שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מזרחי , הולצמן , שפיגלר הביתה- הגיע זמן הבני לם
13-Jan-2015, 6:52
הודעה: #1
עכשיו אתם כאוהדים זונות שאין להם בושה בפנים בוכים למה לא בני לם ? רק בני לם ישאיר אותנו ליגה , רק בני לם יעורר את השחקנים ....

אני שמח שהגעתם למסקנה הזאת אבל לפחות תנו גיבוי לבני לם עם חוזה לשנתיים וחצי עם תקציב לליגת העל .... לא לא עכשיו אלא בסיום העונה כשהרבה בעלים יחפשו לקנות את מכבי נתניה הקבוצה התוססת בליגה !!!!

בשביל זה בני חייב להרגיש שמכבי נתניה רוצה אותו כמאמן בוגרים באמת ולא כניסיון אלא גם לתקופה שאם הוא נכשל יש לו אפשרות לתקן ...

בני לם כבר לא משחק אבל הוא מאמן מצויין אבל כל מאמן צריך חיילים :
עמדת המפתח היא שוער אז הרוש או אפילו דני עמוס הולך

הרוש בשער , הרוש המגן , 3 הבלמים הצעירים , חסן , לוי , אבו עביד , כחלון ופרץ מגינים ימניים
פירס , צלישר ,גרשומוב קשרים אחוריים , דיע סבע , אברהם , רול , אברג'יל , קיודה ,ואור ברוך ! + כל שחקן שלא ימצאו לו מקום !!!

הסגל הזה לא עולה הרבה כסף ובני לם אם יצליח מביא אותנו לפליאוף עליון עם כדורגל יפה מהיר והרבה שערים , אתם תראו שחקנים מתאבדים על המגרש בשביל הנקודות .

כל השחקנים שמחזיקים תקציב משוחרר וזה כולל את ערן לוי , בן שושן , סרגי , ג'ורג'ו , קנדה , שטרית , מנשה , שריקי , דאבור , ואם שכחתי עוד תזכירו לי !!! אבל אם אחד מאלו לא מוצא קבוצה בני זוכה בו ובלדב דואג לתקציב ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Jan-2015, 8:46
הודעה: #2
RE: מזרחי , הולצמן , שפיגלר הביתה- הגיע זמן הבני לם
(13-Jan-2015 6:52)זאב רווח כתב:  עכשיו אתם כאוהדים זונות שאין להם בושה בפנים בוכים למה לא בני לם ? רק בני לם ישאיר אותנו ליגה , רק בני לם יעורר את השחקנים ....

אני שמח שהגעתם למסקנה הזאת אבל לפחות תנו גיבוי לבני לם עם חוזה לשנתיים וחצי עם תקציב לליגת העל .... לא לא עכשיו אלא בסיום העונה כשהרבה בעלים יחפשו לקנות את מכבי נתניה הקבוצה התוססת בליגה !!!!

בשביל זה בני חייב להרגיש שמכבי נתניה רוצה אותו כמאמן בוגרים באמת ולא כניסיון אלא גם לתקופה שאם הוא נכשל יש לו אפשרות לתקן ...

הרוש בשער , הרוש המגן , 3 הבלמים הצעירים , חסן , לוי , אבו עביד , כחלון ופרץ מגינים ימניים
פירס , צלישר ,גרשומוב קשרים אחוריים , דיע סבע , אברהם , רול , אברג'יל , קיודה ,ואור ברוך ! + כל שחקן שלא ימצאו לו מקום !!!

הסגל הזה לא עולה הרבה כסף ובני לם אם יצליח מביא אותנו לפליאוף עליון עם כדורגל יפה מהיר והרבה שערים , אתם תראו שחקנים מתאבדים על המגרש בשביל הנקודות .

כל השחקנים שמחזיקים תקציב משוחרר וזה כולל את ערן לוי , בן שושן , סרגי , ג'ורג'ו , קנדה , שטרית , מנשה , שריקי , דאבור , ואם שכחתי עוד תזכירו לי !!! אבל אם אחד מאלו לא מוצא קבוצה בני זוכה בו ובלדב דואג לתקציב ...

הקול קול זאב והידיים ידי אפרים..
13-Jan-2015, 11:48
הודעה: #3
אני לא מבין למה בני לם מסתפק בפלייאוף עליון. לדעתי עם הסגל הזה אליפות זו לא מילה גסה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Jan-2015, 12:06
הודעה: #4
(13-Jan-2015 6:52)זאב רווח כתב:  עכשיו אתם כאוהדים זונות שאין להם בושה בפנים בוכים למה לא בני לם ? רק בני לם ישאיר אותנו ליגה , רק בני לם יעורר את השחקנים ....

זאביק זה אתה ???? מה אכלת הבוקר ????
ולענין עצמו הלואי שמזרחי והולצמן יעזבו מי שיחליף אותם זה כבר פחות משנה למרות שהיתי שמח שרונן גבאי יהיה העוזר של בני לם אם מרקו קיבל צאנס למה לא בני
13-Jan-2015, 14:09
הודעה: #5
מסכים איתך שיתנו לבני לם לאמן הוא מספיק טוב....
13-Jan-2015, 19:12
הודעה: #6
זה הענין אתם רוצים את בני כדרך אגב כאילו למה לא תנו לו צ'אנס
אני רציתי את בני לם לפני גיל לנדאו לפני התלתלים אבל אוהדי מכבי נתניה בדרך כלל לא אוהבים את שחקני העבר שלהם לא מכבדים אותם , תקראו מה אומרים על חיים בר " הבלם הכי טוב אי פעם בישראל " אפילו משחק פרידה לא עשו לו ולהמון כוכבי עבר..

רוב אוהדי מכבי נתניה הם אוהדים זונות אין לכם הבנה מה זה להיות אוהדים בכלל כל אחד נהיה כאן פרשן דמיקולו ומחזיק מעצמו מנתח מערכות של משחקי כדורגל וטאקטיקה ושמטיקה אבל אין לכם נשמה של אוהד אני מבטיח לכם גם אם בני לם עם הסגל שציינתי יביא אותנו לפליאוף העליון ותחילת העונה הבאה התלתלים יתקשר רובכם תלחצו למנות את התלתלים זה שרצה לקחת כל שחקן שזז ממכבי נתניה כשעבר לחיפה פתאום נתניה הקבוצה הכי יקרה בעיניו דוגרי כמה מכם גמרו במכנסיים כששמעתם אותו אומר זאת ???

טל.מ אשרי המאמין אתה פסימי בכל ענין אני מאמין בכל ליבי שעם הסגל שציינתי + שחקן או שתיים שלא ימצאו קבוצה בני לם יביא אותנו לפליאוף העליון עד סיום הליגה , השחקנים ירוצו כמו סוסים מטורפים , אתה צעיר לא יודע על מה אני מדבר אבל אתה לא יודע עוד המון דברים זה בסדרנעוד תלמד
13-Jan-2015, 20:29
הודעה: #7
אני באמת צעיר ממך. בשנה שתיים גג ארבע. אבל אני שמח שאתה פה כדי ללמד אותי. בעיקר לקלל .. קהל של זונות !
תכלס ידידנו חסר המושג - גם מוריניו לא יוציא כלום מהסגל שבנה הקומבינטור מזרחי. לענייננו - המינוי של בני לם אם יקרה הוא לא כדי להציל את המועדון כי אי אפשר להציל - המועדון מת. המטרה היא שמזרחי ישחרר כי הוא לא בא לאמן הוא בא להעביר את הזמן . כי הוא חאפר כי הוא שם זין כי הוא מקומבן. בני לפחות בקטע הזה - את התשוקה שלו לנצח אי אפשר להכחיד. את ירידת הליגה הוא לא ימנע אבל אצלו אולי! אנשים ירוצו על המגרש ולא יעשו טובות.

13-Jan-2015, 20:41
הודעה: #8
מבלי להיכנס לסיבות שהובילו את רווח או השד יודע מה שמו לכוון את החיצים לבני לם כמושיע החדש,
לעצם העניין כנראה זהו הפתרון הנכון להחזר התשוקה למשחק לשחקנים שלנו שנראים כל כך אומללים מקצועית.
אגב, אני לא הייתי פוסל רעיון של בני לם מנהל מקצועי( כפי שעשה בנוער) עם סמכויות דומות למנג'ר- מעל מזרחי.
אם מזרחי יאכל את הצפרדע הזו, מצידי שיישאר....
13-Jan-2015, 20:59
הודעה: #9
כל עוד שגב בעיניינים וההזרמה הזו קצת מחזקת את זה הוא לא יפגע לא במזרחי ולא במוטלה.

13-Jan-2015, 21:28
הודעה: #10
טל.מ אני לא נגדך אני נגד הראייה השחורה שלך בכל ענין ומצב

אתה מסרב להיות קבוצה כמו עכו שמקבלת מהעירייה אני בעד שסוחרי סמים ורועי זונות יכניסו כסף על מנת שהמועדון לא ימות

אתה רוצה למות יפה אני מוכן לחיות מכוער

רק בקטע הזה אני מתנגח איתך

זה ששגב העביר עכשיו כסף אחרי שדאג שנפסיד 8 נקודות נגד הפועל תל אביב אשדוד וחיפה לא משמח אותי
עכשיו שאנחנו שינואר אני חושב שיוסי ושי מיצו את עצמם בנתניה ועדיף שבני לם יקח את המושכות
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים