שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שורה אחרונה מי תרם יותר כסף למועדון שגב או מאור ?
01-Jan-2015, 18:18
הודעה: #11
זאב ידוע לך מאיפה הכסף שאלי שגב הביא מתחילת השנה ?
אתה הבנת למה הוא מכר את הבית ואת האוטו ?
אתה מנסה להבין למה הוא לא רוצה שיוציאו את הערבויות שלו בבנק ההזוי באנגליה ? ( יש לי הרגשה שזה קשור לשוק מאוד אפור)
אלי שגב שם כסף אבל רוב רובו של הכסף לא היה שלו/התחייבות לכסף על חשבון כל מני עסקאות שהוא חשב שהוא יצליח בהם
בשורה התחתונה אלי שגב בדרכים לא דרכים חייב להביא את הסכום שהוא התחייב בתחילת השנה

לגבי יוסי מאור
יש לו 25% בקבוצה הוא תרם את חלקו בתקציב בתחילת השנה כפי שנידרש .
אני מאמין שהוא נתן גם עכשיו
יוסי מאור בצדק לא מוכן לקחת קבוצה שנמצאת בחוב אני לא רואה שום בן אדם שיקח על עצמו חובות של בעלים קודמים.
לדעתי אלי שגב צריך לקבל החלטה שהוא מוותר על הקבוצה בתנאי שמי שיקח אותה יכסה את החוב ויקבל קבוצה בחינם בלי דרישות לשלם 20 מיליון כפי שקובי בלדב טען שזה שוויה

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Jan-2015, 18:28
הודעה: #12
RE: שורה אחרונה מי תרם יותר כסף למועדון שגב או מאור ?
(01-Jan-2015 18:18)זיו פלם כתב:  זאב ידוע לך מאיפה הכסף שאלי שגב הביא מתחילת השנה ?
אתה מנסה להבין למה הוא לא רוצה שיוציאו את הערבויות שלו בבנק ההזוי באנגליה ? ( יש לי הרגשה שזה קשור לשוק מאוד אפור)
אלי שגב שם כסף אבל רוב רובו של הכסף לא היה שלו/התחייבות לכסף על חשבון כל מני עסקאות שהוא חשב שהוא יצליח בהם
בשורה התחתונה אלי שגב בדרכים לא דרכים חייב להביא את הסכום שהוא התחייב בתחילת השנה

לגבי יוסי מאור
יוסי מאור בצדק לא מוכן לקחת קבוצה שנמצאת בחוב אני לא רואה שום בן אדם שיקח על עצמו חובות של בעלים קודמים.
לדעתי אלי שגב צריך לקבל החלטה שהוא מוותר על הקבוצה בתנאי שמי שיקח אותה יכסה את החוב ויקבל קבוצה בחינם בלי דרישות לשלם 20 מיליון כפי שקובי בלדב טען שזה שוויה

אוסיף כאן רק עוד נקודה אחת, כאשר הקבוצה הועברה לידי מאור ושגב( בחלקים שווים) ,גם אז היא לא הייתה נקיה מחובות.
מישהו שילם את החובות הללו.
01-Jan-2015, 18:29
הודעה: #13
(01-Jan-2015 18:28)nitzan כתב:  
(01-Jan-2015 18:18)זיו פלם כתב:  זאב ידוע לך מאיפה הכסף שאלי שגב הביא מתחילת השנה ?

לגבי יוסי מאור

אוסיף כאן רק עוד נקודה אחת, כאשר הקבוצה הועברה לידי מאור ושגב( בחלקים שווים) ,גם אז היא לא הייתה נקיה מחובות.
מישהו שילם את החובות הללו.

עד כמה שידוע לי מאור שילם את החוב

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים