שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חאפר, חאפר ושוב פעם חאפר
07-Jan-2015, 18:48
הודעה: #11
RE: חאפר, חאפר ושוב פעם חאפר
(07-Jan-2015 18:44)אייל ס כתב:  
(07-Jan-2015 18:38)עידן444 כתב:  העליתי את הסוגיה הזו באייסוקר כי הייתי סקרן לדעת מה חושבים על הסוגיה.

"דעתי היא שהוא מת כבר שיפטרו אותו או שיקבלו את הבקשות שלו להתפטר וזה בלי קשר לנושא הזה של השלג שכן הכבישים יחסמו והוא לא יוכל לחזור לביתו כי אני לא מצפה ממאמן להיות יומיים שלושה מחוץ לבית ולממן לעצמו גם בית מלון, על אחת כמה וכמה כזה שכבר זמן רב לא מקבל משכורת"

זו תגובה שקיבלתי.
לדעתי כל מילה בסלע.

לא לדאוג למאמן בנושא השכר.....מצבו טוב מכל שכירי נתניה....
בדרך כלל הודעותיך לוטות בערפל אז בטח לא תענה, אבל אני חייב לשאול-
איך ולמה?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2015, 18:50
הודעה: #12
(07-Jan-2015 18:48)עידן444 כתב:  
(07-Jan-2015 18:44)אייל ס כתב:  
(07-Jan-2015 18:38)עידן444 כתב:  העליתי את הסוגיה הזו באייסוקר כי הייתי סקרן לדעת מה חושבים על הסוגיה.

"דעתי היא שהוא מת כבר שיפטרו אותו או שיקבלו את הבקשות שלו להתפטר וזה בלי קשר לנושא הזה של השלג שכן הכבישים יחסמו והוא לא יוכל לחזור לביתו כי אני לא מצפה ממאמן להיות יומיים שלושה מחוץ לבית ולממן לעצמו גם בית מלון, על אחת כמה וכמה כזה שכבר זמן רב לא מקבל משכורת"

זו תגובה שקיבלתי.
לדעתי כל מילה בסלע.

לא לדאוג למאמן בנושא השכר.....מצבו טוב מכל שכירי נתניה....
בדרך כלל הודעותיך לוטות בערפל אז בטח לא תענה, אבל אני חייב לשאול-
איך ולמה?
בזמן האחרון יצרת קשר אינטימי עם אפרים...אני מאמין שהוא יסביר לך לא פחות טוב מימני Smile
07-Jan-2015, 19:28
הודעה: #13
חחח
קשר אינטימי עם אפריים?
היו לו כמה הברקות לאחרונה אבל ניסחפת...
07-Jan-2015, 20:53
הודעה: #14
פשוט מאוד מזרחי קיבל את רוב השכר שלו כבר במיקדמה לפני העונה וגם מענק חתימה, כנראה שצדיק יודע נפש בהמתו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
07-Jan-2015, 21:00
הודעה: #15
(07-Jan-2015 20:53)amir כתב:  פשוט מאוד מזרחי קיבל את רוב השכר שלו כבר במיקדמה לפני העונה וגם מענק חתימה, כנראה שצדיק יודע נפש בהמתו.
הוא יכול להתארח אצל הולצמן..אבל חאפר נשאר חאפר..הוא פשוט כבר מגזים...זה מעבר לכסף..זו ההתנהלות שלו..הבחירות ההזויות שלו...הוא בחר את קנדה ולא נתן לו הזדמנות..ואפשר להמשיך כך שחקן שחקן...נמאס ממנו...ולדעתי כל אחד אבל כל אחד אחר יהיה טוב ממנו...שיתחיל דבר ראשון עם הרכב זהה שבועיים רצוף...אני מקווה שיהיה שלג ליד ביתו עד מוצ"ש...
07-Jan-2015, 21:14
הודעה: #16
(07-Jan-2015 21:00)davidb7 כתב:  
(07-Jan-2015 20:53)amir כתב:  פשוט מאוד מזרחי קיבל את רוב השכר שלו כבר במיקדמה לפני העונה וגם מענק חתימה, כנראה שצדיק יודע נפש בהמתו.
הוא יכול להתארח אצל הולצמן..אבל חאפר נשאר חאפר..הוא פשוט כבר מגזים...זה מעבר לכסף..זו ההתנהלות שלו..הבחירות ההזויות שלו...הוא בחר את קנדה ולא נתן לו הזדמנות..ואפשר להמשיך כך שחקן שחקן...נמאס ממנו...ולדעתי כל אחד אבל כל אחד אחר יהיה טוב ממנו...שיתחיל דבר ראשון עם הרכב זהה שבועיים רצוף...אני מקווה שיהיה שלג ליד ביתו עד מוצ"ש...

חחחחח
סוף סוף מה שכתבת- במקום רק לעצבן גם גרם לי לחייך.
09-Jan-2015, 22:39
הודעה: #17
לאימון המסכם הוא כבר לא הגיע.
האווירה הזויה, אין חשק להתאמן" 09/01/2015 | 14:53
שחקני מכבי נתניה קיימו בעצלתיים אימון מסכם לקראת המשחק מול הפועל חיפה
שתף כתבה זו:commentprint
מאת: אביתר לנג ודורון בר צילום: ערן לוף

במכבי נתניה מפלס הלחץ בשמיים והאווירה במועדון, כסולידריות עם מזג האוויר השורר בחוץ, קודרת לחלוטין. האימון המסכם שנערך הבוקר לקראת המשחק מחר, מול הפועל חיפה, התקיים בעצלתיים ושחקנים בקבוצה סיפרו כי בכל הקשור לפאן המנטאלי, הקבוצה מגיעה למשחק מול האקס, ראובן עטר, במצב אולי הגרוע ביותר. מאמן הקבוצה יוסי מזרחי נעדר מהאימון, אותו העביר עוזרו, שי הולצמן.

"

" האווירה כאן פשוט הזויה", אמר היום שחקן בכיר בנתניה לספורט2 והוסיף: "אין חשק גדול להתאמן בגלל כל המצב הכלכלי במועדון שמוביל גם למתחים גדולים בחדר ההלבשה".

השחקן מכוון בעיקר לעימות בין צמד הזרים הרומנים, כריסטיאן סארגי וגבי ג'יורג'יו עם הקפטן, ערן לוי, שלשום באימון, עימות בו לוי גם החליף חילופי דברים קשים עם רומאריו פירס הברזילאי.

"הזרים לא מחשבנים לערן ממטר, הם לא סופרים אותו ולא נותנים לו גרם של כבוד", סיפר גורם בנתניה.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
09-Jan-2015, 23:50
הודעה: #18
אם לא החוזים השמנים שאנשים חסרי מושג נתנו להם שאי אפשר להיפטר מהם שלושתם היו על המטוס הראשון לקיבינימט.
10-Jan-2015, 9:08
הודעה: #19
(09-Jan-2015 22:39)amir כתב:  לאימון המסכם הוא כבר לא הגיע.

במכבי נתניה מפלס הלחץ בשמיים והאווירה במועדון, כסולידריות עם מזג האוויר השורר בחוץ, קודרת לחלוטין. האימון המסכם שנערך הבוקר לקראת המשחק מחר, מול הפועל חיפה, התקיים בעצלתיים ושחקנים בקבוצה סיפרו כי בכל הקשור לפאן המנטאלי, הקבוצה מגיעה למשחק מול האקס, ראובן עטר, במצב אולי הגרוע ביותר. מאמן הקבוצה יוסי מזרחי נעדר מהאימון, אותו העביר עוזרו, שי הולצמן.

"

" האווירה כאן פשוט הזויה", אמר היום שחקן בכיר בנתניה לספורט2 והוסיף: "אין חשק גדול להתאמן בגלל כל המצב הכלכלי במועדון שמוביל גם למתחים גדולים בחדר ההלבשה".

השחקן מכוון בעיקר לעימות בין צמד הזרים הרומנים, כריסטיאן סארגי וגבי ג'יורג'יו עם הקפטן, ערן לוי, שלשום באימון, עימות בו לוי גם החליף חילופי דברים קשים עם רומאריו פירס הברזילאי.

"הזרים לא מחשבנים לערן ממטר, הם לא סופרים אותו ולא נותנים לו גרם של כבוד", סיפר גורם בנתניה.

במידה וזה נכון ויוסי מזרחי לא הגיע גם לאימון המסכם בשישי,אין לו יותר סיבה להגיע למתחם האימונים.
10-Jan-2015, 10:24
הודעה: #20
(10-Jan-2015 9:08)אייל ס כתב:  
(09-Jan-2015 22:39)amir כתב:  לאימון המסכם הוא כבר לא הגיע.

"

במידה וזה נכון ויוסי מזרחי לא הגיע גם לאימון המסכם בשישי,אין לו יותר סיבה להגיע למתחם האימונים.
אתמול אני מניח שהוא לא יכל להגיע גם אם מאוד היה רוצה. הבעיה היא יום קודם שהוא עשה אחורה פנה, אבל אני חייב להגיד לך, אני באמת לא מצפה ממנו לחפש לעצמו מלון, ולממן אותו מכספו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים