שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שאלה לקורא יוסי מזרחי
28-Dec-2014, 11:31
הודעה: #11
RE: שאלה לקורא יוסי מזרחי
(28-Dec-2014 11:23)nitzan כתב:  אם ברשימה המיועדת של המשוחררים יהיו חלק מו השמות שהוזכרו כאן, אף אחד מאיתנו כנראה לא יצטער.
לרבות לעניין הבלמים, אשר לדעתי ,דווקא חוץ מסרג'י שקצת מזכיר שחקן כדורגל, כל שאר פאר היצירה( לרבות 2 בוגרי המחלקה) אינם ברמה של ליגת העל.
למי שתוהה, גם גביש אינו מציאה גדולה, עוד נקודה חזקה לטובת בניית הסגל ע"י מזרחי.

לגבי גביש אני לא מגובש Smile כי חוץ מה"זעזוע מוח שגרם לנו בדקה הראשונה נגד הפועל פ"ת והדומיננטיות שלו אתמול במהומה בתוספת זמן(על תקן ערן לוי),לא ראיתי מימנו עדיין דבר.
אישית מכל האופציות הנזכרות,הייתי בוחן את איאד ליד סרגיי וצלישר כמגן ימני.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Dec-2014, 11:40
הודעה: #12
(28-Dec-2014 11:31)אייל ס כתב:  
(28-Dec-2014 11:23)nitzan כתב:  אם ברשימה המיועדת של המשוחררים יהיו חלק מו השמות שהוזכרו כאן, אף אחד מאיתנו כנראה לא יצטער.
לרבות לעניין הבלמים, אשר לדעתי ,דווקא חוץ מסרג'י שקצת מזכיר שחקן כדורגל, כל שאר פאר היצירה( לרבות 2 בוגרי המחלקה) אינם ברמה של ליגת העל.
למי שתוהה, גם גביש אינו מציאה גדולה, עוד נקודה חזקה לטובת בניית הסגל ע"י מזרחי.

לגבי גביש אני לא מגובש Smile כי חוץ מה"זעזוע מוח שגרם לנו בדקה הראשונה נגד הפועל פ"ת והדומיננטיות שלו אתמול במהומה בתוספת זמן(על תקן ערן לוי),לא ראיתי מימנו עדיין דבר.
אישית מכל האופציות הנזכרות,הייתי בוחן את איאד ליד סרגיי וצלישר כמגן ימני.

ולחשוב שהיה לנו ביד שחקן שיכול לשחק בימין ובשמאל ( איזה חור של שמעון הרוש שכמעט עלה לנו בשער), אמנם לא גדי מכנס ,אבל מגן.
לקרית שמונה הוא מתאים ( ותאמינו לי שקנדה מקבל יותר ממה שהוא דרש)...
ליוסי מזרחי -לא.
עדיין למרות הכל, אני לא חושב שכרגע יש תחליף רלוונטי ליוסי מזרחי ומציע להתפלל שנישאר בליגה, שתישאר קבוצה ובסוף השנה לנקות את האורווה.
The following 1 user Likes nitzan's post:
פיליפצ'וק (2828-1212-2014201420142014)
28-Dec-2014, 13:22
הודעה: #13
מזרחי אמר לעצמו שהוגו זה לא שם של שחקן כדורגל.. והחליט ללכת על ג'ורג'יו
28-Dec-2014, 23:57
הודעה: #14
לא מסכים לגבי 2 הבלמים עדיין לא נואשתי , למרות שבמקרה של עידו אני קרוב ליאוש ...אצל ירין אני עדיין רחוק משם נכון שחסרה לי קצת אגרסיביות קצת הנעת כדור שקטה יותר ושיפור במשחק הראש...בלם חייב גם ניסיון בואו נהיה גברים וניתן לירין את המפתחות ל-10 משחקים ברצץ ואח״כ נשפוט....
29-Dec-2014, 17:58
הודעה: #15
(28-Dec-2014 23:57)דוד חטב כתב:  לא מסכים לגבי 2 הבלמים עדיין לא נואשתי , למרות שבמקרה של עידו אני קרוב ליאוש ...אצל ירין אני עדיין רחוק משם נכון שחסרה לי קצת אגרסיביות קצת הנעת כדור שקטה יותר ושיפור במשחק הראש...בלם חייב גם ניסיון בואו נהיה גברים וניתן לירין את המפתחות ל-10 משחקים ברצץ ואח״כ נשפוט....

ייתכן שאתה צודק לגבי ירין, הפוטנציאל שלו גבוה יחסית.
לגבי עידו לוי- חבל על הזמן, פשוט בלם חלש, לא ישתנה בהרבה.

יחד עם זאת כשאני רואה אחד כמו יניב לביא שסומן לפני 15 שנה כדבר הבא, נלחם כמו אריה במגרש ,בגילו ואחרי התחנות שעבר, אני שואל את עצמי איך פספסנו ויותר חשוב באמת, ( לכן המחשבה על חסן נכונה יותר) איך לא מפספסים בעתיד.
29-Dec-2014, 19:51
הודעה: #16
(29-Dec-2014 17:58)nitzan כתב:  
(28-Dec-2014 23:57)דוד חטב כתב:  לא מסכים לגבי 2 הבלמים עדיין לא נואשתי , למרות שבמקרה של עידו אני קרוב ליאוש ...אצל ירין אני עדיין רחוק משם נכון שחסרה לי קצת אגרסיביות קצת הנעת כדור שקטה יותר ושיפור במשחק הראש...בלם חייב גם ניסיון בואו נהיה גברים וניתן לירין את המפתחות ל-10 משחקים ברצץ ואח״כ נשפוט....

ייתכן שאתה צודק לגבי ירין, הפוטנציאל שלו גבוה יחסית.
לגבי עידו לוי- חבל על הזמן, פשוט בלם חלש, לא ישתנה בהרבה.

יחד עם זאת כשאני רואה אחד כמו יניב לביא שסומן לפני 15 שנה כדבר הבא, נלחם כמו אריה במגרש ,בגילו ואחרי התחנות שעבר, אני שואל את עצמי איך פספסנו ויותר חשוב באמת, ( לכן המחשבה על חסן נכונה יותר) איך לא מפספסים בעתיד.

אחת הבעיות של רבים וטובים, האמונה למילה הכתובה והנאמרת באינטרנט על מנת שהכתוב יהפוך למציאות צריך לעבוד קשה באימונים/במגרש ולדעת לשפר ולהשתפר.
ירין חסן מגיל צעיר מאוד היה הדבר הבא...ולא רק במכבי נתניה,לצערו ובעיקר לצערנו,הוא נשאר "קפוא" בשנים האחרונות ואת התוצאה אתה רואה במגרש.
01-Jan-2015, 8:21
הודעה: #17
נו כרגיל אתה בא לקטול מאמן על בחירת שחקן זר ? מי אמר לך שהוגו או סוכנו לא ביקשו יותר כסף ? מי אמר לך שהוגו טוב יותר מג'ורג'ו ? יש שחקנים שנקלטים טוב ומהר ויש שחקנים שפשוט לא נקלטים בלי קשר ליכולתם האמתית ולכן לא מראים את יכולתם עקב קשיי קליטה ....
לפגוע בזרים זה לא פשוט ואתה יודע זאת ומשחק אותה כאילו יוסי מזרחי המציא את הגלגל בבחירת זרים

אבל כל עוד נתניה מנצחת תאכל את הלב תברבר כמה שאתה רוצה ותאכל את הלב
למה לא תשים 400 אלף יורו ותקנה את כרטיס השחקן של לארי קיודה ?
02-Jan-2015, 19:06
הודעה: #18
יש סיבה שבמשך עונה שלמה בליגה השניה לא נתת דקת משחק לדודי תירם ? ולעומתך ליאור זדה מאמן עירוני קרית גת(קבוצת צמרת בליגה לאומית),התחיל לשלבו בתחילת העונה וב12 משחקים האחרונים הוא מחזיר לו בריבית ד'ריבית והיום החלק ההתקפי של בני יהודה חש את "נחת"רגלו וראשו.
02-Jan-2015, 21:02
הודעה: #19
שאלה לקורא יוסי מזרחי
ראיתי את המחצית ראשונה ואכן תירם ניראה לא רע בכלל. הבעיה שהוא לא מניע כדור טוב והמסירות שלו הם בדרך כלל הרחקה לשמיים. בכל מב שקשור להגנה הוא עושה עבודה טובה, לא יודע אם מספיקה לליגת העל.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Jan-2015, 23:28
הודעה: #20
ממה שראיתי ממנו, מעידו לוי הוא יותר טוב זה בטוח.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים