שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
למי שחושב שהכל זה רק המצב הכלכלי
11-Jan-2015, 15:57
הודעה: #11
ואיך תגרום להם ? כשרון אין להם מוטיבציה גם לא, הם רואים את המאמן שלהם שנראה כאילו הוא מת ללכת, שחקני חיזוק לא יגיעו, המנטליות שלהם היא של לוזרים. מי ירים אותם ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jan-2015, 16:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2015 על ידי 16:10 KOBI.)
הודעה: #12
RE: למי שחושב שהכל זה רק המצב הכלכלי
עצוב מאוד רק נס יציל את הקבוצה אני לא רואה גם מישהו שיקנה את הקבוצה עם חובות חרהה של שחקנים לא מוכנים לווותר קצת על כסף.....

(11-Jan-2015 16:06)KOBI כתב:  עצוב מאוד רק נס יציל את הקבוצה אני לא רואה גם מישהו שיקח את הקבוצה עם חובות חרהה של שחקנים לא מוכנים לווותר קצת על כסף.....
11-Jan-2015, 17:48
הודעה: #13
[quote='טל.מ' pid='29998' dateline='1420977451']
ואיך תגרום להם ? כשרון אין להם מוטיבציה גם לא, הם רואים את המאמן שלהם שנראה כאילו הוא מת ללכת, שחקני חיזוק לא יגיעו, המנטליות שלהם היא של לוזרים. מי ירים אותם ?
[/quo
אתה כבר הרמת ידים שנתניה תפורק אני לא . יש בסיס טוב של שחקנים שיכולים להשאיר אותנו בליגה שחרר חמישה שחקנים יש היום שחקנים ללא קבוצה שיכולים לבוא בעלות נמוכה . תעלה שחקן שניים מהנוער ואם נרד יש לך בסיס לעלות . אבל להמשיך כמו היום זה אסון ופשע לנו כקהל ולהם כשחקנים
11-Jan-2015, 17:50
הודעה: #14
(11-Jan-2015 17:48)mordii2 כתב:  [quote='טל.מ' pid='29998' dateline='1420977451']
[/quo
אתה כבר הרמת ידים שנתניה תפורק אני לא . יש בסיס טוב של שחקנים שיכולים להשאיר אותנו בליגה שחרר חמישה שחקנים יש היום שחקנים ללא קבוצה שיכולים לבוא בעלות נמוכה . תעלה שחקן שניים מהנוער ואם נרד יש לך בסיס לעלות . אבל להמשיך כמו היום זה אסון ופשע לנו כקהל ולהם כשחקנים

מורדי,כל עוד המנהיגות המקצועית הקיימת מובילה אותנו,אין כלום ושום דבר!
הסיכוי שלנו לשרוד(מקצועית),יתחיל והסתיים בהחלפת הצוות המקצועי.
11-Jan-2015, 17:53
הודעה: #15
(11-Jan-2015 17:50)אייל ס כתב:  
(11-Jan-2015 17:48)mordii2 כתב:  [quote='טל.מ' pid='29998' dateline='1420977451']
[/quo

מורדי,כל עוד המנהיגות המקצועית הקיימת מובילה אותנו,אין כלום ושום דבר!
הסיכוי שלנו לשרוד(מקצועית),יתחיל והסתיים בהחלפת הצוות המקצועי.

אבל הוא לא ילך. מחכה ליתרת הכסף שלו.
11-Jan-2015, 17:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2015 על ידי 17:57 טל.מ.)
הודעה: #16
אי אפשר להחליף כלום כשאין כסף לכלום . השחקנים הקיימים לא ישאירו אותנו בליגה בטח עם הכלומניק שעל הספסל

11-Jan-2015, 18:01
הודעה: #17
(11-Jan-2015 17:54)טל.מ כתב:  אי אפשר להחליף כלום כשאין כסף לכלום . השחקנים הקיימים לא ישאירו אותנו בליגה בטח עם הכלומניק שעל הספסל

אז בתור צעד ראשון שהוא ילך/יעזיבו אותו...כסף גם ככה אין..תביא את מי שירצה לאמן ותאמין לי שיעמדו בתור,בני לם/קשטן הבן/גילי לנדאו ועוד רבים אחרים..דבר ראשון תעיף אותו ואת העוזר שלו...גם מאמן עפולה יכול להציל אותנו...
11-Jan-2015, 18:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 11-Jan-2015 על ידי 18:07 משה.ד.)
הודעה: #18
מה שניקרא זה שאתם מציבים פה מטרה שמקדשת את האמצעיים. אז יאללה שלהקת המקלים תופעל שוב

מקללים
11-Jan-2015, 18:40
הודעה: #19
(11-Jan-2015 18:06)משה.ד כתב:  מה שניקרא זה שאתם מציבים פה מטרה שמקדשת את האמצעיים. אז יאללה שלהקת המקלים תופעל שוב

מקללים

חבל שהגענו עד הלום. לו חפצי חיים אנחנו, זה בלעדי החאפרים. יוסי, העוזר ורוח הקודש האחראית על האין כושר
11-Jan-2015, 18:47
הודעה: #20
כרינו לעצמנו את הבור . נגיד ילך מזרחי ויבוא בני לם. על מה הוא ידבר איתם ? על רוח המועדון ?נראה לך שעדת המתחזים לשחקני כדורגל שבלי מכבי נתניה אני בספק אם היו רואים מגרש בליגת העל, אכן תושפע מדבריו ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים