שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
06-Jan-2015, 10:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 06-Jan-2015 על ידי 10:54 עידן444.)
הודעה: #21
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
הבקרה נתנה אולטימטום לשגב. הוא פג. בהנחה שהיום בבוקר אין 600,000 ש"ח בחשבון הקבוצה על הבקרה התקציבית לממש את כל האפשרויות הקיימות שהמתינו עימם עד לתום האולטימטום.
שגב איש נחמד, וכנראה מצליח כל פעם מחדש לרכך את כולם. הזמן תם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
06-Jan-2015, 10:57
הודעה: #22
(06-Jan-2015 9:41)אייל ס כתב:  
(06-Jan-2015 9:28)טל.מ כתב:  לא ברורות לי המסקנות שלך בפסקה הראשונה. יוסי מאור שותף. יוסי מאור הצהיר שמכבי נתניה בהחלט מעניינת אותו ויש לו כוונה לנהל אותה ביחד עם עוד אנשי עסקים. מאז לא שמעתי הכחשה . מכבי נתניה מתפרקת. לבוא ולהגיד שבגלל שמישהו קונה מנוי ב600 שקל אין לו זכות לשאול מה קורה עם זה שהצהיר הצהרות במיוחד במצבנו כשאנחנו על ערש דווי , קצת מקוממת. אני מניח שהשלמת עם מותו של המועדון. עובדתית אף אחד לא נוקף אצבע. חוקית גם יוסי מאור בעלים וחוקית גם הוא יכול לקבוע מה קורה במועדון, זה שגם כרגע כשהכל מתפרק הוא בוחר לשבת על הגדר אומר כנראה הכל לגבי רצונו וכוונותיו.

טל,השותפות של יוסי מאור על הנייר בלבד ואין לה שום מחויבות כספית(בוא לא נכנס לזה,אך זו היתה הפשרה בין השניים אחרי ששגב תפס את כל הבמה ולא השאיר מקום לאיש).
.מכבי נתניה כניראה מעניינת אותו לכן הוא עדיין בסביבה וכניראה שהכניס יד לכיס,אך לא עושה זאת בצורה רשמית ובטח ובטח לא יעשה זאת בצורה מסיבית לפני שהתבררו היקפי החובות והמחויבויות ובעיקר לפני שיתבררו גורלות הצ'קים הערבויות והעברות הכספים שבעיקר שומעים עליהם ופחות רואים אותם.
לא מכיר איש עסקים נבון שיכנס לעסק בלי בדיקת נאותות מסודרת(או בטחונות/בטוחות לחובות העבר).גם שאתה לוקח על עצמך חובות מחויבויות,אתה רוצה לדעת מה היקפם.

יוסי עזר ועוזר גם היום, כך שלגלגל עליו ואליו את כל החבילה זה לא נכון, בכל אופן מבחינה פורמלית, בוודאי מהיבט משפטי הוא אינו קובע או מחליט על מדיניות. עצוב שהרוב נתון לחסדיו של שגב, אך זה המצב.
06-Jan-2015, 11:05
הודעה: #23
צריך להפסיק את ההצגה של שגב כמסכן שמכר את הבית שלו ושמחר בבוקר מכניס כסף שום עיתונאי אמיתי לא שואל אותו שאלות אמיתיות או חושף את האמת השחורה מענין אם זאב דיבר איתו

Sent from my iPhone using Tapatalk
06-Jan-2015, 11:17
הודעה: #24
(06-Jan-2015 9:28)טל.מ כתב:  לא ברורות לי המסקנות שלך בפסקה הראשונה. יוסי מאור שותף. יוסי מאור הצהיר שמכבי נתניה בהחלט מעניינת אותו ויש לו כוונה לנהל אותה ביחד עם עוד אנשי עסקים. מאז לא שמעתי הכחשה . מכבי נתניה מתפרקת. לבוא ולהגיד שבגלל שמישהו קונה מנוי ב600 שקל אין לו זכות לשאול מה קורה עם זה שהצהיר הצהרות במיוחד במצבנו כשאנחנו על ערש דווי , קצת מקוממת. אני מניח שהשלמת עם מותו של המועדון. עובדתית אף אחד לא נוקף אצבע. חוקית גם יוסי מאור בעלים וחוקית גם הוא יכול לקבוע מה קורה במועדון, זה שגם כרגע כשהכל מתפרק הוא בוחר לשבת על הגדר אומר כנראה הכל לגבי רצונו וכוונותיו.

טל, בוא לא נצא עם מסקנות לגבי התקוה היחידה שעוד נשארה. אם מכבי נתניה לא היתה מעניינת את יוסי מאור הוא גם לא היה נותן את מה שנתן (על פי מקורות זרים). כנראה שכרגע נותנים לשגב לאכול את הדיסה שבישל ובאם לא יצליח לעכלה אז יפנו לאפשרויות אחרות. אל תצפה מיוסי מאור לבוא ולכסות חובות של מיליונים של אותו נוכל שזרק אותו כמה חודשים קודם לכן. אני מאוד מקווה שבאמת יש כמה צ'קים שלא פדו אותם כי רצו לתת לשגב עוד הזדמנות וברגע שלא לקח אותה אז יפדו את הצ'קים. אין ספק שכרגע מצבנו על הפנים, תקותי היא שמהמקום ה כ"כ נמוך שהגענו אליו נוכל רק להתרומם.
06-Jan-2015, 11:45
הודעה: #25
אני לא קופץ למסקנות. אני בדרך כלל חושב עליהן קודם . זה חלון ההזדמנויות להציל את נתניה. מי שרוצה להציל אותה כקבוצה בליגת העל חייב לעשות משהו עכשיו. אם מישהו רוצה לקיים אותה כקבוצת ליגה לאומית או גרוע מזה אפשר לחכות עד הקיץ. זו האמת גם אם היא לא נעימה לאוזן.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
06-Jan-2015, 11:54
הודעה: #26
(06-Jan-2015 11:45)טל.מ כתב:  אני לא קופץ למסקנות. אני בדרך כלל חושב עליהן קודם . זה חלון ההזדמנויות להציל את נתניה. מי שרוצה להציל אותה כקבוצה בליגת העל חייב לעשות משהו עכשיו. אם מישהו רוצה לקיים אותה כקבוצת ליגה לאומית או גרוע מזה אפשר לחכות עד הקיץ. זו האמת גם אם היא לא נעימה לאוזן.

האמת ידועה לכולם. גם אם קאיודה ישאר לא בטוח שתשרוד את העונה הזו בליגת העל. אולי באמת עדיף ללכת לפירוק ולהתחיל מאפס בליגה הלאומית מאשר עוד טלאי על טלאי?
הלוואי וימצא הפיתרון בו הנוכל כבר לא יהיה שייך למערכת ויהיה לנו בעל בית חדש וכל זה יקרה בליגת העל, אבל תרשה לי להיות סקפטי בעיניין...
06-Jan-2015, 11:59
הודעה: #27
(06-Jan-2015 11:45)טל.מ כתב:  אני לא קופץ למסקנות. אני בדרך כלל חושב עליהן קודם . זה חלון ההזדמנויות להציל את נתניה. מי שרוצה להציל אותה כקבוצה בליגת העל חייב לעשות משהו עכשיו. אם מישהו רוצה לקיים אותה כקבוצת ליגה לאומית או גרוע מזה אפשר לחכות עד הקיץ. זו האמת גם אם היא לא נעימה לאוזן.

טל,זה חלון ההזדמנויות להציל את הקבוצה....במידה וכל אחד מה 30/40 אוהדים פעילים שבפורום ילווה כ30/40 אלף ש"ח לקבוצה(עד מכירת קאוידה) השחקן ישאר בקבוצה...זה נכון לאריאל הרוש וזה נכון לכל הצעה כזו או אחרת.
אתה והאחרים כאן אוהבים את הקבוצה לא פחות מהבעלים(בדור האחרון) וכשמדובר על להציל את הקבוצה הגיעה הזמן לעשות ולא רק לדבר ולכתוב.....
אגב,בעבר(הלא רחוק) היו אלי 2 פניות של 2 מהכותבים בפורום על תרומה(ולא הלוואה) ואכן התרומה מומשה.
06-Jan-2015, 12:23
הודעה: #28
לא לכולם יש כסף ואי אפשר לענות לכל דבר ב״אתה אוהב את הקבוצה אז תביא כמה עשרות אלפי שקלים.״ אף אחד לא בטענות על כלום ולא על מכירת קאיודה. הישיבה על הגדר כשהקבוצה מתפרקת אומרת הכל. לשיטתך ״אם אין לך כסף אז שתוק״ לשיטתי אם יש לך כסף ואתה מצהיר על רצונך להציל את הקבוצה אז תעשה . אם אתה לא רוצה, אז תגיד שאתה לא בקול רם שכולם ישמעו.

06-Jan-2015, 12:28
הודעה: #29
(06-Jan-2015 12:23)טל.מ כתב:  לא לכולם יש כסף ואי אפשר לענות לכל דבר ב״אתה אוהב את הקבוצה אז תביא כמה עשרות אלפי שקלים.״ אף אחד לא בטענות על כלום ולא על מכירת קאיודה. הישיבה על הגדר כשהקבוצה מתפרקת אומרת הכל. לשיטתך ״אם אין לך כסף אז שתוק״ לשיטתי אם יש לך כסף ואתה מצהיר על רצונך להציל את הקבוצה אז תעשה . אם אתה לא רוצה, אז תגיד שאתה לא בקול רם שכולם ישמעו.

לצערי ככל שבאים בדרישות לאחרים כך דורשים מעצמך פחות....
לא בוחן חשבון בנק של איש,אך נאה דורש נאה מקיים....
06-Jan-2015, 12:32
הודעה: #30
ומה אנחנו דורשים ? או מה אני לצורך הענין ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים