שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 שעות של המתנה
28-Dec-2014, 10:51
הודעה: #21
RE: 12 שעות של המתנה
עזבו את סיפור ערן כי לפחות עד ינואר מזרחי חייב להחזיר אותו להרכב ולו בשל העובדה שהעצבן לא יעלה לו הבן חמו מאור עקיבא וירצה ללכת להפועל חיפה או כל מועדון אחר שמתחרה איתנו אני מקווה שהשחרורים יהיו עם שכל לא לקבוצות שבמאבק ישיר איתנו ...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Dec-2014, 10:58
הודעה: #22
(28-Dec-2014 10:51)דוד חטב כתב:  עזבו את סיפור ערן כי לפחות עד ינואר מזרחי חייב להחזיר אותו להרכב ולו בשל העובדה שהעצבן לא יעלה לו הבן חמו מאור עקיבא וירצה ללכת להפועל חיפה או כל מועדון אחר שמתחרה איתנו אני מקווה שהשחרורים יהיו עם שכל לא לקבוצות שבמאבק ישיר איתנו ...

השחקנים שנתניה משחררת מבוקשים במילאן/טוטנהם/בשיקטאש/הפועל ב"ש ?
המשוחררים הטובים ילכו לקבוצות תחתית בליגת העל(התחתית מורכבת מ11 קבוצות).
28-Dec-2014, 11:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2014 על ידי 11:33 אלון.)
הודעה: #23
(28-Dec-2014 10:14)אייל ס כתב:  אלון,מדהים עד כמה אפשר לראות הפוך את הדברים(למרות ששנינו ראינו אותו דבר).
זה שערן שחקן מוכשר אין עוררין.
זה שהוא עצל עצבן ומאשים את כל העולם,גם על כך איין וויכוח.
אני בדעה שלמרות כישרונו(מהמוכשרים בארץ),נוכחותו על המגרש פוגמת בכל אלו שסביבו והופכת אותם לפחות טובים,אז נכון כשהוא לא על המגרש חסרות הבעיטות עונשין שלו וה2/3 מסירות גאוניות על חצי מגרש,אך מצד שני בלעדיו כל שאר השחקנים הרבה יותר מחוייבים/רגועים/משקיעים ולכן הסה"כ של הקבוצה הרבה יותר ממספר חלקיה.

איל, מסכים ולא מסכים איתך. במחצית הראשונה לא היינו על המגרש ואפילו קרנות לא הצלחנו להרים. לא ראיתי מחויבות לא ריצה ולא כלום, להיפך, שחקני מכבי פ"ת רצו יותר והגיעו לכל כדור ראשונים. במחצית השנייה הקצב השתפר ובגלל שהבקענו המשחק נפתח קצת יותר והקצב עלה. לא ראיתי הבדלים במחויבות , דווקא בעכו עם ערן לוי ראיתי יותר מחויבות. מסכים איתך שבקבוצה מתוקנת ערן לוי היה מקסימום מחליף אבל זה כבר משהו אחר. יוסי מזרחי בנה את הקבוצה סביב ערן לוי ולצערנו אין שחקן יצירתי אחר בסגל במקומו. בנוסף לכך אני חושב שמגיע לערן לוי קרדיט על תפקודו כקפטן במשבר הנוכחי. לדעתי, ערן לוי "הישן" היה מתנהג אחרת...
28-Dec-2014, 11:38
הודעה: #24
לא אכנס ל"לשון הרע" בצד המחמיר של הפרשנות ולכן לא הביע עמדתי על תפקודו כ"קפטן" בעיקר בגלל "רחשים" כאלו ואחרים.
ערן לוי הפתיע אותי לטובה בלא מעט מקרים מאז הגיעו לנתניה ולמרות דעתי לא השתנתה מאז יוני 13 כשהתבשרנו על הגיעו לקבוצה.
28-Dec-2014, 11:58
הודעה: #25
(28-Dec-2014 7:49)אייל ס כתב:  
(28-Dec-2014 2:09)Gadi כתב:  
(27-Dec-2014 23:41)אייל ס כתב:  אפרופו המחלוקת,סוף סוף רצו 10 שחקני שדה 90 דקות ,ללא עצבים/ללא וויכוחים עם השופטים/בלי לחמם את הקהל.

אז אם הייתי בא אלייך במחצית ושואל אותך מה אתה אומר על המשחק עד עכשיו היית אומר לי שאתה נהנה?..

לא מבין למה משחק טוב של דיא סבע צריך להוריד מהחשיבות של ערן לוי שבלעדיו אין קבוצה. אתה רוצה להאשים את יוסי מזרחי בזה אתה מוזמן אבל זה המצב. אז אולי לא יהיו ויכוחים אבל גם לא הרבה מעבר.
יש לנו מעט מאוד שחקנים יצירתיים בקבוצה והם צריכים להיות על המגרש.

מצידי שעידו לוי ישחק מתחת לחלוץ,רק שנשאר בליגה!
ולשאלתך לגבי מה חשבתי במחצית,אכן השם "ערן לוי" עלה ע"י זה שישב משמאלי(שכן שלראשונה אחרי יותר מ10 שנים ישבנו אחד ליד השני במשחק והבחור אוהד נתניה מלידה למרות שלא נולד בנתניה..),ועלה בהקשר הפריוולגיה של לעשות מה שבא לך מתי שבא לך ,זה נכון בבית/בעבודה/במילואים..זה עלה על ידו,את דעתי הנחרצת מאז הגעתו של ערן הוא לא יודע ומכיוון שכרגע היא לא רלבנטית,כמו דעתי על הצוות המקצועי,אז..נמשיך להתפלל בצוותא שתשאר לנו קבוצה ובליגת העל.

אז אתה סותר את עצמך. מצד אחד אתה אומר, ואני מסכים, שהדבר הכי חשוב זה להישאר בליגה ומצד שני לא מפסיק לרמוז על כמה כיף ונהדר זה בלי ערן לוי.
בהנחה שגם אתה יודע כמה הוא האחראי הבלעדי על כל נקודה ונקודה שהוצאנו העונה הדברים לא מסתדרים.
גם אל תציירו בצבעים ורודים מדי את מה שהיה אתמול במשחק. ניצחון חשוב אחרי משחק הקרבה אבל צריך להגיד את האמת.
מחצית ראשונה מהגרועות שהיו לנו העונה והיו לנו. אם משחקת מולנו קבוצה קצת פחות אנמית בחלק ההתקפי(אם זה אפשרי) שעולה ליתרון אנחנו לא חוזרים גם עוד שבועיים. עד לשלב שהם התחילו להפקיר את ההגנה לא הגענו למצב אחד מהתקפה מסודרת, הכל(הכל...מצב וחצי עד דקה 65) מחטיפות כדור במרכז המגרש. גם הקרנות והחופשיות שהם אחד הנשקים העיקריים שלנו מתחילת העונה שימשו בעיקר את פתח תקווה כדרך לצאת למתפרצות אחרי "הגבהות" שלא הגיעו לרחבה.
אז אחרי משחק כזה להתחיל לחשוב לאן לשחרר את ערן לוי ולהביא ציטוטים של שלמה שרף זה מביך וכפוי טובה
28-Dec-2014, 12:02
הודעה: #26
(28-Dec-2014 11:38)אייל ס כתב:  לא אכנס ל"לשון הרע" בצד המחמיר של הפרשנות ולכן לא הביע עמדתי על תפקודו כ"קפטן" בעיקר בגלל "רחשים" כאלו ואחרים.
ערן לוי הפתיע אותי לטובה בלא מעט מקרים מאז הגיעו לנתניה ולמרות דעתי לא השתנתה מאז יוני 13 כשהתבשרנו על הגיעו לקבוצה.

להבדיל אלפי הבדלות, בין היתר כי גם דעתי לגבי ערן לוי אינה חד משמעית,
מזכיר לי( וכתבתי להבדיל אלפי הבדלות) את תקופת איציק זוהר.
גם הוא די עמד על המגרש, אבל היתה לו מסירה והיתה לו בעיטה...
אני גם אסכים עם מי שיגיד שלא ראו אצלו כל כך הרבה עצבים וויכוחים עם שופטים כמו אצל ערן לוי,עדיין יש מערן משהו איכותי שמסוגל לעשות את ההבדל.
עדיף מבחינתי שיהיה אצלנו עד תום העונה מאשר בחיפה.
28-Dec-2014, 13:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2014 על ידי 13:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #27
מה יהיה עם הדיונים על ערן לוי????? לא נמאס לכם??????
קבלו עובדה, ערן לוי נשאר במועדון עד תום העונה לפחות מי שלא טוב לא או כואב לו בעין מוזמן לעצום עין אחת.
18 שערי זכות לקבוצה, 3 שערים, 5 בישולים מוערבות כמעט בכל יתר השערים, מנהיגות על המגרש ומחוצה לה, כל השאר זה בילבולי ביצים ולשון הרע.
גם לי ערן מביא את ת'סעיף לא פעם ולא פעמיים אבל אני בניגוד להוזים פה מבין טוב מאוד שאין לי היום את הלוקסוס לוותר עליו.
אז עד שכל הקשקשנים פה יביאו לי למועדון את ערן זהבי/גילי ורמוט/מאור בוזגלו/חן עזרא או אפילו את רועי קהת המחונן רדו מכל נושא ערן לוי כי זה פאסה ולא רלוונטי.
28-Dec-2014, 13:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2014 על ידי 13:40 ORENARIEL.)
הודעה: #28
אף אחד פה לא מזכיר את אריאל הרוש שנתן לנו 3 נקודות עם כמה הצלות נהדרות!
לא סתם אמר רן בן שמעון בסיום שהגיע להם לנצח..

ואייל אהבת שאיציק זוהר היה בקבוצה? איך הסתדרת עם זה שהוא היה קפטן ולא רץ על המגרש ולא עושה הגנה?
ראובן עטר היה עושה הגנה?
גיא צרפתי היה עושה הגנה?
יש שחקנים שהתפקיד שלהם זה לרוץ בהתקפה ולשמור כוחות
ערן לוי הוא אחת הסיבות העיקריות שאנשים באים ונהנים לראות את המשחקים של נתניה
מצידי שערן יעמוד כל המשחק בלי לזוז בחצי של היריב ויתחיל לרוץ רק בהתקפות שלנו
מי שלא אוהב ורוצה שערן יהיה במכבי נתניה כנראה שזה רק מסיבות אישיות ולא מקצועיות
הלוואי וערן ישאר קפטן של נתניה עוד הרבה שנים עד סוף הקריירה שלו
The following 2 users Like ORENARIEL's post:
Dror Golan (2828-1212-2014201420142014), דוד חטב (2828-1212-2014201420142014)
28-Dec-2014, 13:57
הודעה: #29
בלי ערן לוי גם אם נעשה שמיניות באוויר אנחנו לא שווים יותר מגול במשחק וגם זה בקושי. אתמול ניצחנו כי ההגנה לא ספגה. לא כי ערן לא היה.
28-Dec-2014, 14:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Dec-2014 על ידי 14:05 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
(28-Dec-2014 13:31)ORENARIEL כתב:  אף אחד פה לא מזכיר את אריאל הרוש שנתן לנו 3 נקודות עם כמה הצלות נהדרות!
לא סתם אמר רן בן שמעון בסיום שהגיע להם לנצח..

ואייל אהבת שאיציק זוהר היה בקבוצה? איך הסתדרת עם זה שהוא היה קפטן ולא רץ על המגרש ולא עושה הגנה?
ראובן עטר היה עושה הגנה?
גיא צרפתי היה עושה הגנה?
יש שחקנים שהתפקיד שלהם זה לרוץ בהתקפה ולשמור כוחות
ערן לוי הוא אחת הסיבות העיקריות שאנשים באים ונהנים לראות את המשחקים של נתניה
מצידי שערן יעמוד כל המשחק בלי לזוז בחצי של היריב ויתחיל לרוץ רק בהתקפות שלנו
מי שלא אוהב ורוצה שערן יהיה במכבי נתניה כנראה שזה רק מסיבות אישיות ולא מקצועיות
הלוואי וערן ישאר קפטן של נתניה עוד הרבה שנים עד סוף הקריירה שלו

ערן לוי לא בא טוב בעין להרבה אנשים בגלל ההתנהלות שלו במהלך המשחק (לערן יש חלק לא מבוטל בכך) וזאת הסיבה שאוהבים "ליפול" עליו וברוב הפעמים שלא בצדק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים