שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שורה תחתונה
11-Jan-2015, 1:19
הודעה: #1
שורה תחתונה
עוד יוציאו אותנו מהטוטו באמת. אין טעם לכדורגל במצב הזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
11-Jan-2015, 11:12
הודעה: #2
RE: שורה תחתונה
טל עד הגול שיחקו כמו שאר המשחקים חצי ראשון אפילו היתה הנעת כדור כשהשחקן הטוב במגרש גבי...נייד ומנהל את המשחק וגם רומריו היה אגרסיבי ולא רע בחצי הראשון , מי שממש אכזב זה קאיודה , ערן לוי , ודיא סבע שאין לי בעיה שהוא עושה דריבל באיזורי הכרעה אבל יש לי בעיה כשהוא עושה את בחצי ומאבד כדור...
הרוש- הגולים לא באשמתו אבל ראבק מה זו ההססנות הזו ? בטחון על ההגנה הוא לא משרה
הרוש- מגן חלש גם הגנתית וגם התקפית , פרווה
סירגי- משחק טוב
ירין - נלחם והשתדל אבל כרגע זה לא מספיק הגנתית עוד אין לי בעיה למרות הגול אבל התקפית עזוב את הפאולים עזוב את הכדורים הארוכים תעשה הגנה ואל תנהל לי את המשחק
רן רול - הלוואי והיו לי עוד 10 כמוהו וכמו עומר פרץ ברור שבחלק ההתקפי בינוני אבל מאמץ ומחוייבות של 100 אחוז...
מזרחי ניהול משחק מחפיר חיכה שנקבל את הגולים בשביל לעשות חילופים ועוד הוציא את השחקנים שהיו הכי פחות גרועים במקום להוציא את קאיודה וערן לוי הוא הוציא את רן רול וגבי ...
לאן נעלמו שריקי את בן שושן ???
חייבים להתארגן כמה אוהדים חזקים ומשפיעים לצאת מהפורום לשבת לדבר לגבש דרכי פעולה ...
ההנהלה חייבת להחליט עם מי יוצאים למלחמה יש כאלה שברגע האמת ימכרו אותך בהרגשה שלי דיא סבע משחק בשביל עצמו ולא למען הקבוצה ...לעומתם רן רול , עומר פרץ , איאד(למרות החולשה) נותנים 100 אחוז
11-Jan-2015, 11:17
הודעה: #3
שורה תחתונה
שריקי שוחרר ובן שושן פצוע

Sent from my iPhone using Tapatalk
11-Jan-2015, 11:40
הודעה: #4
עד מתי נסבול מהבינוניות של ירין חסן את עידו לוי????????????
11-Jan-2015, 11:52
הודעה: #5
(11-Jan-2015 11:12)דוד חטב כתב:  טל עד הגול שיחקו כמו שאר המשחקים חצי ראשון אפילו היתה הנעת כדור כשהשחקן הטוב במגרש גבי...נייד ומנהל את המשחק וגם רומריו היה אגרסיבי ולא רע בחצי הראשון , מי שממש אכזב זה קאיודה , ערן לוי , ודיא סבע שאין לי בעיה שהוא עושה דריבל באיזורי הכרעה אבל יש לי בעיה כשהוא עושה את בחצי ומאבד כדור...
הרוש- הגולים לא באשמתו אבל ראבק מה זו ההססנות הזו ? בטחון על ההגנה הוא לא משרה
הרוש- מגן חלש גם הגנתית וגם התקפית , פרווה
סירגי- משחק טוב
ירין - נלחם והשתדל אבל כרגע זה לא מספיק הגנתית עוד אין לי בעיה למרות הגול אבל התקפית עזוב את הפאולים עזוב את הכדורים הארוכים תעשה הגנה ואל תנהל לי את המשחק
רן רול - הלוואי והיו לי עוד 10 כמוהו וכמו עומר פרץ ברור שבחלק ההתקפי בינוני אבל מאמץ ומחוייבות של 100 אחוז...
מזרחי ניהול משחק מחפיר חיכה שנקבל את הגולים בשביל לעשות חילופים ועוד הוציא את השחקנים שהיו הכי פחות גרועים במקום להוציא את קאיודה וערן לוי הוא הוציא את רן רול וגבי ...
לאן נעלמו שריקי את בן שושן ???
חייבים להתארגן כמה אוהדים חזקים ומשפיעים לצאת מהפורום לשבת לדבר לגבש דרכי פעולה ...
ההנהלה חייבת להחליט עם מי יוצאים למלחמה יש כאלה שברגע האמת ימכרו אותך בהרגשה שלי דיא סבע משחק בשביל עצמו ולא למען הקבוצה ...לעומתם רן רול , עומר פרץ , איאד(למרות החולשה) נותנים 100 אחוז
סיכום נחמד אבל לא ענייני אולי שכחת מטרת משחק הכדורגל היא הבקעת שערים ואתמול לא הגעת לאף מצב, משחק ראשון בקריירה של השוער החיפאי שהוא לא נוגע בכדור ואפילו לא צריך לזנק, כל השאר לא מעניין.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
11-Jan-2015, 11:59
הודעה: #6
טל ,השורה האחרונה!!
ברגע שהבנתי שהמאמן הכושל לא מפנה את מקומו,והשחקנים כבר לא מחויבים לקבוצה ,אין טעם לבוא למשחקים וכל החמישה מינויים שלי לא הגיעו אתמול,(וזה לא בגלל הקור)חבל על העצבים.
11-Jan-2015, 12:06
הודעה: #7
שורה תחתונה
מה שניסיתי להגיד הוא שהקבוצה בחוסר חשק מוחלט ובחוסר רצון לעלות בכלל לדשא. זה מורגש בכל נגיעה שלהם בכדור. ובקבוצה שהיא כל כך חלשה , ויסלחו לי אלה שטוענים שיש חלשות הרבה יותר, זה קשקוש, הקבוצה היחידה שהיינו עדיפים עליה היתה סכנין ואיפה הם ואיפה אנחנו, בקבוצה כזו לא מוכשרת , בלי רצון בלי אנרגיה בלי מלחמה אי אפשר לעשות כלום. בשכונה מתאמצים יותר. ולכן אין לזה טעם. גם אני ושני הבנים שבאים איתי החלטנו שפשוט אין טעם לבוא יותר. כל עוד לא יקרה משהו דרסטי שישנה את הלך הרוח, הקבוצה לא שווה אפילו הימור בטוטו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
11-Jan-2015, 13:24
הודעה: #8
דוד לפי הניתוח שלך כפי הנראה ראינו שני משחקים שונים. רומריו הפסיד כל כדור שהגיע אליו ורן רול כנל . ירין בעט כל כדור שהגיע אליו ללא כתובת. היו הרבה יותר מסירות שהשחקנים מסרו לאחור מאשר קדימה . לא ראית טיפת מחויבות מאף פח שלבש את המדים הצהובים אתמול. עצוב.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים