( מי אמר אריאל הרוש) שהביא ברזילאי שלא יכול לרוץ במחיר אסטרונומי וששידרג את עמדת המגן הימני בבלם בן 19 מטוברוק . הנה עוד מאמן שגמר את קריירת האימון שלו על חשבון מכבי נתניה. ועל זה היינו אומרים בגולני .. עד מתי אוג׳ 82 ..

ובגלל זה יש כאן שני צירי זמן:הציר ה״קר״ ללא רגש אומר בואו נמתין, כדי לא לכסות את הבור של הנוכל. גם במחיר של ירידת ליגה. הציר השני, החם, אומר שצריך להיכנס עוד אתמול, לזרוק את החאפר וצוותו ולהציל את העונה. למזלנו הפערים בטבלה קטנים כך שכמה נצחונות וניצלת. לא למזלנו- היריבות יתחזקו ואנחנו נלך ותדעך עם החאפר ושחקנים לא מונהגים שגם לא כל כך שווים משהו.
אני סבור שניתן לשלב בכך שיש להוציא את הקבוצה משגב תוך טיפול משפטי נפרד בערבויות מול הבקרה ושגב. דאז אפשר גם לטפל מקצועית בבעיות.
אני לא בטוח שיותר זול יהיה לרדת ליגה מאשר להשקיע כיום בהישארות גם אם המשמעות מבחינת מאור(וזה בהחלט כספו והחלטתו)היא להכניס את היד טיפה יותר עמוק לכיס.
13-Jan-2015, 17:34
הודעה: #14
(13-Jan-2015 17:09)טל.מ כתב:  יפה אמרת. אני לא ראיתי את התוכנית אבל לעניות דעתי הלא קובעת יוסי מאור לא יקח את נתניה בטרם כוסו הבורות וזה כנראה יקרה בשנה הבאה בליגה הלאומית . לא רואה אותו לוקח את החוזה של מזרחי או של כל ליצן אחר שחתום עד המילניום הבא . הוא יעדיף שהם יעופו קודם.
פיליפצ'וק צודק. רועי דניאל לא התנה את לקיחת הבעלות ע"י יוסי מאור בדבר. רסקין המשיך אותו ואמר "אתה מתכוון שיקח אותה מפירוק". רועי דניאל השיב לו- "בפרוש לא! מכבי נתניה לא תלך לפרוק!"
גם לי, בדיוק כמוך, לא נשמע סביר שיוסי מאור יקח עליו את ההתחייבויות הקיימות ועל זה בדיוק עומל קשה רועי דניאל- לנקות את הקבוצה כמה שאפשר. אני חייב להגיד שהוא נראה די בטוח ביכולתו לעשות זאת.
תוכנית יעול על מנת להקטין הוצאות
כסף מהעיריה
מכירת קאיודה
חוזה פרסום גדול
כסף מאלי שגב(מקווה שהוא יודע למה הוא שומך על זה)
יוסי מאור כמכבה שרפות

כל אלה אמורים להביא את מכבי נתניה לחוף מבטחים כלכלי.
המון סימני שאלה...
מצב לא פשוט...
נקווה לטוב...
13-Jan-2015, 17:47
הודעה: #15
    תן לי רגע להיות המניאק .. אם יוסי מאור היה רוצה להכניס כרגע את ראשו לקלחת הוא היה עושה את זה , מעיף את מזרחי בחזרה לימק"א מביא איזה חיזוק זול בהשאלה מי אמר מרגוליס (כישרון ענק, משכורת חייל, גם זול וגם אולי ישאיר אותנו בליגה) ממנה את בני לם למאמן עד סוף העונה עם אופציה ומרגיע את המערכת. הוא לא עושה את זה כי הבור גדול מידי. אם נצא מינואר בלי קאיודה בלי שריקי גביש אולי בלי אריאל הרוש ועוד כמה, ובלי שום חיזוק - מי נראה לכם יבקיע גול ? סבתא שלי עליה השלום ?

13-Jan-2015, 17:55
הודעה: #16
אני מאוד מקווה שנשאר בליגה. בסגירת חלון ההעברות נדע מה הסיכוי שזה יקרה.
ממה שהבנתי יוסי מאור לא יכול לעשות דבר כל עוד הקבוצה שייכת לשגב. אלי שגב הוא בעל השליטה החוקי הקבוצה. אם אתה שואל אותי, גם במידה ויוסי מאור יכול לקחת שליטה כעת למרות שאלי שגב הוא הבעלים זה מטומטם מאוד מצידו לעשות זאת כעת.
13-Jan-2015, 17:58
הודעה: #17
נו אז גם מאור חושב ככה.. לכן מה שיקרה יקרה רק בשנה הבאה כנראה בלאומית

13-Jan-2015, 18:00
הודעה: #18
(13-Jan-2015 17:47)טל.מ כתב:      תן לי רגע להיות המניאק .. אם יוסי מאור היה רוצה להכניס כרגע את ראשו לקלחת הוא היה עושה את זה , מעיף את מזרחי בחזרה לימק"א מביא איזה חיזוק זול בהשאלה מי אמר מרגוליס (כישרון ענק, משכורת חייל, גם זול וגם אולי ישאיר אותנו בליגה) ממנה את בני לם למאמן עד סוף העונה עם אופציה ומרגיע את המערכת. הוא לא עושה את זה כי הבור גדול מידי. אם נצא מינואר בלי קאיודה בלי שריקי גביש אולי בלי אריאל הרוש ועוד כמה, ובלי שום חיזוק - מי נראה לכם יבקיע גול ? סבתא שלי עליה השלום ?

טל רק להזכיר שרועי רצה לקחת למטולה את הרכב השני איך שגב השתולל כול עוד שגב מחזיק שבעים וחמש אחוז אף אחד לא יכול לעשות כלום לכן צריך בחוכמה לקחת ממנו את המניות ואז יוסי מאור יכול לעבוד

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Jan-2015, 18:54
הודעה: #19
נו אולי השחקנים יעלו בראש רגוע לפי הצהובון וואן הועבר 150 אלף דולר מהבנק בלונדון ומחר עוד 100 אלף

Sent from my iPhone using Tapatalk
13-Jan-2015, 19:21
הודעה: #20
לבקש סליחה מהבן אדם שגרם לכל הסמטוחה הזאת ? אין לי בעיה אבל רק כשהוא יסביר למה הוא לא קונה משגב את קיודה במחיר מציאס ומשאיר אותו בנתניה
למה הוא לא הזרים את הכספים כבעלים שמחזיק 25% מהמניות
למה הוא לא מרגיע את המערכת ואומר לשחקנים " אל תדאגו תשחקו תנצחו אני כאן כששגב הולך "

אין לי בעיה לבקש סליחה מכל אדם אם הוא ראוי לה בנתיים חוץ מההבלחה על 200 אלף שקל אין הרבה ידיעות כאן אייל סגל כאוהד תרם יותר
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים