שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 שעות של המתנה
27-Dec-2014, 22:37
הודעה: #1
12 שעות של המתנה
במגרשי מכבי פ"ת ובסיומם נצחון מתוק מתוק!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Dec-2014, 22:39
הודעה: #2
RE: 12 שעות של המתנה
ניצחון חשוב שבוע מול קרית שמונה משחק קשה.
27-Dec-2014, 22:42
הודעה: #3
נקודה ממקום רביעי ... ?!?!
27-Dec-2014, 22:54
הודעה: #4
ניצחון חשוב מאוד, בעיקר בגלל שבשבוע הבא מצפה לנו משחק שיהיה סופר-קשה להוציא ממנו נקודות
27-Dec-2014, 23:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Dec-2014 על ידי 23:16 nitzan.)
הודעה: #5
אחד הניצחונות החשובים השנה.
לפי החשבון שלי, כדי להגיע ל-30 נק' לפני הפלייאוף נשארו עוד 12.
באמת כל הכבוד לחבורה שהשמיצו אותה כל כך.
27-Dec-2014, 23:23
הודעה: #6
ניצחון חשוב! הריח לי כמו משחק של תיקו. שמח מאוד שניצחנו, ויותר מזה שסוף סוף דיא כבש ושאור ברוך היה טוב(לפחות כך טען יוסי שושני שפירשן).
רציתי להגיע למשחק ולא התאפשר לי. מהתיאור ברדיו ומקרובים שהיו במשחק- מחצית ראשונה חלשה מאוד.
מחצית שניה טובה יותר של נתניה וניצחון מוצדק. כל הכבוד ל 1,000 האוהדים שלנו שקיבלו מחמאות גם מהשדרים במגרש. תפסו את השער של נתניה בשידור חי, רק חבל שבני פייסיק שידר את השער כאילו הוא בדיכאון ולקח לי כמה שניות להבין שכבשנו...
יוסי שושני לא הפסיק לבקר את הכדורים החופשיים העלובים של 2 הקבוצות...(אתאפק ולא אגיד את מה שמתבקש עכשיו כדי לא לפתוח שוב את המחלוקת עתיקת היומין...)
שתי האחרונות הפסידו, אבל לא יודע למה, גם אני בתחושה שהתוצאות לא משהו. הפועל חיפה קבוצה חלשה ודווקא את אשדוד אני לא רואה נשארת למטה עד הסוף... וגם בעכו נראה לי שעדיף היה תיקו... אבל לא צריך להיות חזירים... לא הכל תוכנית כבקשתך... מצד שני טוב שהפועל חיפה תרגיש שהיא קבוצה טובה... זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות להם רגע לפני ינואר...
27-Dec-2014, 23:41
הודעה: #7
(27-Dec-2014 23:23)עידן444 כתב:  ניצחון חשוב! הריח לי כמו משחק של תיקו. שמח מאוד שניצחנו, ויותר מזה שסוף סוף דיא כבש ושאור ברוך היה טוב(לפחות כך טען יוסי שושני שפירשן).
רציתי להגיע למשחק ולא התאפשר לי. מהתיאור ברדיו ומקרובים שהיו במשחק- מחצית ראשונה חלשה מאוד.
מחצית שניה טובה יותר של נתניה וניצחון מוצדק. כל הכבוד ל 1,000 האוהדים שלנו שקיבלו מחמאות גם מהשדרים במגרש. תפסו את השער של נתניה בשידור חי, רק חבל שבני פייסיק שידר את השער כאילו הוא בדיכאון ולקח לי כמה שניות להבין שכבשנו...
יוסי שושני לא הפסיק לבקר את הכדורים החופשיים העלובים של 2 הקבוצות...(אתאפק ולא אגיד את מה שמתבקש עכשיו כדי לא לפתוח שוב את המחלוקת עתיקת היומין...)
שתי האחרונות הפסידו, אבל לא יודע למה, גם אני בתחושה שהתוצאות לא משהו. הפועל חיפה קבוצה חלשה ודווקא את אשדוד אני לא רואה נשארת למטה עד הסוף... וגם בעכו נראה לי שעדיף היה תיקו... אבל לא צריך להיות חזירים... לא הכל תוכנית כבקשתך... מצד שני טוב שהפועל חיפה תרגיש שהיא קבוצה טובה... זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות להם רגע לפני ינואר...
אפרופו המחלוקת,סוף סוף רצו 10 שחקני שדה 90 דקות ,ללא עצבים/ללא וויכוחים עם השופטים/בלי לחמם את הקהל.
27-Dec-2014, 23:59
הודעה: #8
(27-Dec-2014 23:41)אייל ס כתב:  
(27-Dec-2014 23:23)עידן444 כתב:  ניצחון חשוב! הריח לי כמו משחק של תיקו. שמח מאוד שניצחנו, ויותר מזה שסוף סוף דיא כבש ושאור ברוך היה טוב(לפחות כך טען יוסי שושני שפירשן).
אפרופו המחלוקת,סוף סוף רצו 10 שחקני שדה 90 דקות ,ללא עצבים/ללא וויכוחים עם השופטים/בלי לחמם את הקהל.
אייל, ממה שאני שמעתי היה משחק די חלש. אתה באמת יכול להגיד עם יד על הלב שהכדורגל שלנו שטף יותר? שנראנו טוב יותר? לא הייתי במשחק, אבל מהשידור ממש לא התרשמתי כך...
28-Dec-2014, 0:10
הודעה: #9
ההגנה התייצבה .
רומריו במשחק טוב , צלישר חלש כרגיל, דאבור לא הורגש והוחלף , דיא סבע טוב עם מהלך גאוני בגול!
רן רול תרם מעט יותר מדאבור במשחק ההגנה , קאיודה בינוני מאד יכל לעשות יותר ...
אור ברוך המצטיין במשחק למרות החמצה לא ברורה...
סירגי וירין חסן . דווקא איאד היה היום בינוני ומטה , הרוש המגן במשחק טוב.
הוכח שניתן לנצח גם ללא ערן שחסרונו לא הורגש פרט לכדורים הנייחים והקרנות...
הערכה שלי בסיבוב הזה תתבהר התחתית והפערים יגדלו ...
בית״ר וחיפה יהיו במרכז הטבלה , המשולש בצמרת יפתח פערים וכל השאר יהיו למטה...
חשוב מאד הנצחונות על הקבוצות בליגה שלנו...
מילה טובה למזרחי על ההימור לשחק עם 2 חלוצים ...הימור מוצלח.
ניצחון מתוק מאד !!!
שבוע צהוב !
28-Dec-2014, 0:12
הודעה: #10
עידן,במחצית השניה היינו טובים ממכבי פ"ת והגענו למספר הזדמנויות שהיו אמורות להכפיל ולשלש את התוצאה.
.נקודת התורפה המרכזית ממשיכה להיות משחק ההגנה,אגף ימין בעייתי ומרכז הגנה בעייתי לא פחות,חייבים לנסות את איעד במרכז ההגנה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים