שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
קיודה ישחק בנתניה עד סוף העונה
08-Jan-2015, 14:39
הודעה: #11
RE: קיודה ישחק בנתניה עד סוף העונה
אפשר לדעת מי זה אותו חבר מועצה?

מפגר ולא אופטימי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Jan-2015, 14:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 14:49 עידן444.)
הודעה: #12
אייל הזכיר כאן את אשקלון. מה שהעריה עשתה שם כשהעבירה את הקבוצה לרשותה מידיים פרטיות היא הזרקת סם חיים לקבוצה גוססת בעיר שאוהבת כדורגל. בעונת העליה שלנו ב 1999 אי אפשר היה שלא להתרשם מהקהל הגדול של אשקלון שהיה היחיד שקרא עלינו תיגר ביציעים באותה עונה. אפילו יותר מהקהל של הפועל ב"ש שנשאר מאחור...
לעומת זאת בעונה שעברה היה ניתן להתרשם מהעליבות של כמות האוהדים שהגיע לראות את הפועל אשקלון הן כשהיא עוד היתה קרובה לצמרת והן כשהיתה בקרבות הישרדות. הבנתי שהעונה בליגה א' הקהל חזר שם בגדול.
כשמשהו חשוב לעיר העיריה צריכה להתערב. פרוספר אזגי חירב את הפועל אשקלון והעיריה קמה כדי לשים סוף לעוול הזה. אלי שגב עשה למכבי נתניה נזק גדול שבעתיים ורצוי שהעיריה תתערב גם כאן בקבוצה בעיר עם מסורת וכמות אוהדים גדולה פי כמה משל הפועל אשקלון לפני שהיא תגיע לאותה ליגה שנמצאת בה אשקלון היום.
ברור שזה טוב לליגה א' ולליגה לאומית ואשקלון תמצא עצמה במצב של הפועל עכו במקרה הטוב כשתגיע לליגת העל וזו לא התנהלות נכונה שעיריה תחזיק קבוצת כדורגל. בעכו זה נראה נורא. גם ברמה"ש.
הנקודה היא שסיוע של רשות מקומית במצבי קיצון לא חייב להצביע על שחיתות. במצבי קיצון זה דבר מתבקש.

(08-Jan-2015 14:39)אני gad כתב:  אפשר לדעת מי זה אותו חבר מועצה?

אמרו את שמו בתוכנית של אפי ישראל. שמעתי בחצי אוזן תוך כדי מקלחת ולא קלטתי את השם.
08-Jan-2015, 15:00
הודעה: #13
(08-Jan-2015 14:39)אני gad כתב:  אפשר לדעת מי זה אותו חבר מועצה?

ד"ר ישראל שטבון מ"הבית היהודי".
08-Jan-2015, 16:18
הודעה: #14
אמנם יש הרבה פוליטיקה אבל עיריה לא צריכה לתקצב מועדון פרטי (קל וחומר גם של סוחר הילדים) ושחקני כדורגל מקצוענים.
אם כבר לתקצב אז רק למחלקת הנוער ולחייב את מחלקת הנוער בסבסוד תשלומים לשחקנים מעוטי יכולת.
כמובן צריך שקיפות מלאה כספית של מחלקת הנוער.
08-Jan-2015, 16:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Jan-2015 על ידי 16:54 עידן444.)
הודעה: #15
כמו שמישהו אמר כאן- תקצוב מחלקת נוער ומתן מתקנים זה דבר שמתבקש ובטח לא פסול שיהיה ממומן ע"י העיריה אם אין מקור אחר.
התקציב של 2015 שלא הסכימו להקדים לא מכסה חצי מתקציב מחלקות הנוער והמתקנים בתקציב של מכבי נתניה.
העיקר שבקיץ תהיה ארנה לכדורגל חופים בעיר הספורט נטולת הספורט.

וטוברוק זה מועדון שמחזיק את עצמו ולא בגלל שהבעלים שלו משקיע כסף- אלא כי זה מועדון נוער למטרות רווח שגם לא בדיוק משרת את ילדי העיר. חלק גדול מבוגרי המחלקה אינם תושבי נתניה. אל תשים את מכבי נתניה ובית"ר טוברוק באותו משפט בנושא תקצוב.
08-Jan-2015, 17:47
הודעה: #16
(08-Jan-2015 12:16)עידן444 כתב:  יצחק תשובה לא חייב לאף אחד כלום. זה בטוח. האמת שגם לא מדוייק כי יש לו חוב ציבורי מאותן "תספורות".
הקבוצה בגסיסה כבר עכשיו והוא יושב מהצד. האמת שאני לא יודע כמה הוא מודע למצב. הוא עסוק היום באיך להפוך ליהודי העשיר בעולם. גם זה אגב מאוצרות טבע אבל פה המדינה מטומטמת יותר מאשר הוא חזיר. הוא לקח את כל הסיכון על עצמו ועכשיו המדינה שלא סייעה לו בכלום רוצה לתפוס עליו טרמפ.
ליצחק תשובה יש לי טענה אחת. כמו שאייל אמר, האיש לא מקיים הבטחות. לרוב ההבטחות אני לא מודע, כמו למשל הדברים שאייל אמר עכשיו. שמעתי את בלדב רומז על דברים שתשובה הבטיח ולא קיים. ואפילו שמדובר בכסף קטן. אבל יש הבטחה אחת שהוא עשה קבל עם ועדה. בחגיגות העליה ב 1999 הוא עמד על הבמה בכיכר העצמאות ואמר "אני אקח אתכם לאירופה". חבל שמי שקיים את ההבטחה הוא יהודי גרמני שהגיע למכבי נתניה בלי שבכלל הכיר אותה קודם...
היהודי הגרמני עדיין ספונסר של הקבוצה ד"א...
08-Jan-2015, 18:21
הודעה: #17
(08-Jan-2015 16:51)עידן444 כתב:  כמו שמישהו אמר כאן- תקצוב מחלקת נוער ומתן מתקנים זה דבר שמתבקש ובטח לא פסול שיהיה ממומן ע"י העיריה אם אין מקור אחר.
התקציב של 2015 שלא הסכימו להקדים לא מכסה חצי מתקציב מחלקות הנוער והמתקנים בתקציב של מכבי נתניה.
העיקר שבקיץ תהיה ארנה לכדורגל חופים בעיר הספורט נטולת הספורט.

וטוברוק זה מועדון שמחזיק את עצמו ולא בגלל שהבעלים שלו משקיע כסף- אלא כי זה מועדון נוער למטרות רווח שגם לא בדיוק משרת את ילדי העיר. חלק גדול מבוגרי המחלקה אינם תושבי נתניה. אל תשים את מכבי נתניה ובית"ר טוברוק באותו משפט בנושא תקצוב.

עידן אתה צודק בהיקפים.
ההגיון הבריא מחייב תקצוב וסבסוד ילדי נתניה,שימוש במתקני העיריה חינם אין כסף ועזרה בסבסוד כרטיסים למעוטי יכולת/לצעירים/לחיילים ואולי גם בכל נושאי השיטור והסדרנות.
08-Jan-2015, 18:35
הודעה: #18
(08-Jan-2015 17:47)itzhak כתב:  
(08-Jan-2015 12:16)עידן444 כתב:  יצחק תשובה לא חייב לאף אחד כלום. זה בטוח. האמת שגם לא מדוייק כי יש לו חוב ציבורי מאותן "תספורות".
הקבוצה בגסיסה כבר עכשיו והוא יושב מהצד. האמת שאני לא יודע כמה הוא מודע למצב. הוא עסוק היום באיך להפוך ליהודי העשיר בעולם. גם זה אגב מאוצרות טבע אבל פה המדינה מטומטמת יותר מאשר הוא חזיר. הוא לקח את כל הסיכון על עצמו ועכשיו המדינה שלא סייעה לו בכלום רוצה לתפוס עליו טרמפ.
ליצחק תשובה יש לי טענה אחת. כמו שאייל אמר, האיש לא מקיים הבטחות. לרוב ההבטחות אני לא מודע, כמו למשל הדברים שאייל אמר עכשיו. שמעתי את בלדב רומז על דברים שתשובה הבטיח ולא קיים. ואפילו שמדובר בכסף קטן. אבל יש הבטחה אחת שהוא עשה קבל עם ועדה. בחגיגות העליה ב 1999 הוא עמד על הבמה בכיכר העצמאות ואמר "אני אקח אתכם לאירופה". חבל שמי שקיים את ההבטחה הוא יהודי גרמני שהגיע למכבי נתניה בלי שבכלל הכיר אותה קודם...
טוב לשמוע...
למרות שהסיכוי שיחזור נמוך עד לא קיים, אני מניח שהוא עדיין גבוה מהסיכוי שהטייקון בן העיר יעשה זאת.
08-Jan-2015, 18:43
הודעה: #19

חושב שאתה טועה.
08-Jan-2015, 18:43
הודעה: #20
(08-Jan-2015 18:43)אייל ס כתב:  

חושב שאתה טועה.
אני חושב שלא.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים