שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
05-Jan-2015, 22:14
הודעה: #11
RE: אלי שגב עובד עלינו בעיניים.
עידן, קאיודה יימכר או לא זה לא האישו. השאלה היא איך מכבי נתניה ממשיכה להתקיים בשוטף? 350 אלף דולר הם כנראה הכסף הקטן. אם לא ניתן לממש את הערבויות מי יישא בחובות שהתחייב עליהם הנוכל?
לצערי כבר השלמתי עם זה שאני מוכן לרדת ליגה בתנאי ששנה הבאה הכל ייבנה מחדש עם בעל בית חדש, אבל כרגע גם זה נראה תסריט אופטימי מידיי....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Jan-2015, 22:46
הודעה: #12
אלי שגב שקרן אני לא מאמים לכלום עד שאני רואה למדתי שהוא אף פעם לא אומר אמת....
05-Jan-2015, 23:24
הודעה: #13
(05-Jan-2015 21:50)עידן444 כתב:  אני חייב להגיד שאני מתחיל להסכים עם "זאב רווח". אם ליוסי מאור יש כוונות אמיתיות, זה הזמן לשלוף את ה- 350 אלף דולר האלה שהם באמת נזיד עדשים וסכום פשוט לא ריאלי עבור קאיודה, לעשות מבחינתו עסקה טובה בלי שום התחייבות למכבי נתניה מעבר ל 25% שיש לו, ולהשאיר את קאיודה בנתניה.
עדיין יש לו כאן 25%. זה פשוט עוול שמכבי נתניה תוותר על הנכס היחיד שלה בסגל עבור סכום מגוחך במושגים שיש היום בכדורל באירופה, ואפילו בארץ!

אני לא יודע מה הכוונות של מאור. אני מניח שאין בהן כלום מין הרגש, עובדה הוא נותן לנו להתפרק ומחכה אם בכלל להזדמנות הכלכלית, ליגה שניה וכו. אני לא רואה איך אנחנו יוצאים מהמצב הזה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
05-Jan-2015, 23:46
הודעה: #14
איך משחררים את הקבוצה משגב!
הבנאדם מפרק את המועדון , ואף אחד לא יכול לעשות כלום, הזוי לחלוטין.
06-Jan-2015, 8:59
הודעה: #15
זו תכונה/ציפיה/דרישה מאוד מעניינת לרכוש מנוי ב600 ש"ח או כרטיס ב50 ש"ח במקרה הטוב ולזכות(ביושר) בזכות לקבוע לאחרים מה לעשות בכספם(הפרטי).
נוח לי מאוד להתייחס ליוסי מאור בעיקר כי ההכרות ביננו שטחית וחוץ משיחת טלפון(שמקורה בטעות) שנמשכה פחות מדקה,לא שוחחנו חודשיים רבים מאוד(בטח ובטח מאז שהתחיל ה העונה הנוכחית).

יוסי הגיעה למכבי נתניה בזכות רועי דניאל מתוך כוונה להיות חלק(לא דומיננטי) בבעלות סולידית של הקבוצה,השידוך לאלי שגב נעשה ע"י גיל לב(ולמרות ששניהם מקיסריה ושניהם אוהדי הפועל חיפה בעברם,מעולם לא נפגשו).
מהר מאוד יוסי הבין שהשותפות שמתנהלת היא לא שותפות שוות צלעות,לא ביכולת התזרימית ובעיקר לא ברצון לחשיפה ו"רעש תקשורתי" ולמרות שהוא היה הדומיננטי בהעברת כספים,התברר לו יותר ויותר שהוא השותף הזוטר למרות שהוא לא ידע שהוא כזה.
את עונת 14/15 תיכנן אלי שגב לבדו כשבסיום העונה שקדמה לה הוא דאג לדלל את חלקו של מאור כולל הודעות מאודהמאוד ברורות בכל מקום אפשרי על הסיבות לכך.

מהרגע שנודע על מצבה הנוכחי של הקבוצה,השם של יוסי מאור עולה ע"י גורמים כאלו ואחרים ומכיוון שבשום מקום לא שמעתי/קראתי הכחשה,אני מאמין שיש לזה יסוד סביר.
מההכרות המועטה שיש לי עם האיש ברורהלי לחלוטין שהוא לא יסבך עצמו בשום צעד לא הגיוני ולא נכון ובטח לא ישים את כספו על קרן הצבי(למרות הכספים הרבים שהוא שפך מאז אוגוסט 13 ולא תמיד בשליטתו).
כל השקעה נכון להיום במכבי נתניה כשאלי שגב הוא הבעלים ,היא השקעה "בעייתית" ולכן על תצפו מאיש להשקיע גם לא בכרטיסי שחקן(שזה נושא בעייתי בפני עצמו).
06-Jan-2015, 9:28
הודעה: #16
לא ברורות לי המסקנות שלך בפסקה הראשונה. יוסי מאור שותף. יוסי מאור הצהיר שמכבי נתניה בהחלט מעניינת אותו ויש לו כוונה לנהל אותה ביחד עם עוד אנשי עסקים. מאז לא שמעתי הכחשה . מכבי נתניה מתפרקת. לבוא ולהגיד שבגלל שמישהו קונה מנוי ב600 שקל אין לו זכות לשאול מה קורה עם זה שהצהיר הצהרות במיוחד במצבנו כשאנחנו על ערש דווי , קצת מקוממת. אני מניח שהשלמת עם מותו של המועדון. עובדתית אף אחד לא נוקף אצבע. חוקית גם יוסי מאור בעלים וחוקית גם הוא יכול לקבוע מה קורה במועדון, זה שגם כרגע כשהכל מתפרק הוא בוחר לשבת על הגדר אומר כנראה הכל לגבי רצונו וכוונותיו.

06-Jan-2015, 9:41
הודעה: #17
(06-Jan-2015 9:28)טל.מ כתב:  לא ברורות לי המסקנות שלך בפסקה הראשונה. יוסי מאור שותף. יוסי מאור הצהיר שמכבי נתניה בהחלט מעניינת אותו ויש לו כוונה לנהל אותה ביחד עם עוד אנשי עסקים. מאז לא שמעתי הכחשה . מכבי נתניה מתפרקת. לבוא ולהגיד שבגלל שמישהו קונה מנוי ב600 שקל אין לו זכות לשאול מה קורה עם זה שהצהיר הצהרות במיוחד במצבנו כשאנחנו על ערש דווי , קצת מקוממת. אני מניח שהשלמת עם מותו של המועדון. עובדתית אף אחד לא נוקף אצבע. חוקית גם יוסי מאור בעלים וחוקית גם הוא יכול לקבוע מה קורה במועדון, זה שגם כרגע כשהכל מתפרק הוא בוחר לשבת על הגדר אומר כנראה הכל לגבי רצונו וכוונותיו.

טל,השותפות של יוסי מאור על הנייר בלבד ואין לה שום מחויבות כספית(בוא לא נכנס לזה,אך זו היתה הפשרה בין השניים אחרי ששגב תפס את כל הבמה ולא השאיר מקום לאיש).
.מכבי נתניה כניראה מעניינת אותו לכן הוא עדיין בסביבה וכניראה שהכניס יד לכיס,אך לא עושה זאת בצורה רשמית ובטח ובטח לא יעשה זאת בצורה מסיבית לפני שהתבררו היקפי החובות והמחויבויות ובעיקר לפני שיתבררו גורלות הצ'קים הערבויות והעברות הכספים שבעיקר שומעים עליהם ופחות רואים אותם.
לא מכיר איש עסקים נבון שיכנס לעסק בלי בדיקת נאותות מסודרת(או בטחונות/בטוחות לחובות העבר).גם שאתה לוקח על עצמך חובות מחויבויות,אתה רוצה לדעת מה היקפם.
06-Jan-2015, 10:08
הודעה: #18
נכון אני מסכים איתך. אבל עדיין כבעלים חלקי הוא יכול לנקוט בצעדים חלקיים שלא יתנו למועדון להתפרק. והמועדון כרגע מתפרק. למכור ולשחרר כל שחקן שיהיה לו ביקוש בחלון העברות זו התפרקות מקצועית שתביא את הקבוצה לליגה הלאומית . זו המטרה ? אז אפשר להכריז על פירוק מנהלי 9 נק פחות ונגמרו החובות, מי שירצה ילך , ולספקים ישארו הגרושים שאולי יכנסו. מה ההבדל ?

06-Jan-2015, 10:14
הודעה: #19
(06-Jan-2015 10:08)טל.מ כתב:  נכון אני מסכים איתך. אבל עדיין כבעלים חלקי הוא יכול לנקוט בצעדים חלקיים שלא יתנו למועדון להתפרק. והמועדון כרגע מתפרק. למכור ולשחרר כל שחקן שיהיה לו ביקוש בחלון העברות זו התפרקות מקצועית שתביא את הקבוצה לליגה הלאומית . זו המטרה ? אז אפשר להכריז על פירוק מנהלי 9 נק פחות ונגמרו החובות, מי שירצה ילך , ולספקים ישארו הגרושים שאולי יכנסו. מה ההבדל ?

הוא לא יכול לעשות דבר וחצי דבר.
06-Jan-2015, 10:51
הודעה: #20
כרגע להערכתי נותנים לשגב כאילו למצות את מה שהוא יכול לתת לקבוצה כשכולם יבינו שאין סיכוי לקבל ממנו כלום הבקרה וההנהלה יצטרכו לפנות לרשויות החוק כדי למצות את הדין כמו עם כל עבריין בישראל ויש מה לעשות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים